איןספר:מדריך יופי לנשים/עיצוב שיער

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to searchשלום! כאן תלמדי עיצוב שיער ביתי שלם כדי שהשער שלך יראה מבריק מדמיד!הדבר הבסיסי ביותר הוא:

היגיינה

הקפידי להתקלח ולחפוף שיער לפחות פעם ביום בשמפו מיוחד. אך, אנו ממליצים לך להשתמש בביצי דגים מעורבבים בשתן דגים לניחוך, רעננות וברק. השתן ייתן את מרבית הריח וביצי הדגים יתנו ברק ויופי לשערך מכיוון שבדגים יש חלבונים אשר בונים את שערך.

תסרוקת

עלייך לסרק את שיערך לפני כל יציאה ובערב. הנה המדריך לפי סוגי שיער:

שיער מתולתל

אם יש לך שיער מתולתל לא מסורק, סביר להניח שהוא נראה כמו כן ציפורים ואולי יש שם איזו ציפור אחת או שתיים. קחי קרש עץ והמסי אותו בחומצה חזקה מאוד. לשם כך, תוכלי להקיא מספר פעם וגם יהיה לך גוף חטוב ואנורקסי. אחרי הפרשת המיצים קרש העץ יהפוך למסרק תוצרת בית. אנו מעדיפים שתתרחקי מפלסטיק ומנפט. לכן המסרק תצרת בית. אחרי זה קחי את המסרק ונסי לשבור אותו בעזרת שיערך השיער ייסתובב וייתמלא קרשי עץ ועוד כמה ציפורים נפח. גם תלתליו יתמלאולשלשת חן.

שיער גלי וחלק

הכיני את המסרק לפי ההוראות הנ"ל. סרקי אותו למטה בכל הכוח עד שהוא נתלש או נראה כמו פלטה כזאת השיער מספיק חלק ונקי ומלא בעצים שניתן לשמור עד ל"ג בעומר.

קרם שיער

כדי לסדר את השיער מהר, וכדי להניק לו נפח, נפט וברק מהירים תוכלי להשתמש. תוכלי להכין לך אחד כדי להגן על יופייך הטבעי ממוצרים קוסמטיים תעשייתיים:

קחי רוב מיונז והוסיפי לו מעט מלח שייעשה את שיערותייך בעדינות. עלולה איזה עלולה? זה יהיה! להיות תופעת לוואי ושיערך ייתמלא אנשים שמנים רעבים שיינגסו לך את השיער. אם זה קורה ולא רק אם, פני לרופא ומהר!

צבע שיער

צבעי שיער צובעים לך את השיער במקרים שאת לא אוהבת את צבע שיערך או שאת מזדקנת ונרקבת אט אט... את יכולה להשתמש בצבע שיער טבעי שהוא ממרח שוקולד 99% קקאו צבוע בצבע מאכל באיזה צבע שתרצי לשיער-כחול, אדום, צהוב או ירוק.

צבע שיער

אחרי חפיפת השיער, מרחי על שיערך את הצבע והוא ותמזג עם שיערך ויהפוך נוקשה ומשומן צבוע אחיד. אחרי כמה חודשים תצטרכי לצבוע מחדש מכיוון שהקקאו נרקב ומושך אליו המון זבובים וכמה ציפורים.


סיימנו עוד פרק! ברוך השם!