אנדרואיד פרנואיד (קליפ)

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "אנדרואיד פרנואיד (קליפ)" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.


"קנו סנו וצפו בקליפ ב-ח-י-נ-ם!"
~ ג' יפית על אנדרואיד פרנואיד
"אני מופיע פה בתור ניצב!"
~ איש אקראי על אנדרואיד פרנואיד
"אפילו אני לא מבין את זה!"
~ צ'אק נוריס על אנדרואיד פרנואיד


אנדרואיד פרנואיד (בצרפתית: Tour De France) הוא קליפ לא מוכר ולא ברור למדע שנוצר ע"י האנמי הנודע לואיס קרול.

העלילה

הקליפ מספר על הומלס בכובע גרב סגול המכונה "ראש רדיו" (באנגלית גללית: Radio-Head) המרחף ברחבי תבל ומטריד אנשים עד צאת נשמתם. אין לו עלילה מעבר לזה. עד רגעים אלו ממש, מדענים אינם בטוחים לגבי משמעותו האמיתית של הקליפ. למראית עין, הוא מפגר להחריד, אך ככל הנראה יש לו משמעות פלוסופית עמוקה על משמעות העולם החומרי בו אנו חיים, ועל מטרת החיים שהעניק לנו הבורא, צ'אק נוריס. במהלך שיטוטיו בעולם, גיבור הקליפ מנסה למצוא משמעות לחייו לאחר שהוא הולך לזונה ומבין שזוהי משמעות החיים, הוא מגלה שהיא גנבה את כל כספו. מתוך ייאוש הוא הולך לגשר ומתיישב על פנס רחוב. ואז, בא פוליטיקאי שלא היה מוכר באותה התקופה בשם דונלד טראמפ. בזמן שדונלד מנסה לשכנע את הגיבור לרדת מהפנס, פיות קסומות מהזן מפליץ הנצנצים באות אליו. הן משכנעות אותו לכרות את ידיו ורגליו כדי שהן יוכלו לשאת אותו אל העץ בו הזונה מתחילת הקליפ גרה. כשהוא מגיע לשם הוא מגלה שהיא נעלמה ואומר "אויש, איזה באסה..."

תהליך הצילום

הסרט צולם באתרי צילום שונים ומגוונים ברחבי איסלנד המזרחית שבצפון קוריאה. צוות הצילום המקצועי הורכב בעיקר מסטודנטים ל"מדעי הרוח" המכונים גם "חראלוגיה". כדי לצלם את הקטע בו ידיו ורגליו של דונלד טראמפ נכרתות, תום יורק היה צריך לשכנע את השחקן, דונלד טראמפ, שהתהליך בטוח. דונלד טראמפ הסכים, ואמר שייעשה זאת רק בתנאי שרופא מאושר מטעמו יבצע את הניתוח. הרופא שנקבע מוכר לציבור בשם צ'אק נוריס. בגלל חוסר מקצועיותו, תום יורק בטעות מצא גרסה שחורה של צ'אק נוריס. בזמהלך הניתוח, דונלד המורדם גילה בעזרת כוחות העל הגזעניים שלו שהרופא שלו שחור. הוא קם בבת אחת, מה שגרם לתזוזת סכין המנתחים. בגלל זה, עד היום, לדונלד טראמפ חסרות ידיו ורגליו, ואונת המוח השמאלית שלו (וכמובן, בגלל זה הוא סייבורג).

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא אנדרואיד פרנואיד (קליפ). אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.