פטיש

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "פטיש" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.
Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, קרל מרקס, יוסי סטלין.


"אתה / לא פטיש"
~ שרית חדד על מוטי


פטישיסטית בפעולה

פטיש הוא אדם שחולה במחלת הפטישיזם ("הפטיטיש T"), ונמשך משיכה מינית בלתי מוסברת לפטישים. הפטיש הוא בדרך כלל אדם שאוהב לדפוק את עצמו וכן אנשים אחרים בפטישים במקומות מוצנעים ועל ידי כך לשלול מהם כל הזדמנות להנאה מינית כלשהי בעתיד. הפטישים הם לרוב ערסים מזן הערס הפואטי, והפטישים בשלבים מתקדמים של המחלה זוכים בדרך כלל לכינוי "תותחים". התותחים הם לרוב יוצאי חיל התותחנים ורובאים מצטיינים בדימוס שנפצעו במהלך קרב או מבצע כלשהו ונשבעו לנקום בכל אדם אחר שנותרה בו אונות כלשהי על ידי ירייה באיברי מינו מטווח כלשהו. קורבנות הפטישים נקראים בדרך כלל "שפוטים" או בפשטות "פושטים", והפטישים עצמם זכו לכינוי הסלנג "פושטקים". תקיפתו של שפוט בידי פטיש מכונה בדרך כלל "פוטש".

פאטיש

"פ(א)טיש" היא סוג של מכה בטאי קוואן דודו, בדרך כלל מבוצעת על ידי הצעירים שבינינו. לביצוע חלק ומושלם של המכה צריך לסנג'ר ילד בגיל 10 שעוד לא התחלף לו הקול, להגיד לו לקפל אגרוף, לרוץ לעבר מישהו (עדיף אחיו הגדול) תוך כדי שהוא צועק "פאאאאאטיייייייייש" ומָכִה עם האגרוף לעבר אשכיי היריב. מכה זו קטלנית. לתוצאות מקסימליות יש לסיים עם כאריש, מכת הסיום שתסיים את חיי האוננות של יריבכם.

היסטוריה

מאחר שרוב בני האדם דופקים את עצמם באופן רגולרי החל משלב זה או אחר של חייהם (בדרך כלל גיל ההתבגרות) מחלת הפטישיזם התפשטה והפכה במהירות למגיפה עוד משחר האנושות. הפטישים הם בדרך כלל אנשים דפוקים, אך זה לא מפריע להם להיות מסמרי הערב של כל מסיבה בה הם משתתפים על ידי דפיקת כאפות לכל מי שעומד בדרכם. דפיקת הכאפות באה לפטישים באופן טבעי, עקב העובדה שהם רגילים לדפוק בעיקר את כפות ידיהם וכפות רגליהם עוד מילדות.

פטיש אוויר ("שאקל") בפעולה

הפטישיזם היא מחלה שמקיפה הפרעות נפשיות רבות, פשוט מכיוון שיש הרבה דברים בעולמנו שאפשר לדפוק. סוגי הפטישים העיקריים מתחלקים לפטיש נגרים, שהחולים בו הם לרוב נגרים שחזרו בשאלה והחליטו לדפוק את כל העם שלהם על ידי דפיקת מסמרים לתוך כפות הידיים שלהם והאשמה של היהודים ברצח של עצמם (ע"ע ישו); פטיש אוויר, שהחולים בו נוהגים לדפוק פלוצים תוך כדי ביצוע האקט המיני (ע"ע ג'ינגס דביליניו ערבוש); ופטיש שופטים, ששופט שנדבק בו נוהג לדפוק קבוצות כדורגל להנאתו החולנית. בווסטהאם שבאנגליה נבנתה קליניקה מיוחדת (קליניקת פטישיזם מכונה לעיתים קרובות "כליכליניקה") למען הפטישים שנקראת "המאוחדת של ווסטהאם" (ווסטהאם יונייטד), והמטופל הישראלי היחיד שיכל להרשות לעצמו להגיע לשם הוא אייל ברקוביץ'. הוא קיבל טיפול בהלם לאחר שנשלח לערבות סקוטלנד ומקבת "וויליאם" וואלאס דפק לו בעיטה לפנים, אך שם התברר שהוא בכלל סובל ממחלה אחרת שהיא עירבוב אותיות של המילה פטיש, והוא חזר ארצה לטיפו"ש (טיפול שיגרתי) בקופת חולים מכבי בתל אביב.

מגיפת הפטישיזם גררה קורבנות רבים ואף הובילה להתמוטטותה של ברית המועצות, המדינה האחרונה שעדיין חרטה את הפטיש על דגלה. הנסיונות להתגבר על המחלה כללו את המצאת יין הפטישים, שעוזר רק לתותחים יוצאי חיל התותחנים ולפטישי האוויר יוצאי חיל האוויר, וגם את ציון יום השנה הפטישיסטי הבינלאומי, יום העצמאות, בו נוהגים לדפוק על הראש בפטישי גומי על מנת לעודד את השימוש בגומי בקרב פטישיסטים.

פטיש נגרים מתכונן להנחתה.

פטישיסטים מפורסמים

ראו גם

Bouncywikilogopink.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על פטיש.

הבהרה: המידע באיןציקלופדיה אינו מהווה ייעוץ רפואי.