הדוד סאם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הדוד סאם

"הדוד סאם הינו האיש שתרם הכי הרבה לתרבות האמריקאית, אם אפשר לקרוא לזה תרבות"
~ שבתאי צבי על הדוד סאם
"הדוד סאם אח שלי"
~ ג'ורג' דבליניו ערבוש על הדוד סאם


מידע כללי על הדוד סאם

הדוד סאם הידוע גם כ - הדוד מאמריקה, הדוד הקוסם, דוד בינימין ו"הפדופיל ההוא מהמקלט", הינו סוטה מין ידוע שניצל מעונש רק בגלל קרבתו על ראש מועצות הברית, ג'ורג' דביליו ערבוש.

"הדוד" בנאום לפני ראשי הCIA

פשעיו של "הדוד"

הדוד נעצר בעבר על הפשעים הבאים - מעשה מגונה, הטרדה מינית, אונס, רצח, התחזות לדוד, גילוי עריות, גילוי אריות, גילוי אוגרים, רצח עם, רצח אם, שיתוף פעולה עם האויב האוגרי , שיתוף בEmule ונהיגה לא בשכרות.

התפקידים שבהם כהן "הדוד"

ראש מועצות הברית, ראש השב"כ, ראש הCIA, ראש הFBI, ראש המוסד, ראש ממשלת ישראל, ראש כרוב, נערת חודש מאי 1876 בplayboy, הג'יגולו של קונדוליסה ריס, סגן מנהל מקדונלד נתב"ג, עובד במשחטת הרכב של ג'אמל בגנין, ראש וועד נרקומני תל-אביב, ממלא מקום "מריו" בסדרת המשחקים "סופר מריו" מנהל מחלקת סביח בפלאפל הזקנים (סניף מרכז הכרמל), עובד מחלקת פירות-ים בארומה בני-ברק, הסגן של א' בבית הנשיא (הוא הוטרד רק ע"י ראש מחלקת פנים).

היסטוריה כללית של "הדוד"

"הדוד" נולד בשנת 1846 בבקתה קטנה בלב העיר ניו יורק (אז - אולד יורק) בשם סאם היק-בילי רד-נק ערבוש (בן דודו של ג'ורג' דביליו ערבוש ראש מועצות הברית )ולמד בבית הספר העירוני עו"ש רבי נחמן (מאומן) בכתה הטיפולית. בתור ילד סאם היה ילד די רגיל - השתתף במפגשים של כת השטן ושרף אנשים ברחוב בלי סיבה, סתם ילד רגיל, כך הוא התנהג עד לפעם הראשונה שהוא ביצע אונס (לפי שינוי חוק 1996-3 האונס הנ"ל כולל גם מעשה מגונה) בגיל 9 בחצר בית הספר, ומאז הוא התחיל להכריח אנשים לקרוא לו "הדוד", לאחר מכן הוא הוברח לגרוזיה יחד עם משפחתו עקב מספר פשעים שהוא ביצע, הוא שב למועצות הברית רק במלחמת העולם הראשונה שם שירת בתור מגיס חיילים להלחם בחזית,ובתור אחרי הסביח של הגדוד ה259. הוא הצליח בצורה יוצאת דופן במהלך שרותו הקרבי עקב יכולתו המדהימה לשכנע מליוני אנשים למות בטרם-עת ללא סיבה ברורה (היכולת הזאת היה לשנים אותה יכולת שעזרה לו לשכנע ילדים לבוא למקלט יחד איתו) .

מידע נוסף (הידעת) לגבי "הדוד"

  • "הדוד" הוא אלוף עולם פעם שמינית בשחיה לעומק.
  • "הדוד" מעולם לא גילח את זקנו.
  • השיער שלו לא לבן, הוא מחומצן.
  • "הדוד" ניסה סמים קלים.
  • "הדוד" נהנה מהניסוי.
  • מחקרים חדשים מגלים שקימת קירבה בין "הדוד" לבין דודידו.
  • "הדוד" הוא אותו דוד בינימין מתוכנית הטלויזיה "הרצועה".
  • "הדוד" לא אוהב גבינה.

ראו גם