איןמינים:גרוזיני

From איןציקלופדיה
(Redirected from גרוזינים)
Jump to navigation Jump to search
"מה זה?"
~ גרוזיני על גרוזינים
"צורה הנדסית מורכבת"
~ אלברט איינשטיין על גרוזינים
"משוכללים"
~ חנון על גרוזינים
"הם מרובעים. זה בדוק!"
~ דוקטור פישר על גרוזינים

תחילת הגרוזינים הייתה בשנת 491 לספירה נוצרית אלברט איינשטין הוכיח כי קיימת צורה הנדסית סגורה בעלת ארבע צלעות, אשר לא נקראת ריבוע או מרובע- הוא קרא לה גרוזיני (ראה תמונה משמאל).

גרוזיני אמת


גרוזיני-מהו?

אז נתחיל מהסוף של האמצע- מהו גרוזיני? גרוזיני הוא צורה הנדסית פתוחה שפותחת בכל המובנים צורות הנדסיות אחרות. הגרוזינים נוצרו בתקופה לא ידועה ונתגלו על ידי אלברט איינשטין בשנת 491 לספירה הנוצרית, הגרבילית, והגרוזינית. מטרתם של הגרוזינים בעולם הוא לפתוח צורות הנדסיות אחרות, ומטרתן של הגרוזיניות בעולם זה ליצור צורות הנדסיות פרי מוחן הקודח (ובטנן הקודחת). גרוזיני פותח צורה- וגרוזינית ממליטה אותה לאחר תשעה חודשים. מילדותם אוייביהם הגדולים ביותר של הגרוזינים הינם סבון,מים ובוכרים.

ניתן להוסיף כי בימינו (מתקופה לא ידועה, משום מה) הגרוזינים נקראים גם גאורגים. ייתכן ומדובר בקונספירציה בינ"ל זאת מאחר וגרוזיה מנסה להתקרב למערב, בעוד שרוסיה רוצה שגרוזיה תישאר בחיקה,בצורת חיבוק הדוב הרוסי הידועה לכולנו מימים עברו. אי לכך ועל פי זאת, אם תצליחו לאתר גרוזינים ברחוב, שאלו אותו איזה תואר מועדף עליו, מפאת הנימוס. b לגרוזיני המודרני קוראים גם שעיר ועצבני והוא נמצא בדרום השירותים בגדלים ובצבעים שונים. היום הגרוזיני גדל על העצים או בין השיערות של האף. יש לגרוזינים בעיות דיבור בגלל השיערות בין השיניים והוא כמעט ולא מדבר. לגרוזיני הנודד (הנקרא יונתן) יש מצבים שונים של התפתחות הזין שלו גודל בסוף ונשאר קטן עד לגיל 22.

היזהרו מחיקויים! לגרוזינים יש הרבה מאוד מינים דומים:

  • ילד Booger
  • ג'יבובו הסודני (המשיח הקדוש של מפלצת הספגטי המעופפת)
  • סטיב ממיינקראפט
  • תימני
  • מזרחי
  • כל מי שלא יודע מה זה:
  • וכמובן, דוס שלא מדבר ביידיש!