איןספר:המדריך לקללות אמא שלך/פרק ב' - אמא שלך בראי הדורות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to searchהיסטוריית קללות אמא שלך מתחילה במאה ה-5 ומתפרסת עד היום.

שנות ה-20 של המאה ה-5

ב-33 בפברואר, שנת 420, נוצרה יוספה קונדום בניסוי מדעי כושל בו ניסו ליצור צפרדע שיודעת לירוק כדורי אש כחולים מהפה, בעוד שהיא עומדת על הגב, קופצת הפוך ומשמיעה קולות של שטיח. הניסוי כמעט הצליח אך מינון הכימיקל F5 נחדר עמוק מדיי לואגינה של הצפרדע, וקולות השטיח שביצעה עיקמו אותה והפכו אותה ליצור הדומה לאדם ממין נקבה. ג'ק טהרלב, שנולד כ-20 שנה לפני שנוצרה יוספה, היה אדם אנושי ממין זכר שהיה מוכר כבעל בעיית XD חמורה, מה שגרם לו בין היתר להיות חולה מין כבד. סטייתו למין התאפיינה בעיקר בפאטיש לדברים עקומים ברמה בלתי רגילה, וסלידה מיוחדת לצפרדעים שיודעים לירוק כדורי אש כחולים מהפה, בעוד שהם עומדים על הגב, קופצים הפוך ומשמיעים קולות של שטיח. בבוקר יום שמיני אחד, ב-43 במרץ 421, יצא ג'ק טהרלב לרחוב, עירום כולו, כדי לעשות ביד. בדרכו, הוא פגש במקרה ביוספה קונדום, אותה צפרדע אנושית שיודעת לירוק כדורי אש כחולים מהפה, בעוד שהיא עומדת על הגב, קופצת הפוך ומשמיעה קולות של שטיח. יוסף קונדום התחרמן מאד, לקח את יוספה וזיין אותה באופן ואגינלי, בעוד שהיא נאנחת בקולות של שטיח. לשניהם נולד יותם טהרלב, שנחשב כיום לאבי קללות אמא שלך.

יותם טהרלב, אינו זכה לאהבה רבה מהוריו. את אבו מעולם לא הכיר, ואימו היית צפרדע שנוצרה בניסוי מדעי ויודעת לירוק כדורי אש כחולים מהפה, בעוד שהיא עומדת על הגב, קופצת הפוך ומשמיעה קולות שטיח. כשהוא היה מעצבן אותה, היא הייתה יורקת עליו כדורי אש כחולים מהפה וכשהיה מנסה לדבר איתה, הייתה משמיעה קולות של שטיח. לבסוף החליט יותם טהרלב לברוח מהבית, בהיותו בן 5. הוא התחיל להמציא בדיחות להנאתו הקשורות לאימא שלו, ולאימהות בכללי. עד לסוף שנות ה-20 הוא המציא בדיחות לעצמו בלבד, ולא פרסם אותם ברבים.

שנות ה-30 של המאה ה-5

לאחר שיותר הגיע לגיל מצוות, גיל 8, החל להכיר אנשים ולגלות את העולם. חברו הראשון היה עובדיה יוסף, שנולד כ-10 שנים לפניו, והם נהגו לגעת אחד בשני בחושניות עד לסקס סוער. פעם אחת, באחד המפגשים הקטנים שלהם, אמר יותם לעובדיה: "שתוק, אמא שלך מוצצת!" כשהתווכח איתו. עובדיה צחק צחוק גדול מהבדיחה הזו, ואמר לו: "מאיפה הבאת את בדיחה זו?". לאחר שסיפר לו יותם שהוא ממציא בדיחות רבות כאלה, עובדיה הציע לו סוכנות ופרסם אותו ברחבי כל העולם, מפה לאוזן. יותם מת מסיבה בלתי ידועה בשנת 139 בגיל 17 בלבד, כשפגש את אמא שלו.

מאז ועד היום

הבדיחות המשיכו עם הזמן, שופרו ותוחכמו. התחלקו לנושאים רבים, ותתי-נושאים רבים, קיבלו נפח גדול, כן-כן, אף כמעט הגיעו לנפחה של אמא שלך.

היום

היום אתה קורא את המדריך המטומטם הזה, ורוצה לעבור לחלק הבא: פרק ג' - הבסיס ליצירת בבדיחות אמא שלך.