שכרות

From איןציקלופדיה
(Redirected from אלכוהול)
Jump to navigation Jump to search
"הגורם והפתרון לכל הבעיות בעולם"
~ שבתאי צבי על אלכוהול


"ממ.. מה? אל תדבר שטויות אני יכול להפסיק מתי שאני רוצה!"
~ מיליון ואחד אנשים אשר מתו משתיית יתר על אלכוהול


"אני שיכור, אסור לי לנהוג. רגע!!! אני שיכור, אסור לי להקשיב לעצמי"
~ הומר סימפסון על אלכוהול


שכרות היא ההשפעה פיזיולוגית המצחיקה שנגרמת לאנשים/אנשות לאחר שתית אלכוהול מרובה, שהיה במעבדות כימיה ולאחר נישוק בן/בת הזוג

אלכוהול - הסיבה והתוצאה של רב הציטוטים בעולם

(למעט ציטוטים הנובעים מסמים קלים, סמים במשקל בינוני, ארנבי דלעת, גולדה מאיר, דוד, חנקן נוזלי, האווירון ואבא שלי)

משקאות חריפים הם אסופה אקראית של משקאות בה אין ולו משקה אחד בעל טעם חריף. חלקם מתוקים, חלקם מלוחים ורב רובם מרים, אך דבר אחד ודאי - אין בעולם כולו משקה חריף שהוא אכן חריף. אולי חוץ מהמשקה הישראלי הדוחה הזה עם הפלפל בפנים.

סממן נוסף לכך שקבוצת המשקאות החריפים נבחרה באקראיות מוחלטת וללא קו מנחה הוא בעובדה שהם כולם, ללא יוצא מן הכלל, כוללים כמות כזו או אחרת של אלכוהול. כמות האלכוהול במשקה נמדדת באחוזים, וכתוצאה של צירוף מקרים נדיר מאין כמותו, אחוזי האלכוהול במשקה חריף מבטאים בדיוק רב (עד לשלוש ספרות אחרי הנקודה) עד כמה המשקה לא טעים. כן רבותי, אלכוהול אינו טעים לחיך האדם.

זה מוביל אותנו להשפעה נוספת של האלכוהול: הצורך האינסטינקטיבי (אולי אפילו אבולוציוני) של כל גבר לשקר לגבי עד כמה טעים לו האלכוהול. כתוצאה של סימביוזה טבעית של האדם עם סביבתו, מתגלה סביבה זו כפתי גמור באשר לשקרים לגבי אלכוהול, ולא יעזרו פרצופים מהגיהנום, עוויתות בלתי רצוניות של השפה העליונה ושקשוק פסיכוטי של פלג הגוף העליון כדי לשכנע את הצופה התמים שאכן לא טעים לו.

משרד הבריאות יוצא מדי כמה חודשים במסע פרסום ברדיו, שבו הוא נוהג להזהיר מפני הסכנה שבשתיית משקאות חריפים לפני יציאה לבילוי. הסיבה לסכנה, לטענתו, היא שלאחר שהגבר שותה, הוא נאלץ להפקיד את מפתחות הרכב בידי האישה.

אזהרה - אי שתיית אלכוהול במשך 5 שעות ויותר עלולה לגרום לעיוות חוש המציאות, איבוד הבטחון העצמי, נהיגה איטית ומסורבלת, כיעור ספונטני של הבריות סביב וצריכה מופחתת של סיגריות.

שיכור

שיכור הוא אדם שפעל בחוכמה והחליט לברוח מהמציאות היציבה והתחיל להסתחרר בריקודים בזמירות ובשמחה. לשיכור יש אפשרות להיות שמח עצוב אלים חרמן ואפילו קומדי, כשהתכונות משתנות בין אדם לאדם ותלויות בכמות האלכוהול ששתה אך לרוב השיכור יהנה מאוד מהמצב בחוסר מודעות להתנהגות שלילית מצד האחרים כלפיו או מהתנהגותו המטופשת, כשזכר משתכר הוא מתחיל לרקוד לדבר לשיר ולהשתולל עם כל השיכורות הנקבות שבסביבתו במטרה לחזר אחריהן ולהתחבק איתן וליצור מגע (מיני). כשנקבה משתכרת היא מחילה לפעול בשביל הרצונות שלה ולא בהכרח לפי רצות חברותיה, שבדומה לזכרים היא תעשה שטויות תשיר, תרקוד ותדבר עם זרים וכלבים. גם הזכרים וגם הנקבות הופכים ליותר סקסים ומושכים בזמן שיכרות ויותר נועזים

בנוסף השיכרות מאפשרת לאדם השיכור מספר יכולות ותכונות בהן: לעוף, לדבר עם צמחים וחיות, לכתוב בתלת מימד, כשפות אש, לרקוד כמו משוגע, להקיא, לשוחח בחופשיות עם בנות/בני המין השני, תירוץ לפעולות חסרות היגיון, ועוד


לשיכרות יתרונות רבים כגון הרצון לחבק את כל אשר את.ה רואה, לישון על הרצפה או הכביש, היכולת לקפוץ בשחרור בטרמפולינה, וחזיית העתיד (שזה כמו חזיה רגילה אבל מחר)

כולם אוהבים להשתכר במסיבות, קרחנות, לימבו ובקרב מפגשי דת, תחושת השיכרות יוצרת הקלה ומאפשרת גם לכל מאורע חברתי סאחי להפוך למצחיק וכמובן השיכרות היא הדרך הטובה ביותר להגיע להזדווגות

אפשר למצוא שיכורים.ן בכל מקום שאפשר למצוא בו אלכהול ולין בברים מסעדות מסיבות טבע מעבדות כמיהיה חצרות ציבוריים גני משחקים מרכזי נוער (הנוער משתכרים) ועוד השיכורים הם מצחיקים ולא נושכים אז אם תראו שיכור.ה ממולץ לכם לנצל את ההזדמנות להומור או מין או סתם לכיף.

ראו גם