אנבת'

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Greeceflag.JPG
הערתוס: יווניתוס

ערכוס זהוס הינוס ערכוס יווניתוס! נאוס להמנעוס מ(ס):

  • שתייתוס אוזוס
  • דיבורוס ביווניתוס
  • דיבורוס עמוס הרבהוס ס'
  • להללוס את הרומאימוס

בזמנוס קריאתוס.


אנבת' או באנגלית: Un-A-Bath (למי שלא הבין - ללא אמבטיה) היא דמות מרכזית ואהובה בספר פרסי ג'קסון (אולי הגזמנו, היא לא כל כך אהובה אבל נורמאלית). בספר היא הבת של אתנה אלת החכמה.


קורות חיים

אנבת' נולדה בעיירה ציורית בשם אינציקיפודיה על שם הקיסר הדגול אלכסקיפוד מוקדון (שהיה רוסי מקדוני). אנבת' הייתה הבלונדינית החכמה האשונה בהיסטוריה של האנושות. זה גרם לפרסי להתאהב בה קשותתתתתת. טוב נו, הגזמנ שוב, אולי לא חכמה, נורמאלית. בשלב מסויים בחיים גילתה אנבת' שהיא בכלל לא בת של רונלד מק'דונלד אלא בת של אתנה. טוב נו, אולי הגזמנו, בת של גרביל, אולי, נורמאלי. חייה של אנבת' השתנו מנורמאליים (טוב נו הגזמנו, לא נורמאלי, אלא בלתי שפוי!!!!) למדלוקליקים.

אנבת' והעזרה לנזקקים

אנבת' התנדבה בהמון המון אינסוף (טוב נו הגזמנו, רק מיליון) ארגוני צדקה ועזרה לנזקקים. להומלסים היא הביאה אוכל לרעבים היא הביאה בגדי מעודדות למעודדות היא הביאה הומלסים ולפרסי היא הביאה חיבוק.

אנבת' ותחרות היופי

אנבת' השתתפה בתחרות היופי שבה השתתפה גם סמדי בומבה וזכתה מקום שלישי. בפרשייה זו סמדי בומבה הפסידה למשהי ורצחה אותה אבל אז התברר שהיא בת אפרודיטה ואפרודיטה קיללה את סמדי בומבה. אנבת' פחדה מאוד וברחה משם תוך כדי ריקוד פרוע.

אנבת' הממציאה

אנבת' המציאה ברוב חוכמתה את המכשיר המהפכני - אנטי-אמבטיה. הוא גורם לאנשים לא לרצות להתקלח. זוהי המטרה הסודית של אנבת', לגרום להפסקת המקלחות. אחלה שם יש לה.