איןספר:המדריך לקללות אמא שלך/הקדמה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to searchשלום וברוכים הבאים למדריך לקללות אמא שלך. אם הגעת לכאן, נראה שזמנך עבר לרעתך, וממש משעמם לך, או שאתה מנסה להסיט את ראשך מדברים כואבים באמת, ודוחף את הראש במדריך מטומטם באתר איןספר במחשבה שזה מה שיעביר את זמנך. את האמת - צודק. זו דרך נפלאה להעביר את הזמן. מטומטמת אמנם, אבל גם אמא שלך, אז זה בסדר.

בדיחות אמא שלך, הם בדיחות שדוברו לראשונה עוד בשנות ה-20 של המאה ה-5, בידי יותם טהרלב, אשר היה מנהיג דתי ורוחני של קבוצה שנקראתה "אמ'שך", אך על זאת ועוד ידובר בפרק ב', אמא שלך בראי הדורות. הבדיחות הללו מופצות עד היום, ומהוות חלק בלתי נפרד מחיינו אנו. היכולת להמציא את הבדיחות האלו, היא יכולת מבריקה ושנונה, אשר יכולה להשתלב יפה בכל משפט שנון כמעט. רעיון בדיחות אמא שלך מחולק להמוני תתי נושאים, כגון בדיחות שמנות ("אמא שלך כ"כ שמנה, ש..."), בדיחות טפשיות ("אמא שלך כ"כ טיפשה, ש..."), בדיחות רעות (ילד: "אמא, מתי הבריכה תהיה מוכנה?" אמא: "שתוק ותמשיך לירוק!"), בדיחות חסרות משמעות מוגדרת (ילד: "אמא?" אמא: "מה?" ילד: "תות.") ועוד סוגים ומינים רבים.

יש לשים לב - אמא שלך, בבדיחות אלה, מוגדרת ככל אמא אפשרית עליי אדמות. כלומר, גם אמא רזה יכולה להתפרש כשמנה בבדיחות שמנות, גם אמא טובת לב יכולה להתפרש כזונה מופקרת בבדיחות ורעות וכך הלאה.

הספר נכתב לטובתו האישית של הכותב. אדם אשר לא צחק באף-חלק מהקדמה זו, אפילו לא קצת, מומלץ שלא יקרא את ההמשך, כי הוא לא יותר מצחיק או שנון.

אם אתם מספיק מוכנים ומשועממים בשביל לעבור לפרק הבא, אז כדאי שתתחילו להבין: למה דווקא אמא שלך?!