הברית החדשה 2

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הברית החדשה שתיים (בשפת הקודש: הבראייאת החדשה שתעאהAייייים!) הינה שכתוב של הספר "הברית החדשה 1 - טל ברמן" שנכתב ע"י שחר חסון הסטאנדאפיסט. הספר הוא הינו פארודיה (ספאם) על התנ"ך. דודו ארז הוציא לאחר מכן את הספר "הברית החדשה 2 - תעלומת הבוגימן", ואבי אטינגר פרסם אחרי זה את ספרו הברית החדשה 2 - נסיכות הקרח והמים", ולבסוף שחר חסון סיים את סדרת רבי המכר בספר האחרון "הברית החדשה 2 - מאחורי הקלעים".

כתיבת רב המכר

שחר חסון העריץ את טל ברמן בסתר ואף קיים איתו יחסי מין בסתר. כשטל ברמן פרסם את ספרו "הברית החדשה 1 - תחיית ישו" שחר חסון קנה מעל ל1000 עותקים של הספרים וקרא את כולם לפחות פעמיים. טל ברמן שהיה עסוק בכתיבת הספר "הברית החדשה 2 - ישו השליט" נשלח לכלא ולכן כתיבת הספר נכשלה. שחר חסון ישב יום אחד ובהה בתיקרה, ופתאום צץ לו רעיון, למלא כרטיס חישגד, כאשר בא למלאות הדוכן לוטו היה סגור ולכן קנה במקום מסטיק בזוקה. בעתידות של הבזוקה היה רשום: "אתה עתיד להפוך להיות אחד מגדולי הספרים בכל הזמנים" לכן הבין חסון שהקונספירציה התלותית שעליה חלם כל חייו תהפוך למציאותית. שחר חסון החליט להפתיע את טל ברמן ולהמשיך בסדרת הספרים הלא מציאותיים שנקראים "הברית החדשה". תוך 6 וחצי שנים שכתב שחר חסון את ספרו של ברמן ושינה שם דברים. שחר חסון החליט להוציא את ספרו לאור ותוך שניות הפך ספרו לרב מכר אירופאי-אפריקאי ושבר שווקים וקופות באמריקה. ספרו הפך להיות קדוש בעיני האנשים (איזה מפגרים). שחר חסון עשה מכתיבת הספר כ10 מיליארד דולר, כשמחצית מהסכום הוא עשה מאירופה ומספרד (אלון מזרחי).

השינויים שעשה שחר חסון בשכתוב

  • ברמן קבע שאלוהים ימשיך לשלוט, אך חסון רשם שישו קם לתחייה והוא השליט העליון
  • שחר חסון רצה להעניק לאקספוזיציה יותר תככים ורצה ליצור יותר עימותים ולכן קבע שהיהודים צלבו את ישו, וכך הפך את הספר ליותר מעניין.
  • ברמן רשם בברית החדשה 1 שהסהנדרין יהיו הקובעים של החוקים אך חסון קבע שהאפיפיור(ופל יושב ראש - אפיפ = קיצור של אפיפית - ופל בעברית, יו"ר = יושב ראש) יהיה הקובע.
  • ברמן רשם שבית המקדש יהיה מרכז הקודש, וחסון קבע שבמקום בית המקדש יצטרכו לבנות מקום חדש ולכנות אותו כנסיה.

תצוגה מקדימה

שחר חסון לא תכנן שהספר הזה יהיה מרכז הקודש של האנשים, ושאנשים יתחילו להאמין בזה. הוא כתב ספר פארודיה (ספאם) על התנ"ך ושכתב את הספר של טל ברמן שהוא בעצמו היה פארודיה על התנ"ך. חסון לא האמין שאנשים יכולים להיות כל כך מפגרים ולהאמין בספר פארודיה.

ביטול/יציאה

דודו ארז שהיה מכרו, שותף למיטה וידידו הטוב ביותר (BBF) של שחר חסון, הבין שגם הוא יוכל לעשות מילארדים, בכתיבת ספר פשוט ומטומטם כמו "הברית החדשה". מכיוון ששחר חסון לא כתב זכויות יוצרים על הברית החדשה מפני שהוא שכח, דודו ארז הוציא רב מכר נוסף שהוא המשך של הבראייאת החדשה שתעאהAייייים. בתוך 10 שנים סיים דודו ארז את ספרו הפוסט - מודרני והפך ספרו תוך שניות ספורות על כף יד אחת לרב מכר אירופאי ועשה מעל ל7 מיליארד דולר שזה יותר ממחצית הסכום שעשה שחר חסון. דודו ארז שיכתב את הספר אם רק מעט שינויים.

הצג שינויים

  • דודו ארז קבע שהמלך זרומבבל המציא קופסא גדולה שדרכה רואים הצגות ומופעים. זרומבבל כינה את הקופסא הזאת - "טלוויזן במיטביזן (TELEVISION IN A MEITAVISION).
  • דודו ארז רשם שהמלך זרומבבל ה-2 הרג את רבו ולקח לעצמו שפחות (חשפניות של היום) וכינה אותן "הביכיפיות" מפני שכיף עשו לו יום ולילה - "וילך זרומבבלהו איש לרעהו ויסגרהו אם רבו ללימוד הקריאהו, ויקחהו זרומבבל וירצחהו וירושהו את ביתו ועבדיהו..." (זרומבבל בנסיכות הקרח חלק ב'), "ויבוא זרמובבל לאביו התאום, ויאמר אליו; מי כאיש אשר לקח שפחות דמו ורצה בבתך?; ויקח זרוממבל את השפחות ויפשיטם וילבישהו את השפחותיהו ויכנהו אותן הביכיפיות, כי יומם וליל בכיף עשו לו;" (זרומבבל הרוצח והיורש פרק 2).

המשך כתיבת הסדרה ע"י אבי אטינגר

כשנתיים אחרי שדודו ארז פרסם את ספרו, אבי אטינגר (המכונה גם התורם האלמוני) הוציא לאור את ספרו שזהו המשך של סדרת רבי המכר. הספר היה שונה משאר ספרי הברית החדשה בעלילתו ויצר עולם מדומיין, אך גם בספר הזה אנשים האמינו (הנוצרים) ובעקבות זאת שבר הספר קופות ומכר מעל ל900 מיליון עותקים (כחצי מהם בסין). אבי אטינגר הצליח להכניס לכיסו הפרטי כ6.9 מיליארד דולר אמרקאי. אבי אטינגר לא התבסס על הספרים האחרים בסדרה בזמן כתיבת הספר ולכן לא יצר בו שום שינויים, אלא יצר עולם מדומיין ובו ישו השולט.


אם ברצונך סתם לבדוק את יכולתה של איןציקלופדיה לשמור את השטויות שכתבת- ניתן לעשות זאת במגרש הגרוטאות.

שחר חסון שהתעצבן על זה שככה כולם עושים מיליארדים על גבו החליט להוציא ספר אחרון. בתוך חצי שנה סיים את כתיבתו והוא כונה "הברית החדשה 2 - מאחורי הקלעים". למרות שבספר זה לא היה מסופר כלום וסתם היה שם חירבושים, הנוצרים שהיו פטים האמינו גם בספר זה, וספר זה שבר קופות והכניס כ5 מיליארד דולר. שחר חסון קבע שספר זה יהיה האחרון ויסגור את סדרת רבי המכר.