פייסבוק

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png ערך זה מסוכן לקריאה!
ערך זה מלא בעובדות חשובות. הימנע מלהיכנס לאתר פייסבוק עד לתום ימיך למען יארכו ימי חייך. שבתאי צבי מסכים אם זה!"מוהוההוהוהעהעהעהעהעואהאהאעעעע!!!!"
~ השטן על פייסבוק
"מוהעהעהעהעעעעה!!!!"
~ יובל המבולבל על ילד שנאנס על ידו
"ההמצאה הגאונית ביותר של השטן. אפילו אני לא בטוח שאפשר לעצור את הטירוף!"
~ שבתאי צבי על פייסבוק
"פעם הייתה לי חווה, היום יש לי פארמוויל"
~ הדוד משה על פייסבוק


פייסבוקאנגלית: Facebook, בעברית: "ספרפנים") הוא אתר מפורסם ביותר, בו מזמינים רציחות במחיר סמלי ובאופן חוקי לחלוטין. בנוסף מביאים לך את ראש הקורבן במתנה, ככה שתוכל לשמור אותו באלבום התמונות שלך.

איך הכל התחיל

הכל התחיל בשנת 6666 לפנה"ס כאשר שלושה חנונים החליטו ליצור אתר הכרויות מיוחד, בו אפשר לזייף את הפרטים האמיתיים וליצור דמות שונה ממך, בתקווה שבנות ירצו בדמות ("בך"). לאט לאט שלושת החנונים החלו להתקדם, והתוצאות היו מרשימות. אחרי זיוף פשוט החלו לרדוף אחרי החנונים בנות רבות. לאחר שהבינו מי הם באמת, כולן רצו לרצוח את השלושה. רק אחד שרד, וזה היה מארק לוזר-ברג.

התהילה והכישלון

אחרי שמארק הרוויח המון כסף החליט לעשות ניתוח פלסטי. כמובן שהניתוח הפלסטי עשה פלאים, אבל עדיין לא היה ממש אפשר לתקן את המראה הנחנחי שלו. כמובן שזה לא הדאיג אותו. מארק מיהר לקפוץ מביניין ההיי-טק הענק שהוא קנה, אך פתאום הופיע השטן עם הצעה שקשה לסרב לה. השטן הבטיח למארק חיי נצח ויופי לא אנושי בתמורה לכך שהוא יביא לו את "פייסבוק". כמובן שהמראה של מארק היה חשוב יותר מהצלחת חייו, לכן הסכים. השטן קיים את הבטחתו והפך את מארק לאסלה. מראה לא אנושי בדיוק כמו שביקש. מארק ניסה לזוז, להתפוצץ, אך לא הצליח, כי לא הייתה לו נשמה לעשות את זה. מארק הפך לאסלה בשירותים של השטן, בזמן שהשטן לקח כל מה ששיך למארק. בנתיים, השטן ניהיה לאנס סדרתי אנונימי בפייסבוק. המון משתמשות נעלמו ללא סיבה, אבל אנשים המשיכו להירשם לאתר ההיכרויות התמים.

המהפכה

מאתר הכרויות פשוט הפך במהרה האתר לאתר הזמנת רציחות במחיר סמלי. הגרבילים לקחו את תפקיד הרוצחים (שישליקיהו הגרביל לקח חלק חשוב מבין הרוצחים) כביכול יד ימינו של ג. יפית. בזמן ששניהם חשבו על דרך להשמיד את כל העולם בשתי שניות, שאר הרוצחים פשוט רצחו בהנאה. הם חתכו את ראש הקורבן ושתו את המוח שלו. מעולם לא היה לגרבילים ניצחון כה מוחץ.

התקרית

ביום בהיר אחד, יום נפלא לרצוח המון אנשים, שמעה ג. יפית ממשרדה פיצוץ גדול. היא מהרה לבדוק מה קרה, וגילתה שאסלתה התפוצצה. עד היום לא מבינים מדוע היא התפוצצצה, יש החושדים כי מדובר בעצירות של ג. יפית שגרמה לה להוציא יותר מדיי צואה בגלל שניסתה לאכול שישליק בטעות. כמובן שזה לא מנע ממנה למשיך לאנוס ילדות ולאכול כבד של גופות.

כיום

כיום בנוסף לשירות הגרבילים טרוריסטים ומתאבדים מהחמאס החליטו לעזור. ג. יפית נורא מרוצה מעבודתם.

שיטת הרצח: המתאבד בא מאחוריי הקורבן ומתפשט. מייד הוא רץ ומביא מראה. הוא שם אותה מהר מלפני הדמות. הדמות צורחת, המראה נשברת, וככה גם כל האחרים. מתים בייסורים מהמראה הנוראי. כמובן שגם המתאבד לא יכול לצפות בכיעור ומת גם.

חובות המתנקשים המתאבדים:

 • לא לצחצח שיניים במשך השנה הקרובה
 • לא להתקלח במשך העשור האחרון
 • לאכול בכמויות מסחריות במשל שלושים שנה
 • לוותר על חינוך
 • להאנס על ידי ג.יפית פעם בשבוע (לפחות)
 • אם השטן לא נהנתה הוא רץ מייד להתאבד ולהרוג מישהו
 • חובה עליו להיות מפגר כל חייו (כמה קל).

המסע והמתן בין החמאס לשטן הוביל להצלחה ענקית. יש האומרים שהשטן גרמה להראות לכל תושבי העולם (או רובם) פרסומת שלה, בה היא היפנטה את כולם להאמין בחמאס. לפי נבואת שבתאי צבי כאשר החמאס יצליח (אם הוא יצליח, וכנראה שלא. מפגר מדיי) אז ג. יפית תרצח אותם ותשלוט על העולם לבדה יחד עם כל המועצה שלה לשתי שניות עד שיבוא שבתאי צבי ויגרש אותה מין העולם לנצח. (או לפחות עד הפסקת הפרסומות).

המשחקים

כיום ידוע כי האתר הוא אתר נורא פופולארי. המוני אנשים באים להזמין רציחות, משתוקקים לקבל את ראש הקורבן ולהוסיף אותו לאלבום התמונות. אחד מהטרנדים הוא משחקי פלאש ברשת, וכמובן האתר הביא מספר משחקים אשר מאפיינים את האתר:

 • pet soicety: בו המשתמש משחק בתור חתול חמוד אשר בא אל בית חבריו ורוצח את החתול של החברים בתמימות. הוא רק עושה לשנייה מיאו, וכבר מוציא לחתול השני את הטחול.

כינוי מפורסם למשחק זה הוא "פט". (הדבר היחיד שלא ברור, למה אין כלבים במשחק).

 • farmville: בו אתה משחק בתור חוואי אשר בשביל שהחווה שלו תגיעה למקום הראשון בפסטיבל החוות הרקובות, המבחילות, והמכוערות 87900 אחרה"ס (אחרי הספירה). ברשותך להשתמש בפרות אמזונס, עיזי בר אפריקניים מצויים ואם תרוויח כסף יפה תוכל לקנות גם תחת של גרביל. כמה מבחיל לראות איך יוצא לחוואי הקורבן הטחול והכבד, ובסוף גם הטריסריון רוקד סמבה. כה מלבב... ומבחיל...
 • yoville: משחק בו אתה בוחר דרך מהנה לרצוח את הקורבן שלך. בין האפשרויות אתה יכול לבחור את הנשקים המסוכנים והמשוכללים בעולם, החל מקטיושה עד לפצצת אטום. בין היתר תוכל לבחור בחייה מסויימת שתרצח את הדמות, אדם מסויים מאוד (שלל של גרבילים ומתאבדים לבחירה). כמובן שתוכל לבחור מה להגיד לדמות. תוכל להקליט נאום שלם באורך של 25 דקות ושלושים ושלוש שניות. ואם זה לא מספיק, אם תוסיף שקל תשעים תקבל גם אפשרות לאונס. ואתה תוכל לראות איך כל הרצח יראה.
 • mafia battels: משחק חינוכי לילדים בגיל הרך בו חבורה של גאנסטרים המדברים איך הם אנסו את הוריהם חושבים על דרך לרצוח את האוייב. למשתמש יש שלל נשקים, כפי שצויין ב YOKILL. בנוסף, תוכל לראות קטעי פורנו נדירים אשר צולמו בידי הטרוריסטים. *לא מומלץ*.
 • sowrd challenge: אתה משחק בתור רוצח שכיר בימי הביניים. מטרתך לכתוב את המילים הנכונות, ולראות איך הרוצח חותך את הטחול של האוייב.
 • happy island: בו אתם מפתחים אי של שבט קניבלי האוכל באכזריות טחולים של אנשים מול עיניים ועולים ברמות לאחר מכן זוקרים את הגופה שנשארה להר הגעש הקרוב ומתחזים למנהלי בית מלון.
 • PetVille: גירסא משופרת למשחק האהוב pet soicety. יש אנשים המכנים אותו "pet soicety 3D" בגלל שהוא תלת ממדי.

עד היום לא מבינים מה ההבדל בין המשחקים...

 • Happy Aquarium: משחק מהנה לגיל הרך בו אתם מגדלים מדגי פיראנה קטנים ועד כרישים לבנים.

מטרתם למצוא אוצרות בים בשביל שהאנשים יוכלו להחזיר את החובות במקרה ואין לכם מספיק כסף. אנשים רבים אומרים, שעד היום לא הבינו כ"כ איך להרוויח בו כסף...


 • FishVille: כמו "פט וויל" גם המשחק הזה הוא גירסאת תלת מימד "לHAPPY AQUARIUM". אין הרבה הבדלים, אבל המטרה להשיג כסף על חשבון שלושה אנשים מכל מדינה שנכנסים למשחק הזה. (מדינות מזרח אסיה נמנעו).
 • Happy Pets: ניסיון כושל לנהל בית בו מגדלים חיות מחמד רצחניות.

לראשונה הופיעו חיות חדשות באתר המפורסם, שהם כלבי דוברמן, ארנבי פסחאאאאאאההההה!!!!, ציפורים טורפות, וצבי ארמגדון חד-קרניים. אנשים רבים התלוננו כי משחק זה משעמם במיוחד, אבל עדיין יש את האדם המשועמם הזה שייכנס וישחק במשחק הזה. (על תכחיש, אנחנו יודעים איפה אתה גר!).

 • Restaurant City: מטרתכם לנהל מסעדה דוחה ומגעילה. המטרה, (כמה צפוי) להרוג את הסועדים בעזרת המנות האקזוטיות שלכם. בתפריט מופיעים המאכלים: דגי אבו-נפחא רעילים (שלא ניקו אותם, חיים),עיניים של שווורים, טוסיקים של בבונים על האש, הטחול המתחדש של "ג. יפית" ירקות מקולקלים, ושלל מאכלים אקזוטיים ורעילים אחרים.
 • Hotel City': משחק חדש יחסית בו אתה בונה בית מלון. המטרה היא לדאוג שאנשים לא ישנו בו. אתה מקבל מלון עשרה כוכבים (המלון הכי טוב בעולם) ומטרתך היא להוריד את כל הפירסום, ובעיקר, להימנע מהתואר "המלון הטוב בעולם" ולקבל את התואר "הגרוע בעולם".

לבחירתך הוספת ג'וקים, עכברים, ונחשים בתוך החדר, צוות בידור גרוע, בריכה קרה או בריכה עם כרישי ים לבנים, אוכל רעיל, ועוד המון אפשרויות רבות...

כמובן שיש עוד שלל משחקים מהנים וחינוכיים באתר, אבל למען בריאותכם, צוות האתר החליט להימנע מפירסומם.

יישומים אחרים

מלבד משחקים תוכלו לעשות עוד שלל דברים מהנים באתר. הינה האפשרויות:

 • שאלונים:

נועד לאנשים עם פיצול אישיות, שלא מכירים את הפיצול שלהם עד הסוף. עונים על שאלות בנושא אופי, שיטות אהובות לרצח, אנשים שנואים וכו'.

 • אחוזים:

יישומים אלא נועדו בכדי לגלות את כמות האחוזים היומית שלכם בדברים מסויימים. אחד המפורסמים הוא "כמה מזל לא יהיה לך היום". המחשבון המתוחכם בודק עשרים ושלוש מקורות מידע (בינהם כמובן אתרנו האהוב איןציקלופדיה), קולט חמישה לווינים (ביניהם לווין אחד של כוכב לכת מחוץ למערכת השמש הנקרא "לוציפרטיה" (כוכב הבית של ג. יפית), וחמישים ושלוש פחי אשפה. בסופו של דבר הוא מביא תוצאה באופן רנדומלי, (99.99) אחוז שהחישוב של המחשבון אינם נכונים. (תודה רבה למחשבון של פייסבוק שבדק את החישובים הללו).

 • מי החבר/אוייב/קורבן הכי ___ שלך?

המחשבון של פייסבוק בודק ברנדומליות את החברים שלך. אפליקציה מפורסמת מהסוג היא "מי החבר הכי מכוער שלך". רוב התוצאות בד"כ לא נכונות. (תודה רבה למחשבון של פייסבוק שבדק את השכיחות).

 • מתנות:

על תיהיו תמימים. זה בסך הכל פצצות מרגמה. אתה יכול לשלוח אותם לחברים שלך בכדי להרוג אותם, או בכדי שהם ישתמשו בהם בשביל להרוג אותך, או את החברים האחרים שלהם/שלך. (תודה למחשבון של פייסבוק שבדק את הסבירות שהחברים יתפוצצו 1-100 אחוז).

 • קבוצות:

הדרך הטובה ביותר למצוא חברים אמיתיים (או אויבים אמיתיים) היא למצוא תחומי עיניין משותפים, דעות משותפות, וכו'. לדוגמא, קבוצות מפורסמות הן "גם אני אוהב להשתמש בטילים" "גם אני אוהב לרצוח אנשים" ו"גם אני אוהב תחת של גרביל אסקימואי. (בעיקר ג. יפית ועוזריה מצטרפים לקבוצה זו)

קישורים