הערבים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הערבים הם תת זן של ערבים. הערבים מוזכרים לראשונה בתנ"ך החיצון, בספר שקרים, כאשר מלך הערסים מרקו מרוקו התימני מצהיר בפני האומה כי "כל הערבים הם מחבלים" (דבר שמאוחר יותר התגלה הנכון). הערבים לרוב גרים בישראל או ליד ישראל אבל עדיין שונאים אותה, וישראלים תמיד אומרים עליהם "הערבים" בכלליות.

איך מזהים ערבי?

כדי להמנע ממפגש לא נחוץ עם ערבים, צריך לנקוט בכמה חוקי אצבע פשוטים:

  • לא להסתובב באום אל פחם בלילה
  • לא להסתובב באום אל פחם בכלל
  • להשתמט מהצבא
  • לירות לייזר מהגבות ולצעוק "תפסתי בתחת!"
  • להסתובב עם ערסים

מה מאפיין את הערבים?

הערבים לרוב גרים בתוך פח זבל גדול ואוכלים רק את הבשר של ציפי שביט. הערבים נהנים בעיקר לרצוח יהודים בשביל הכיף ולהעלות קורבנות לחמאס. חוץ מזה יש להם תחת ענק והם גרים בעזה.

מה עשינו להם?

אז אחרי שבתום לב באנו לפה ובצדק דרשנו שאחרי 2000 שלא היינו פה הם צריכים ללכת לטיזינבה (היגיון צרוף) ואז גם רצחנו מלא מהם, גרשנו אותם מהבתים שלהם ועשינו מהילדים שלהם מצות. הכל בטוב לב. אה ואז תקפנו אותם שוב, פוצצנו את כל שדות התעופה שלהם, כלאנו 2.5 מיליון מהם בתוך כלא גדול ונתנו להם חשמל 4 שעות ביום. ובגלל זה הם כועסים עלינו! הייתם מאמינים? כפויי טובה!!

מה לעשות אם תפסתי ערבי?

אז דבר ראשון מזל טוב! דבר שני אתה יורה לו בראש, מבתר את גופתו לעשרה חלקים שונים ומפזר אותה בשטח, תוך הטמנת הזרע שלך בכל חלקי גופו. אחרי כן אתה ממשיך בחייך הפסיכולוג לילדים, ואז המשטרה באה אליך. אל תדאג! הם לא יעשו לך כלום, הרי אחרי הכל זה לא שהרגת איזה אשכנזי או משהו. אתה נותן כיף לשוטר! טוב מאוד, ועכשיו קדימה צעד אל אום אל פחם!

סיסמה סודית

אוקי, את החלק הזה אל תגלה לערבים. ברגע שאתה רואה ערבי, אתה צועק "אנא מוח'אדת'אט!" ומתאבד. אבל ששש... אסור שהם יראו... הנה הוא מתקרב.... רק עוד קצת... תכוון את השודגן.... הנה... עכשיווו!!!!!!