ארז בן דוד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Toxic2.png ערך זה שיך לאימפרית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע,איןציקלופדיה אינה אחריית לנזקים שיגרמו מקריאת ערך זה.

ארז בן דוד (2006-1451) היה ראש אוכלוסיית הפורומים FXP ביום וערפד צמא ספאם בלילה.

חי שנים רבות ונעלם באורח פלא בשנת 2006 כאשר הופיעו עשרות דיווחים אודות חטיפתו על ידי מחתרת כספ שפעלה רבות במטרה להשמיד את כל המנהלים בפורום דיבורים ולהסדיר אנרכיה, מחתרת כספ תכננה רבות את חטיפתו של ארז אך לעולם לא הודו בחטיפה עצמה ולא מוכנים לדבר עם כלי התקשורת, מחתרת כספ אף איימה על המשטרה והעליבה שוטרים, דובר המשטרה מסר "התיק עדיין פתוח והחקירה עדיין בעיצומה.".

כמו כן תיאוריות קונספירציה רבות פותחו על ידי משתמשי האתר, בין היתר הקשר בין חטיפתו של ארז לאילומינטי. תיאוריה זו אומתה על ידי חקירות צולבות של מנהלים בכירים בצוות דיבורים שבאתר.

יש הסוברים כי משיח בן דוד ומלכותו המובטחים התקיימו משכבר בצורת מלך דיגיטלי לממלכת ספאמרים בעלי קשיים חברתיים.


קורות חייו

ילדותו

ארז הצעיר נולד לאב אישה ואם אתון. מלאך ה' התגלה להוריו עם הבטחה בפיו כי עתיד בכורם לרשת ממלכה עצומה רבת נתינים וכוח.

מגיל צעיר עסק ארז בתורה, עבודת כוכבים וככוכב פורנוגרפיה דאז.

בגרותו

בן 211, נדד ארז אל ערים גדולות ושונות. מסופר כי פעם אחת חווה חיזיון באחד ממסעותיו ובו ראה כי עתיד להינשא למפלצת שתלטנית בגובה 40 אמות ורוחב 50 מטרים בשם מור בת-אל אשר תשפיל ותעסיק אותו כעבדה. כתגובה לנבואה ביצע ארז מספר ניסיונות התאבדות ביניהם: קפיצה ממדרגה, שיעול ושיחה עם חבר בפורום קונספירציות ומיתוסים (יש המשערים שתוחלת חייו פחתה במחצית לאחר השיחה).

כתוצאה מהכישלון החרוץ בניסיונות ההתאבדות נחטף בן דוד על ידי קבוצת שממיות ומונה למלכם. הוא מלך בגבורה יומיים וחצי עד שאכל חמין מקולקל והשמיד את אוכלוסיית ממלכתו על ידי מוות כימי.

שנותיו האחרונות

ארז והכספ

חלוש וזקן, רכש ארז בן דוד שיקוי אינג'רה טחונה שאפשר לו להמיר פניו צעירות וללבוש גוף חי וחדש.

בשנת 2003 הקים את ממלכת FXP, ממלכה עתירת גדלים ונתינים שונים ומשונים מכל קצוות מדינת ישראל הזעירה.

בשנת 2004 ביצע ארז עסקה עם השטן שאפשרה לו לשלוט במוחם של נתיניו המכורים למחשב מבלי לשלם להם על העבודה הקשה שהם עושים העביד אותם בצורה קשה ובתת תנאים.

תחת אירוע מסתורי של היעלמות לא מוסברת צצו עשרות דיווחים אודות מחיקת זכרו מן היקום, אז החליפה אותו חולדה שמנה ומכורה לסודה שמולכת בפורום בעושר ואין כושר עד עצם היום הזה.

ארז ומחתרת כספ

פעולותיה הראשונות של מחתרת כספ היו עוד בתחילת שנת 1456 כשארז רק הלך לגן, יושבת ראש המחתרת, מור דה קווין, נהגה להקניט את ארז ולקרוא לו "ארז ברז" [1] מה שגרם לארז להיכנס לתקופה קשה ואף למלנכוליה זמנית.
בשנת 1993 התאהב ארז ביושבת ראש המחתרת והשתיים התחתנו ובשנת 2003 נולד להם ילד בשם כספ.
בשנת 2005 מחתרת כספ כעסו על ארז שגנב להם את יושבת הראש של המחתרת וחטפו אותה [2] התנאים של מחתרת כספ היו קשים אך ארז לא היסס ופתח פורום שלם לספאמרים בשם פורום דיבורים, מחתרת כספ החזירה את מור דה קווין אך המחיר היה כבד מאד.

ראו גם

הערות שוליים