איןספר:מתכונים/גרביל מגורבל בלאפה אפריקאית

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מצרכים להכנת המתכון

50 ביצים, יונה מתה, כלב ים מפגר שחסרה לו רגל, גרביל חסר הכרה שדפקו לו מוט ברזל בראש, חתול עם פרווה ירוקה, רגל של בן אדם כושי מדרום אפריקה, 20 ק"ג אורניום מועשר, מצית, סיר לחץ, סירה, מוט ברזל, בלון גז, חכה, קרסים, תולעים בקופסה, 20 תפוזים רקובים, הזין של ג. יפית, התחת של בני גורן ודבק מגע.

אופן ההכנה -

קחו את הסירה ושימו עליה את כל המצרכים, תגיעו לעומק של 20 מטר ותעצרו, קחו את החכה ושימו עליה קרס, עכשיו תדחפו לשם את את התולעת ואם התולעת לא מסכימה להיכנס תנו לה מכות ותכניסו אותה חזק, עכשיו תחברו עוד ועוד תולעים ואת כל הקרסים אל תוך החכה ואז תזרקו אותה אל תוך הים כי לא היה צריך אותה, פשוט היה לי משעמם.

קחו את בלון הגז ותפעילו אותו על 100.1 % הוצאת גז ושימו למעלה את סיר הלחץ, תדליקו את הפתח מאיפה שיוצא הגז בישול עם המצית, קחו את היונה המתה ותפתחו לה כל חור בגוף שקיים ואסור לעשות חורים חדשי , אלה מאיתנו שהם סוטים שיעזבו את העניין כבר עכשיו כי אני יודע שאתם תדחפו את הזין שלכם לכל חור בגוף שלה.

אלה מבינינו שהם לא סוטים, אחרי שפתחתם כל חור שקיים בגוף שלה תשברו את הביצים ותכניסו את כל החלמון הצהוב אל תוך הגוף שלה, כאשר תסיימו תזרקו את הלבן מהסירה ואל תשימו זין על מה שיקרה לאיכות הסביבה, קחו את הדבק מגע ושימו עליו כמה גרם אורניום מועשר ותסתמו את החורים של היונה, היונה תקבל את החיים עוד פעם והיא תנסה לעוף.

קחו מוט ברזל ותנו לה מכה בראש ואז היא תתעלף, תזרקו את היונה אל תוך הסיר ותסגרו את המכסה, בינתיים קחו את הכלב ים המפגר שחסרה לו רגל ותוציאו לו גם את הרגל השנייה, תזרקו את הכלב ים למים ותנו לו לחיות בחופשיות בלי רגל.

תפתחו את סיר הלחץ ותרסקו את היונה הלוהטת עם הרגל של הכלב ים , כאשר היא תהיה חתוכה לחתיכות שנראות כמו קוקאין דק דק אז תוציאו את העצם מהרגל של כלב הים ותעיפו אותה לים שהיא תחזור אל הבעלים שלה , קחו את הרגל של כלב הים שרק בשר נשאר ממנה ותמלאו אותה בחתיכות של היונה המתה ותכניסו לסיר .

קחו את החתול עם הפרוה הירוקה ותתלשו לו את כל העור והפרווה , תעיפו את מה שנשאר ממנו למים בעודו מיילל כמו עכברון שאמא שלו תקעה לו גבינה בתחת וזה כואב , עכשיו קחו את הגרביל ותעטפו אותו בפרווה הזאת , וצריך לעטוף אותו טוב טוב כדי שלא ישאר לו חור אחד שהוא יוכל לנשום דרכו אחרת המתכון יצא כמו חרא .

תשפכו אל תוך הפרווה של החתול איפה שנמצא הגרביל את כל ה20 ק"ג אורניום מועשר ותפתחו את סיר הלחץ , תוציאו את רגל כלב הים ואתם תראו שהיא נראית כמו הכוס של אמא של כותב המתכון רחב ופתוח ביותר , עכשיו החתיכות הדקות של היונה הפכו את זה לעיסה מדממת כמו כוס , אפשר להיכנס ואפשר לצאת , תדחפו לשם את הפרווה המגולגלת אם הגרביל וה20 ק"ג אורניום מועשר .

קחו את הזין שלי ג' יפית ותתקעו אותו בתוך התחת של בני גורן , עכשיו קחו את הרגל של הכושי מדרום אפריקה ותתקעו גם אותה בתחת שלו , תחתכו את זה דק דק כמו קוקאין ותזרקו את האבקה אל תוך הסיר , תבלשו את זה במשך שעתיים ועכשיו תפתחו את הסיר , תסחטו את ה20 תפוזים רקובים אל תוך הסיר ואת הקליפה תזרקו למים כדי שלכלב ים יהיה משהו לאכול , שפכו את כל הדבק מגע אל תוך הסיר ותסגרו את הסיר ותחכו 3 שעות .

אחרי 3 שעות המתכון יהיה מוכן ואתם יכולים להיות חופשיים לאכול ממנו , הוא יראה כמו הכוס של אמא של כותב המתכון וכל פעם שאתם רוצים לאכול אתם חייבים לדחוף את הלשון אל החור אל העיסה המדממת וללקק את הגרביל המת אם ה20 ק"ג אורניום מועשר והרוטב של התפוזים הרקובים , אתם תרגישו שזה ממש דביק וקשה להוציא את הלשון כי אחרי שתתדחפו את הלשון לא תוכלו להוציא אותה בגלל שזה דבק מגע , עכשיו כולם ידעו שליקקתם לאמא של כותב המתכון ופתחתם אותה אם הפה והכוס לא יצא לכם מהלשון .

נדפקתם ! , בתיאבון .