אתנה אסמיה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
EnWiki.png ערך זה תורגם מהאיןציקלופדיה באנגלית ומפורסם תחת רישיון CC.
כותב ערך זה הוא לא מקורי ו/או עצלן ו/או שניהם ביחד.
Athena is deadly!.JPG

אחת מאלפי התלבושות השונות של אתנה.

שם אתנה אסמיה
סוג דם אדום
סגנון לחימה קונג פו סיני פסיכוטי
נשק אגרופים
אוהבת להילחם, להחליף או לפשוט את בגדיה
שונאת באו, אותך, ואופים

אתנה אסמיהאנגלית: Athena Asamiya) היא כוכבת קולנוע, שחקנית, נערת קסמים, דוגמנית אופנה וזמרת הנלחמת באנשים ומחליפה את בגדיה עד אין סוף, בעיקר ללא סיבה טובה. אתנה אסמיה ידועה בשל כיכובה בסדרת משחקי וידאו ארוכה שבה הולכים מכות עם אנשים, ונחשבה כאחת הלוחמות המצטיינות עד 2002. באופן ברור, היא השיבוט השני של בייזון, אך הוא גירש אותה מכיוון שהיא לא לבשה בגדים שהבליטו את ישבנה.

קורות חייה

אתנה נולדה לפני הרבה שנים כאלילה שהשתעממה מאולימפוס וקפצה מחלון כדי להילחם במפלצות בחצי עירום מסיבה מטורפת כלשהי. לאחר שהצילה את העולם מבלי כוונה, היא המשיכה לחיות את חייה עד שלבסוף היא מתה מהתקף לב וחזרה כילדה יפנית פשוטה בסייפוקו שלמדה בתיכון. כפי שאתם מצפים, אף אחד לא ידע זאת (אפילו לא אתנה בעצמה), אבל באותה התקופה, לאף אחד לא היה אכפת. היא חיה את חייה כילדה רגילה עד שהיא גילתה שהיו לה כוחות פסיכוטיים, ומאז אותו היום, היא הקימה מוקד פסיכוטי משלה כעבודה שולית. כמובן, זה לא הלך, כי אף אחד לא האמין במוקדים פסיכוטיים כאלו, מלבד אנשים טיפשים.

אתנה בפוטושוט. דרך אגב, היא לא עומדת בקטשופ. :)

חיילי הפסיכו

במהלך הרפתקאותיה בעולם המוקדים הפסיכוטיים, היא נפגשה במקרה בזקן ממלחמת ויאטנם בשם צ'ין ג'נטסאי, שבמקרה היה מתרגל של אומנות לחימה פיקטיווית שנקראה "קונג פו פסיכוטי". כשראה את הפותנציאל של אתנה, הוא לקח אותה איתו (בכוח) וזיווג אותה עם חנון בשם סאי קנז'ו ואילץ אותם להתאמן. ההתאמנות הזו הייתה שימושית, כי גזע של חייזרים אידיוטיים פלשו לכדור הארץ. אז, שניהם נכנסו לפעולה, ואתנה שרה את השיר החוזר שלה כשהרגה את החייזרים, ופעם אחת פוצצו בניין מלא אנשים. אך זה לא היה נורא, כי ממילא כולם הלכו למות מתישהו. לאחר שהשתלטו על מתקפת החייזרים, חיילי הפסיכו הוענקו במדליות... ואז מייד הוגלו מיפן.

טורנירי "מלך הלוחמים"

כעבור כמה שנים לאחר הפיאסקו, ולאחר שאתנה התחילה קריירה מופלאה ככוכבת פופ ושחקנית קולנוע, טרוניר "מלך הלוחמים" בא לעולם, וג'נטסאי לקח זאת כהזדמנות לא רק כדי לשפר את כישרונותיהם של קנז'ו ושל אתנה, אלא גם כדי להרוויח מזה בוחטות של כסף על מנת שיכל לבזבז את הכול על משקאות חריפים איכותיים. אתנה, שעכשיו צבעה את שיערה לסגול והתחילה ללבוש תחפושות כמעט כל יום או שבוע, הייתה להוטה לכסח אנשים בקונג פו הפסיכוטי שלה, ובכך נכנסה לטורניר, ביחד עם קנז'ו. חיילי הפסיכו התחרו בהמון טורנירי KOF עד שג'נטסאי שבר את יריכו ונהיה גריאטרי, ובכך התפרקו. אמנם, אתנה המשיכה להילחם לבדה, עד שחיילי הפסיכו נרכבו מחדש, אך הפעם עם בכורה מוזרה שתוקפת אנשים בעזרת ישבנה ועם קנז'ו האומלל.

אחד הדברים שהכי ראוי לציין על אתנה במהלך כל קריירתה ב-KOF זה שהיא מעולם לא התבגרה, בדומה לדיק קלארק. או שהיא בתו, או שהיא משתמשת באיפור מופרז על מנת להסתיר את גילה.

מוות

זה לא היה עד ה-23 בנובמבר 2007 כשאתנה "נעלמה". במהלך חקירה בדירתה, התגלו סימני אכילה, כי מרבית הרהיטים בחדרה חצי-נטרפו, וגם מרבית בגדיה. בהתחלה, המשטרה חשדה שהדבר נעשה על ידי גרו, אך בהמשך מצאו את בעלת האשמה האמיתית: רוזאן.

"היא הייתה טעימה!"
~ רוזאן על אתנה אסמיה

טרי בוגארד, אחד האנשים שהכירו את אתנה, אמר שהיה זה מוות אירוני למדי, כי במהלך טורניר "מלך הלוחמים" ב-2001, היא מייד אכלה את אחד מחברי הצוות שלה, ילד קטן בשם באו. טוענים כי הסיבה שהניעה זאת הייתה שהיא חשבה שכובעו הכתום והמוזר היה פטרייה וטרפה אותו מיידית. כשהכול נגמר, אף אחד לא טרח לעשות דבר כלשהו על זה כי ממילא הם לא אהבו אותו מעולם.

למרות זאת, ובלי קשר, אתנה עדיין מופיעה באופן קבוע במשחקי ה-KOF, מכיוון שמבחינת SNK, מותה האמיתי הוא "לא קאנון".

התקפות מיוחדות

 • כדור פסיכו - אתנה מזנקת ויוצרת כדור תחפושות מרהיב ומלא טירופים. הנזק נגרם כשהיא לא מזמינה את היריב, מה שגורם להם להיכנס לדיכאון חמור מרוב הזנחה.
 • חרב פסיכו - היא שולפת חרב מפלסטיק ומתחילה להכות איתה ביריבה.
 • מחזירור פסיכו - אתנה מביטה ביריבה מבעד למחזירור.
 • טלפורטצית פסיכו - אתנה נעלמת ולא חוזרת לעולם.
 • פסיכו - אתנה מקיפה את יריבה בווילון ואמבטיה, שם הם מתקלחים. לאחר מכן, היא לוקחת סכין ומתגנבת על קורבנה, שצורח לפני שהיא מתחילה לדקור אותו עד חוסר הכרה.
 • זריקה פסיכוטית - היא תופסת את יריבה וזורקת אותו/ה הרחק למרחקים, כמו מיסטר טי.
 • חץ עוף חול - כשהיא מבצעת מהלך זה, היא הורגת עוף חול, הופכת אותו לחץ, ויורה אותו.
 • 9 פסיכוטי - היא מתחילה להחליף בגדים במהירות 9 מאך.
 • מגרסת הפסיכו - התקפה שלא נגנבה מסטריט פייטר, אף על פי שהיא נראית בדיוק כמוה.

פילמוגרפיה

 • סדרת "מלך הלוחמים"
 • סרטי "מלך הלוחמים"
 • "מלך הלוחמים - המחזמר"
 • "חיילי הפסיכו - הסרט"