בודהא

From איןציקלופדיה
(Redirected from בודהה)
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


בודהא "המואר" הוא אדם שהגיע להופעה של נירוואנה (להקת רוק).

התמונה שנותרה של בודהה, בזמן גירבוץ, כמובן

ידוע גם בתור אביו של נתנאל פונס ובן זוגו של אלוהים.

בודהא נולד בדרום נפאל בשנת 1090 בשם סאןגוקו להורים סוחרי פחם. כשהיה בן 10 גילה את המגנט, או יותר נכון גילה איך לעבוד על הסובבים אותו עם מגנט ושקל נפאלי, ואיך שהוא "מזיז" את השקל בכוח המחשבה. בדרך זאת רחש לעצמו בודהא קהל מעריצים רחב באזור נפאל, כשהמפורסם בהם היום הוא אורי גלר, דוגמן התחתונים של גו אנדר לשנת 2008. וכן לא מעט כסף.

על פי מסורת גוקו, בודהא היה בנו של סודהגוקו, מלך מדינת שאקירה, ששכנה באזור שהיום הוא נפאל. בודהא שלא ידע שהוא בן מלוכה. גילה זאת בגיל 29 (כשכבר היה לו יותר כסף מלממלכה כולה) ע"י הוריו שביקשו ממנו הלוואה להציל את הרכוש שנותר להם אחרי שנכנסו לחובות עקב התמכרות האב למשחק המסוכן "חמש אבנים". בודהא כמובן סרב לתת את הכסף למשפחתו בטענה שכל הכסף הלך לעניים כשבעצם כל הכסף שכן בוילה בבוורלי הילס, היכן שכעת מתגורר טום קרוז.

מיד לאחר נפילת הממלכה בנפאל כתוצאה מסירובו של בודהה לתת להוריו את הכסף, הוריו נתנו לו את השם בודהה שבשפה הנפאלית העתיקה פירושו- בולשיט, בודהא הגיע לניו יורק ועשה את רוב כספו ממכירת ג'ינסים גנובים מתאילנד, הגיע לגדולתו כשנפל לידו ספר של סופר צעיר בשם רובין שארמה ("הנזיר שמכר את הפרארי שלו"), בודהא סיפר לאנשים סביבו את הבולשיט שכתוב בספר עצמו וראה שאנשים קונים את הזבל הזה, ובכמויות. אז הוא החליט להוציא סידרה של ספרים, במפעל ההוצאה לאור הייתה טעות והספר נכתב תחת הכותרת 'תנ"ך', עד היום יש הטוענים כי בודהה הוא סוג של אלוהים בגלל הטעות המצערת הזאת.


התמונה המופיעה בערך זה היא בעצם תמונה של סאוריתס ספוקס (אישה מכוערת לכל הדעות ובכל הדורות), כוכבת הפורנו הכושלת של התקופה, שנחשקה בשל אוזניה הארוכות. תנוכי אוזנייה נראים כך בגלל תאונה מצערת בילדותה. היא ענדה עגילים מרחיבים שמתחו את תנוכי אוזניה אשר נראים כעת כמו פסטה. מסורת גוקו טוענת שהיה רומן בין סאוריתס לבין גוקו, הם היו כל כך הרבה ביחד שלא יכלו להבדיל ביניהם, ואכן התמונה שכביכול מראה לנו את בודהא היא תמונתה של סאוריתס מתוך הפקת לוח השנה. היא היתה מיס ספטמבר, אגב.

בודהא, כמובן, יצר ופיתח את הבודהיזם.