איןמינים:גזען

From איןציקלופדיה
(Redirected from גזען)
Jump to navigation Jump to search
Racist

הגזען הינו זן של טורף נבלות, עילג ומפיץ ריח דוחה. עד לאחרונה טעו רבים לחשוב שהוא משתייך למשפחת הצבועים, אך מחקרים אחרונים הוכיחו שהוא משתייך למעשה למשפחת נמוכי המצח.

בדרך כלל קשה לאתר את החיה (המקננת בקרבה לבני האדם ואשר אותותיה ניתנים לאיתור בעיקר בדפי התגובות באינטרנט) מפני שהיא דומה לאדם דמיון מפתיע ונוטה להטמע בהמון, אך עם מעט מאמץ (או עקב צירוף נסיבות אומלל) ניתן לעתים לפגוש בה כאשר היא מבצעת אקטים רנדומליים של ונדליזם או מסיתה לשנאה נגד בעלי גזע, דת, מין או דעות השונות משלה.

לגזען נטיה להביא את עצמו לגירוי מיני על ידי תיאור פלסטי של חוויות הומו אירוטיות סדיסטיות בתגובות פומביות לכתבות או סטטוסים בפייסבוק, אותו הוא נוהג לבצע בדרכו העילגת בהקלידו ביד שמאל תוך שבידו הימנית (הדומיננטית) נוהג הוא לבצע בעצמו מעשים מגונים עד להגיעו לסיפוק תוך חירחור רפטטיבי, העלאת קצת לבן בזוויות פיו וקריאות "הייל היטלר" קולניות.

חילופי דברים עם הגזען נוטים להיות מיותרים וחסרי ערך לחלוטין ומסתיימים עפ"י רוב בהפסד של הגזען בדיון בשל חוק כהן (אם כי הוא לעולם לא יודה בתבוסה).

אם יוצא לך להיתקל בגזען המצוי מומלץ לא ליצור עמו קשר עין דבר המפחיד אותו וגורם לו להיות אגרסיבי ובמקביל לחלץ לאחור תוך הימנעות מחילופי דברים עמו והזעקת הרשויות הרלוונטיות.

אם נגזר עליכם להיכנס עמו לעימות אל תעשו את הטעות של העמדת פני מת (מדובר להזכירכם בטורף נבלות) אלא תזמו אתם את המגע ותקפו ראשונים(!), דחפו אותו מצידו השמאלי (מכיוון ששתי עיניו פוזלות לימין הוא לא יראה את זה מגיע) דבר אשר יגרום לו ליפול ימינה ויגרום לו לבלבול, תחושת חוסר אונים והפסקת מגמת האלימות לפרק זמן שיספיק לכם לעזוב את המקום.

דרך נוספת אשר נמצאה בכתובים (ואשר לא נמצא לה אישוש ממקורות אחרים) טוענת שניתן להרחיק מהגזען את הדיבוק על ידי החזקת מגן דוד מוזהב (24 קראט לפחות ובקוטר של 10 ס"מ ומעלה) אל מול עיניו תוך טילטולו (של הגזען, לא של מגן הדוד) משמאל לימין וחזרה רפטטיבית על הקריאה: צא דיבוק! דיבוק צא!

אלביס פרסלי (זמר מפורסם שהתנקש בראש הממשלה רבין ב1995) מהווה דוגמא מצויינת לאיום הגלום בגזענות כאשר היא לא מטופלת.

מגיב א: הערבים קונים את היהודיות הטיפשות עם פלאפון וגינס וכשהן מגיעות לכפר שלהם הם מוכות ושפחות מין יש סירטונים ביו טיוב גועל נפש

מגיב ב: רק תעשו לי ולכם טובה... תכירו בילדים שנולדים לאבות ערביים מאמהות יהודיות, ערבים....כפי התורה ולא הדת
מגיב ב: ילד ערבי לאב ערבי, ילד ישראלי לאב ישראלי, האם היא הכלי לתוצר הזרע

מתן כהן: אני לא יודע בענין ה"להכיר בילדים כערבים", אבל יש פה כמה יהודים שאני מכיר בהם כגזענים

מתן כהן מפתח חוק כהן מצביע על גזענים במהלך דיון (היפותטי) ברשת חברתית.


Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא גזען. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.