משרד הבריאות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Israel Flag.svg ערך זה נשלט על ידי ממשלת ישראל!
מומלץ מאוד:
 • לא לדבר על שחיתויות פוליטיות
 • לא להלל את שמם של החמאס / ג'יהאד / חיזבאללה / לבנון / דאע"ש
 • להעביר דולרים במעטפות מתחת לשולחן
Osama binzona.jpg ערך זה מבוקש על ידי הרשויות של איןציקלופדיה!
ערך זה נולד מתוך בקשה של איןציקלופדיה בגלל היותו ערך פופולארי וסאטירי במיוחד. כן כן בטח, חרא של ערך, מי כתב אותו?! רק שנייה זה עדיין כותב? אהה ... אממ... לא אמרתי שום דבר! יופי של ערך! באמת!
"לבריאות!"
~ איש אחד על אפצ'י
"המשרד הזה דואג שאנחנו ניהיה חולים"
~ שבתאי צבי על משרד הבריאות
"א-פ-צ'-י!!!!"
~ שבתאי צבי על הציטוט הקודם
"זה מוזר במחשבה שקוראים לזה משרד הבריאות..."
~ שבתאי צבי על הרהוריו בנושא שני הציטוטים הקודמים


משרד הבריאות הוא משרד ממשלתי. משרד זה אחראי על הפצת מחלות זיהומיות בכל רחבי העולם ובכלל הוא עוסק גם ב:

 • נטילת אחריות מכל מוסד בריאותי.
 • אחריות על לימוד רפואה גרועה, גניזת הרפואה המונעת ומניעת אחיות להגיע לבתי ספר ומוסדות חינוך בכלל.
 • פיקוח על קופות החולים, על פי התקן הבינלאומי לקופות חולים. חוק זה מאשר: מכירת קונדומים לנערים בני 11+ וגלולות הריון לנערות בנות 9+, מכירת כדורים מרדימים לבני 14+ ואקסטזי לבני 5+, ללא מרשם רופא.
 • פיקוח על כל מחקר אשר מפיץ מחלות קשות וטשטוש כל ראיה על כך.


הקמת משרד הבריאות

משרד הבריאות התחיל בתור ארגון הרופאים הכושלים (אר"כ), אירגון שבו השתתפו רופאים שאיבדו את כושר עבודתם או שלא הגיעו אליהם קליינטים. כמובן שהארגון לא עושה כלום בדבר, חוץ מלגנוב את כספם של הרופאים האומללים. אך יום אחד הגה הרופא ד"ר שישליק את הרעיון שהרופאים סובלים מכך שאנשים פשוט לא חולים מספיק (כמובן שדבר זה אינו הגיוני וטיפשי לחלוטין, אך זה פרט שולי). ב - 1456 האר"כ הוציא משהו בשם "חיסון". הם הוציאו התרעות שווא על מחלות ואמרו לאנשים להתחסן במהירות, למרות שהחיסון היה בעצם מחלה סופנית שהפכה להיות "המגפה השחורה". לאחר מקרה זה הרופאים נעשו מצרך מבוקש. ב -1589 הממשלה התחילה לגלות עניין בהתפתחותו של האר"כ, וב - 47 ליוני באותה השנה הוכרז הרופא כעובד מדינה. זאת אומרת ש 30% מהכסף שלהם הולך למדינה, או יותר נכון לכיסם של הפוליטיקאים. על מנת לכסות את שיטת הרמאות הזאת, העבירו את האר"כ לתיק ממשלתי: משרד הבריאות, שעליו היה להפיץ מחלות זיהומיות בפיקודו של המלך יוסי בובליל.

מנפגעי התרופות והחיסונים

שיטות הפצה

כאן נדבר בהרחבה על שיטות הפצת הזיהומים והמחלות של משרד הבריאות:

 • חיסון\זריקה: שיטה קדומה ויעילה ביותר להעברת וירוסים ועובש. משרד הבריאות מוציא התרעות שווא על מחלות שבאות, כאשר מצורפת להן מודעה על החיסון. החיסון הוא בעצם חיידקים אלימים ביותר שהורסים את גוף האדם לאחר 5 ימים מתום הזריקה.
 • תרופות: שיטה די חדישה להפצת מחלות. עירבוב של פלסטיק עם עיסת בצק בפחי זבל, יוצרת כפסולת רפש. את כפסולת הרפש צובעים ומפיצים אותה כ"תרופה", שבכוחה להרוג מחלות. לפיכך, נטילת התרופה בעצם תכפיל את כוחה של מחלתך.
 • פילקאם: פילקאם היא יצירה כחולה לבנה להריסת הגוף האנושי. הוא תוכנת לצלם את הפנים של הבן אדם, מה שהתברר כבלוף אחד גדול. המטרה האמיתית של הפילקאם הוא לחשמל אותנו מבפנים ולעשות פליפר מהקיבה שלנו.
 • חדרי המתנה וחדרי מיון: שם יושבים וגם בוכים בזכרנו את בריאותנו זצוק"ל. שם יושבים נושאי מגיפות, מחלות, מרעין בישין, ממוללים את המספר הסידורי שלהם בידם, בוהים לאוויר החדר בניסיון לראות את הווירוסים, החיידקים, החייעבים, הפטריות, הפאטריוט, המרחפים כברחשים אנה ואנה עד שהם נוחתים בעדינות על הקרבן הבא, ובקול צחוק חרישי מדביקים אותו בנגע. אם הגעת חולה, תצא חולה כפל כפליים, ואם הגעת בריא, אשריך: תצא חולה רק אחת אפיים.
 • ניתוחים: שם ישן איש שינה היפנוטית מוחלטת בעוד שחייזרים ורופאים מטורפים באים לנתח אותו ולקחת ממנו איברים. תפקוד הגוף יורד בהמון אחוזים כמו כן זו הסיבה להשמנה ההמונית של המאה ה-21 [השתילו שומן במורדמים] ושילחו אותם לחופשי .

את הנפגעים מכל שיטות העינוי הללו ניתן לזרוק לסל הבריאות. (ראו ערך מורחב: סל הבריאות)

המשרד לאיכות הסביבה

היצירה המזיקה ביותר שאי פעם נוצרה על ידי משרד הבריאות. המלך יעקוב בן עיזרי החליט החלטה טיפשית וחסרת היגיון, שעלתה לנו ביוקר: משרד הבריאות לא פוגע מספיק באוכלוסייה. עדיות מסתוריות מספרות כי הגה את הרעיון ביחד עם מנהיגי המשרד הבריאות כגון איזוטרציס, אילמורטיסוס וטימרליכטוס. ממלכת המשרד לאיכות הסביבה הוקמה בפיקודו של המלך גדעון עזרה ובעזרת שיטותיו השטניות הוא השליט אימה על כל הארץ. אחת השיטות הבולטות היא מפעלים לטיהור שפכים ולמחזור. האמת היא, שכמו ממלכת משרד הבריאות הבלוף עם ידו על העליונה. אותם מפעלים נועדו לעשיית שפכים ובזבוז ניירות, ובכך הגדלת מספר האנשים הצורכים את הרופאים.

ילדי כדור הארץ

המצאה מזוויעה של ממלכת המשרד לאיכות הסביבה. ילדי כדור הארץ הם ילדים תמימים שהאמינו לבלוף של המשרד לאיכות הסביבה ומנסים לעשות פיגועים המוניים במסווה של אסיפות מחאה ויום כדור הארץ. כמו כן, אותם ילדי כדור הארץ הם גם מוכרי סמים המוכרים למשטרה שעיקר המכירות שלהם מתבססות על "הסם הירוק", סם חדש שמקורו בתאילנד.

סמל ילדי כדור הארץ תחת הסיסמא "הכדור בידיים שלנו!". הסמל רומז על הרצון העז של ילדי כדור הארץ לשלוט בעולם.
Lite5.gifטיפ

ילדים יקרים: אנא התרחקו מהרצון לעזור לטיהור העולם משפכים וממחזור!!!

היפוליסטריקוריוס

היפוליסטריקוריוס בדומה למשרד לאיכות הסביבה, גם הפך לאחד המטרדים הגדולים של משרד הבריאות. ההיפוליסטריקוריוס היא שיטה עתיקה הנועדה להפוך את הקורבן לאילם. השיטה פועלת כך:

Attention niels epting 01.png אזהרה
איןציקלופדיה לא תישא באחריות על כל נזק שייגרם מההיפוליסטריקוריוס! • אומרים היפוליסטריקוריוס 19 פעמים
 • אומרים היפוליסטריקוריוס בסדר האותיות ההפוך של המילה 5 פעמים
 • אוכלים מסטיק
 • אוכלים עוד מסטיק
 • אומרים היפוליסטריקוריוס תוך כדי ניגוב חומוס
 • אומרים היפוליסטריקוריוס תוך כדי טחינת שוקו במטחנת בשר
 • אוכלים עכבר חי

ביצוע פעולות אלו יביא לכך שהמבצע יהיה אילם לכל שארית חייו.

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על משרד הבריאות.

ראו גם