רופא

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
רופא מציע ללקוח לתת לו את כלייתו.
"אתה עכשיו משיט יד שלך, מקבל זריקה ונראה לי זיהיה הכל טוב"
~ רופא(?) על מחלות


רופא הינו כלי בידי אלוהים אשר מטרתו לעזור ליצורים חיים ומדי פעם לתחוב עצמים בלתי מזוהים לתוך חריצים טבעיים ומעשי ידיו של המטופל.

במיוחד עוסק הרופא בתחיבת חפצים לתוך איברים פנימיים, איברי מין, ואיברי חישה, ומוח .

אגודת הרופאים הבינלאומית, אה"ה, הצליחה במסע שיכנוע ופרסום אדיר מימדים, , לשכנע את מרבית הציבור בצורך בפגישות על בסיס קבוע עם הרופא שלהם בכדי לקיים טקסים סודיים .

למרבית המשפחות בישראל יש מה שהן מכנות רופא משפחה. אדם זה, שהוא בעצם סוטה מין מופרע בתחפושת, דוחף מכשירים משונים לכל חבר במשפחה בתורו, וכך מרוויח את לחמו.

מקור השם[edit]

דוגמא לפרסומת למקורו של הרופא.

מקור שמו של הרופא, כמו מקור שמם של בעלי מקצועות חשובים אחרים, הוא מחזה זמר. אוסמה בן לאדן, בזמן שהיה עוד אמן שרקד ושר במחזות זמר, פוטר מהצוות של מחזה הזמר "קופה-קבאנה".

לאחר פרישתו, החליט אוסאמה הצעיר שהוא פורש לעצמאות, והקים את העסק עליו תמיד חלם. הוא הקים מועזון סאדו מאזו שניתן על ידיו, ובתשלום.
הוא מצא חנות קטנה בדרום ערב הסעודית, והזמין שלט גדול ומאיר עיניים, שעליו ביקש שייחרט "קופא". שם החנות היה אמור להביע ביקורת על מחזה הזמר שפיטר אותו, אך, לדאבונו, טעה מי שהכין את השלט שלו, ובמקום "קופא" נרשם על שלטו הגדול של אוסאמה "רופא". מאז אומץ המושג בקהילת הסאדו מאזו בעולם, ובערב הסעודית בפרט.גם יקי ממוצע אוהב ללכת לרופאים

ראה גם[edit]

הבהרה: המידע באיןציקלופדיה אינו מהווה ייעוץ רפואי.