דודידו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"מעולם לא טבחו מעטים כל כך, באכזריות נוראה על כך, ברבים כל כך"
~ וינסטון צ'רצ'יל על דודידו
Notzitut.png
ראה גם ערך באיןציטוט: [[איןציטוט:{{{1}}}|{{{1}}}]].
"מי זה ?"
~ דודידו על בן זיני

דודידו הוא שמו הבדוי של "דובי בונגילה" - מנהיג כנופיית רשע העוסקת בהתנכלות לילדי ישראל והעולם.

ואילו תולדות

דובי בונגילה (שנכנה להלן בשמו הבדוי "דודידו"), יוצר בסין העממית בשלהי המאה העשרים, כצעצוע פרוותי וחמוד. בשל תקלה בקו היצור, בילה חודשיים במחנה הבראה למתנגדי המשטר. לא ברור מה ראה או שמע בחודשים אלה, אך אין ספק שחוויה זו היוותה מקור השראה בהמשך דרכו.

דודידו שווק למשפחה במצפה רמון, אשר קיבלה אותו בזרועות פתוחות. נראה שעברו עליו מספר שנים מאושרות, בהן היה הצעצוע החביב על ילדי המשפחה. בשנת 2001 נסעו בני המשפחה לחופשה בקזחסטן, והותירו את דודידו לבדו. בשובם הביתה, עייפים ומאושרים, הופתעו לגלות את הטלוויזיה פועלת ומשדרת לולאה אינסופית של שירי דפנה דקל. משנגשו לבדוק את המכשיר, הופעלה סוללת להביור שהוכנה מראש, והעלתה את הבית באש. לא היו ניצולים. כאשר נסרקו ההריסות, ולא נמצאו שיירים מדודידו, הניחו שנשרף כליל. אך לא כך היה.

בשנת 2003 הופיע דודידו כחלק מהצמד "דפנה ודודידו", יחד עם דפנה דקל. איש לא ידע, שמדובר בחזית תמימה לארגון פשע חוצה ארצות, בו שותפות דמויות מעולם הבידור, חיות פרוותיות ואוליגרכים פינו-אוגריים. חלקו של הארגון בטרגדיות כגון רעידת האדמה בצפת, התרסקות הקולומביה וצביקה פיק נודע אט-אט, אך לא הפך לנחלת הכלל.

עם השנים, גברה המודעות לפשעיו של דודידו, ועם זאת הוא עודו מוזמן להופיע בקניונים ולהרעיל את נפשותיהם הרכות של עוללי ישראל.

מי ומי בכנופיה

  • דפנה דקל - יד ימינו של דובי בונגילה מראשית דרכו. סייעה לו לפלס דרך ללבבות הילדים, ומלווה אותו עד כה. יש טענות שדפנה נתונה לסחיטה אכזרית מצדו של דובי בונגילה, ואינה שותפה מרצונה לזוועות שהם מחוללים.
  • ריבאמבל - בן דודו הקנדי של דובי בונגילה ונציגו בעולם דובר הצרפתית. נוהג לרקוח טעמי גלידה הנקראים על שמו ומשפיעים השפעה פסיכדלית על מוחות הסועדים.
  • דורה ובוטס - זוג התגלמויות שטניות, בעלות כשרון ללימוד שפות ולשליטה מוחית.
  • בובספוג ופטריק - מאפיונר ועוזרו שתפקידם בארגון הוא להגיש רעלים (שגורמים לשליטה מוחית) במסעדת הסרטן הפריך בשם הבדוי קציצות סרטן

וודי אלן

פשעים

  • הורדת ה-IQ של ילדי ישראל - במבצע המתמשך זה 35 שנה, הורד ממוצע ה-IQ בישראל מ-165 ל-17. מאז תחילת המבצע לא זכו ישראלים בפרס נובל כלל.
  • השמדת דולפיני הנהרות הסיניים - פרטים בודדים ממין נכחד זה, אשר עבדו בישראל כפועלי בניין, הושלכו לקישון באישון לילה, על ידי דובי בונגילה, דפנה ודורה. שם הם נטבחו על ידי רוחותיהם של חיילי שייטת הרודפים את המקום.
  • פסק זמן - מרקחת רעילה זו גרמה למותם של כ-8,200 ילדים בישראל, אשר טעמו מהחטיף, ניצבו ליד אלה שטעמו ממנו או היו חבריהם בפייסבוק.

עבירות קלות

אין.