מיסטר טי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
מר טי. מי יודע? אולי הוא אי פעם ילמד לקרוא?
"בלום פיך, בור!"
~ מיסטר טי על כל דבר


"?Would you like a cup of T"
~ מלכת אנגליה על מיסטר טי


מר טי (באנגלית: Mr. T) נולד במינוס 2 בינואר 1957, וידוע בתור אבי הערסים. זאת הודות לשרשראות הזהב המעטרות את גופו. הוא כוכב סדרת הטלויזיה הנמכרת במועצות הברית - צוות לבגאז' אח של שחקן חוק וסדר הראפר ice t.

מר טי נולד באפריקה כילד קטן וחלוש שנקרא מר S. מר S היה חלש וקטן עד שבאו חבורת מדענים שהביאו אותו למועצות הברית

הפיתוח ואחריו

כשהגיע לארצות הברית המדענים פיתחו אותו, הזריקו לו שרירים, עיטרו אותו בשרשראות זהב שהעניקו לו כוחות על, עשו לו תספורת מוזרה וכן נתנו לו נשק-על אלקטרומגנטי שפועל בעזרת אטומים מפוצצי פלוטוינום. לאדם חדש זה קראו מר T כי הקודם היה S.

לוגו התוכנית "צוות לבגאז'".

צוות לבגאז'

רבים התפעלו ממראו של מר טי. הוא אסף סביבו חבורה של אנשים שעירים ולא משכילים שנקראים ערסים. הוא בימה, הפיק, ותיסרט את התוכנית הידועה צוות לבגאז' (The Bagaj Team). בסדרה זו הוא אסף כמה חנונים מקנדה, שהם חניבעעל, פרצוף, ומערדועק (הוא יידי). בתוכנית זו הוא הגן על חבריו החננות, ניצח את הרעים, והכניס אותם לבגאז'. בפרק האחרון כל הרעים יצאו מהבגאז', הרגו את חבריו החננות של מר טי, לקחו את השרשראות שהעניקו לו כוח והכניסו את מר טי לבגאז'. הם שכחו שבתא המטען נמצא נשק-העל האלקטרומגנטי שפועל בעזרת אטומים מפוצצי פלוטוניום. מר טי השתמש בנשק זה וצלה את ישבניהם למוות.

מלבד זאת מיסטר טי שיחק גם במשך תקופה קצרה בתוכנית רחוב סומסום.

נסיון ההפיכה

הסדרה הביאה למר טי הרבה פרסום. אולם למרות האהדה הרבה לו, הוא השתמש בכוחו לרעה. הוא ביצע נסיון הפיכה בארצו: הוא הגיע לבניין המלוכה, השתלט עליו ואיים להרוג את משפחת המלוכה האמריקנית אם לא תהפוך מועצות הברית לאסם המריחואנה של העולם. העם האמריקני ניסה להיענות לדרישותיו של מר טי: הם גידלו חקלאות מריחואנית עד כדי כך ש99% משטח המדינה נהפכו לשדה מריחואנה אחד גדול. 1% לא התמלאו כי מר טי סירב להפוך את המקום בו הוא שוכן לשדה מריחואנה.

בנתיים חיילי המדינה התארגנו להפיכת-נגד: הם הסתדרו מחוץ לארמון המלוכה ואיימו לפרוץ פנימה. לאחר אולטימטום של 100 שנה החיילים פרצו לארמון, ובקרב יריות שניהלו עם מר טי, הוא קרע את כולם והרג אותם. נראה כי טי ניצח בקרב אומנם גופת חייל שנתלתה עליו העיפה את השרשרת שלו למזרקה וזו מיד נחלדה: כך תם כוחו של מר טי. לפני שחיילים אחרים תפסו אותו הוא הספיק לקלקל את נשק העל-שלו, ולהשליך אותו למזרקה גם. לאחר תפיסתו של מר טי נשאבו ממנו שריריו והוא נאלץ להודות בפני כל העולם שהוא מסכן ושמערדועק המלך שולט בעולם.

בישראל

לאחר מכן שוחרר והגיע למדינת ישראל, אל העיר נתניה, לשם גם ברחו נאמניו הערסים. מהארץ הוא המשיך לנהל את תנועת הערסים והפך את קהילת הערסים במדינה זו לגדולה בעולם. לאחר שהות של 8 שנים בארץ, ניסה להירצח על ידי מערדועק. מאז נוטרים הערסים איבה גדולה לחנונים. כיום גר מר טי ברמלה, מוקף בערסים תומכיו.

על שמו של מר טי נקראים דברים כמו האות T באנגלית, המילה טימטום, ועל כל מה שכתוב T.בשכונה ד' בבאר שבע מתגורר צלם הנראה כמוהו ומכונה מיסטר טי הישראלי

משפחה

בעת שהותו בישראל מיסטר טי התאהב בחנה לאסלו, נערה צעירה שהייתה חלשה מידי והובסה תמיד על ידי החנונים. מיסטר טי אימן אותה ועשה אותה לאישה הקשוחה ביותר בישראל (חוץ ממרגול). בשנת 1966 נולד להם בן שירש את מעמדו של מיסטר טי והמשיך את דרכו כאבי הערסים. הלא הוא ז'וז'ו חלסטרה, שמשתמש בזהותו השנייה צביקה הדר על מנת לשמור על חשאיות בזמן שהוא עוזר לערסים לשגשג בישראל.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על מיסטר טי.