אמא שלך

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

שים לב- ניתן למצוא ערך זה גם באיןמילון, אך הוא מתייחס לביטוי "אמאש'ך", ולא לאמא שלך. לכן ראוי לציין כי ערך זה מתייחס לאמא שלך (כן, שלך).
אמא שלך הנו יצור עגלגל ורב מימדים (הבט בפרק-גודל ומבנה), אותו ניתן למצוא במקומות שונים בארץ תפוצה.

גודל ומבנה

אמא שלך הנו יצור רחב ממדים, ענקי ועצום בעל מבנה עגלגל ממנו יוצאים ארבעה מקלונים אשר היו אמורים לשמש אותה לתנועה ולתפיסת חפצים וחומרים במרחב אילו גודלה היה מאפשר זאת.

סיבוכים אפשריים 

הערת רופא המשפחה וחוקרי כוכבים הינה חד משמעית- שרגליה לעולם לא יעזבו את הקרקע.
מימדי אמא שלך רחבים כל-כך עד שמספיקה קפיצה קטנה אחת שלה בארץ ישראל והיא מגיעה אל מרכזו הפנימי של כדור הארץ וממשיכה ממנו עם מעט התנופה שנשארה לה היישר לאוקיינוס השקט ומשם יוצאת מהאטמוספרה. ברגע שאמא שלך יוצאת מהאטמוספרה מימדיה הרחבים, הגדולים כל כך מהשמש מביאים את היקום כולו לתסביך פסיכולוגי אדיפלי ענקי שבסופו אפילו אלוהים נע בציר אליפסיסטי סביבה.

התפתחות אבולוציונית

ההתפתחות האבולוציונית של הייצור המכונה אמא שלך (באנגלית- The bitch who brought you to the wotld)התחילה בתקופה קדמונית. יש הטוענים כי הדבר קרה בפעם הראשונה שבה תקעו את הכוס של אמ-אמא שלך. בעבר התבצעו אלפי מחקרים על-מנת לעלות על הרגע בו הייתה הפעם הראשונה בה נתקע הכוס של האמ-אמא שלך והביא אותה, אך אף אחד מהמחקרים לא הביא תוצאות. יש חוקרים הטוענים כי לא הייתה פעם ראשונה, ומנסים עד היום להבין את נוסחת הזיונים של אמ-אמא שלך אשר היחידה כיום שדווקא מתחילה מאינסוף.

אמא שלך ביהדות

ישנו וויכוח צובר תאוצה בקרב החברים ברבנות הראשית בישראל. הוויכוח החל מקבוצת רבנים מכובדים ומוכרים שטענו כי ניתן לשלב את המדע האבולוציוני על האמ-אמא שלך יחד עם היהדות. רבנים אלו טוענים כי אלוהים הוא למעשה כוס אמ-אמא שלך גדול בשמיים והוא בעצם יצר את אמא שלך. וויכוח זה בא לידי ביטוי בכל ישיבה של הרבנות הראשית ומלווה בקללות, צעקות ומשגלים חד מיניים.

תפוצה

כיום אנו יכולים למצוא את אמא שלך באזורים רבים כגון:
1) על אבא שלך
2) על השכן
3) עליי
4) צמתים שונות בארץ
5) מבנים נטושים (משך שהייה שלא עולה על 20 דקות בממוצע מרגע הכניסה לרגע היציאה)
6) חדרי מלונות בחורים שלא ניתן למצוא (משך שהייה דומה למבנים נטושים)
7) מרתפים

התנהגות

התנהגות כללית 

ההתנהגות האופיינית לאמא שלך לרוב תיכלל מבחינת הסביבה בהגדרות המילוניות של "נחמדה", "חמודה", "מצחיקה" וכו', זאת משום שבדרך כלל היא עושה נעים ליצורים שבסביבתה. בניגוד לכך היא תיכלל לרוב בהגדרות המילוניות של "סתומה", "לא יודעת שום דבר", "עושה בושות" ו"לא קשורה אלי" מבחינתך ומבחינת הוריה.


התנהגויות פיזיולוגיות 

עיקר ההתנהגויות הפיזיולוגיות באמא שלך מתרכז בשני אזורים.

אזור הפנים :
עיקר התעסוקה באזור זה מתרכז בפה. במשך רוב היום (כ-10 שעות ביממה, גם במהלך שינה) מתבצעות כניסות ויציאות של איברים שונים בקצב משתנה. כמו-כן באזור זה מתבצעת כניסה של חומרים שונים המתפרקים בתוך הייצור. כניסת חומרים אלו מתבצעת בשאר שעות היממה הנותרות (כ-8 שעות).

אזור החור השחור : יש חוקרים הטוענים כי במידה וחור זה פתוח לאוויר במשך יותר ממספר שניות הדבר יביא לתמותה פתאומית. לכן דאגה האבולוציה לחומרים שונים בצורת צינורות ארוכים שנכנסים לחור ויוצאים ממנו כל מספר מועט של שניות. כך נמנע מצב של חוסר בחסימת החור לכניסת אוויר ליותר ממספר שניות.

ראו גם