גירושים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

די, די, אל תבכה חמודי. אני ואבא בסך הכל מתגרשים. מה זה גירושים, אתה שואל? טוב, אסביר לך.

לפעמים, כאשר שני אנשים מתחתנים, הם אוהבים אחד את השני לתמיד. אבל לפעימים זה לא קורה. לפעמים אמא ואבא פשוט מפסיקים לרצות להיות ביחד, והם לא אוהבים יותר אחד את השני. במקרה כזה אפשר לבטל להם את הנישואים, שזה מה שאני ואבא עושים. אל תדאג, הכל בסדר ביני לבין אבא. אין לך שום סיבה לדאוג חמודי. בכלל. מה שאלת, מתוקי? אם אתם בסדר אז למה אתם נפרדים? אוקיי, זה לא באמת בסדר. אוקיי. רוצה לדעת את האמת? אסביר לך. בבקשה אל תגיד לאבא שלך שאמרתי לך את מה שאני הולכת להגיד.

היסטוריה

תראה, כשאני ואבא שלך נפגשנו, חשבתי שהוא הגבר בשבילי. הוא היה חזק ויפה תואר, והתאהבתי בו מהר. כן, האישיות שלו הייתה קצת קשה, אבל חשבתי... חשבתי שיהיה בסדר. חשבתי שאני אוכל לתקן אותו. התקרבנו יותר ויותר, ולבסוף, לאחר שנה, הוא הציע לי נישואים. אמרתי כן. כעבור עוד שנה, כבר היינו נשואים, ושנתיים לאחר מכן, נולד לנו ילד מתוק וחמוד, שהוא אתה.

עברו כבר שש שנים מאז, ובשלב הזה התחלתי להרגיש קצת פחות נעים, אבל חשבתי שזה לגמרי נורמלי במערכת יחסים. אחרי הכל, שני הצדדים צריכים לתת מעצמם לצד השני, ואולי לפעמים צד אחד נותן משמעותית יותר מהצד השני. הוא ישתפר בסוף, ככה זה אמור לעבוד. אני עוזרת לו. בשלב מסוים הבנתי שאי אפשר שזה ימשיך ככה, ושאלתי אותו מה קורה וביקשתי שיפסיק. הוא לא הסכים. אחרי כמה זמן ביקשתי שוב. זה גם לא נגמר טוב. אחרי שחזרתי מבית החולים החלטתי שאני לא יכולה להישאר איתו יותר, והחלטתי שאני רוצה להתגרש.

התנגדות לגירושים

בגירושים, בין הזוג השני לא תמיד רוצה להיפרד. לאבא שלך לקח קצת זמן להסכים. במשך חודשים, כל לילה היה קשה מאוד. זה למה שמעת צעקות בפעם ההיא. מה אמרת? אתה חשבת שזה קשור לסקס? איך אתה בכלל יודע מה זה סקס? חיים מב' סיפר לך? אני עומדת לעשות שיחה ארוכה מאוד עם אמא שלו. בכל אופן, איפה היינו? אה נכון. בסוף הוא החליט להסיכם לגירושין. בהתחלה חשבתי שסוף סוף הצלחתי למנוע ממנו להמשיך למרר לי את החיים, אבל מתברר שזה לא הפסיק. כי אז הוא הביא את עורך הדין שלו.

גירושים מהבחינה המשפטית