דיאטה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
למה הם שומרים את המכנסיים?

הדיאטה היא טקס שאנשים שמנים עושים כדי להיראות יותר טוב (ולא כמו בטטות). הם לא אוכלים ועושים ספורט במשך זמן לא מוגבל. ברגע שהם נראים טוב הם מסיימים את הטקס בברכת האוכל, ומשמינים שוב. כבין 70% ל- 75% מהאוכלוסיה נמצאים בדיאטה בכל זמן נתון. רק כשישים אחוז מהאוכלוסיה באמת צריכים את הדיאטה.

מקור הדיאטה

הדיאטה הייתה במקור טקס אינדיאני. הם התפללו ל"טוטם השאמן" והבטיחו לו שלא יהיו שמנים בשבט שלהם. כמו שאין שמנים בשבט בהישרדות. רוב האוכלוסיה כיום אינה מודעת לכך שזה היה בעבר טקס אינדיאני, אבל מבצעת את כל הטקס בשלמותו. כמו בהישרדות. בנוסף גם עושים מהדיאטה הרבה סדרות ראליטי. כמו בהישרדות. מסקנה: הדיאטה היא השרדות.

התזונה במשך הדיאטה

במשך הדיאטה לא אוכלים.

הגזר שהעצלנים אוכלים לארוחת ערב לפני שהם נשברים

הפעילות הגופנית

במשך הדיאטה חשוב מאוד, חוץ מלצום, גם לעשות פעילות גופנית. יש אנשים עצלנים אשר אוכלים לארוחת ערב גזר בלי לעשות ספורט וקוראים לזה דיאטה. האנשים האלה הם אלה שנשברים ראשונים וקמים באמצע הלילה לאכול שוקולד. הפעילות הגופנית כוללת הליכה, ריצה, ועינוג עצמי עם מגיזינים של פלייבוי. הערה: נא לא לפתוח בפעילות גופנית ללא יעוץ עם ג. יפית רופא\ה.

האנשים שלא באמת צריכים דיאטה אבל עושים אותה בכל זאת

אנורקסיה ובולמיה הם שתי סוגי נטיות להרזיה למרות שלא צריך אותם. בד"ך הדיאטה של האנשים שלא צריכים אותם מלווה בהקאות מכוונות ובהרשמה לסוכנות דוגמנות.

לסיכום

יא שמנים! לכו לעשות דיאטה!

התאריך המיוחל לדיאטה

הדיאטה יכולה להתחיל בכל זמן אפשרי ובכל מועד, מעדיפים בדרך כלל להתחיל דיאטה ב"יום הדיאטה", חג לאומי שמדיח שמנים ממעמדם החברתי הכושל, יום הדיאטה חל בתאריך מחר או בפשטות רביעי, 26 ביוני.

לקריאה נוספת