חוקן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

החוקן נראה בדרך כלל כאגס חלול העשוי מגומי. אך למרות מראהו הסימפטי, יכול להוות אויב מושבע לכל אדם הסובל מעצירות.

קיימים מספר סוגים של חוקנים

  • החוקן הפשוט בצורת אגס עם צינור גומי. לא כואב, ובדרך כלל עושה את עבודתו בהצלחה.
  • חוקן קצת יותר משוכלל בעל צינור מפלסטיק. בחוקן מסוג זה משתמשים על מטופלים/קורבנות המכווצים את פי הטבעת שלהם, ולא מוכנים להרפות דבר העלול לגרום לנזק הפיך לפי הטבעת.
  • הגרסה הנ"ל היא הברוטאלית ביותר. לפי הטבעת של המטופל/קורבן מוחדר צינור של כ1.5-2 מטר, ומטרתו לפתוח סתימות עמוקות אי-שם במעי הגס דבר העלול לגרום לנזק נפשי בלתי הפיך.

אופן הפעולה

צינור החוקן יכול לעבור תהליך של ריכוך ע"י מריחתו בוזלין או כל חומר סיכה שימושי אחר בשביל חדירה אנלית קלה יותר. רופאים מעדיפים לא להשתמש בשום חומר סיכה מסוג כלשהו כדי לספק לעצמם יותר הנאה בעת התהליך. את גוף החוקן ממלאים במים ומחדירים לפי הטבעת. לאחר החדרת צינור החוקן מתבצעת לחיצה על דפנות החוקן וזרימת מים במעלה המעי הישר. כתוצאה מכך נפתחות הסתימות, וכל התכולה ממהרת לצאת. לכן עדיף לעשות את הטיפול בסביבת אסלה כי התוצאות יכולות להיות הרסניות (במיוחד בשביל מבצע הפעולה)! זהירות אין ללחוץ על דפנות החוקן יותר מדי חזק. יכול להווצר מצב של לחץ גדול מדי, ופי הטבעת עלול להתפוצץ.

הידעת?

  • החוקן הוא אחד מ4 החומרים הפופולריים ביותר המשומשים לחדירה אנאלית (שלושת האחרים הם כאמור: איבר המין הגברי, נרות, וגרבילים או חיות פרוותיות וקטנות אחרות.
  • הדבר הברוטאלי ביותר שניתן לעשות עם חוקן הוא להחדירו למטופל/קורבן הסובל מטחורים. התוצאה עלולה להיות הרסנית ביותר.
  • האמריקאים עדיין לא הבינו שמטרתו של החוקן היא בשביל פי הטבעת, ומתעקשים להשתמש בו לכל חור אפשרי אחר כמו האף, האוזן, והוגינה הנשית...
  • החדרת החוקן בילדות עלולה לגרום לטראומה בנפשו של הילד שלא ירצה שמשהו יחדור לו לפי הטבעת לעולם, או להפך יגרום למשיכה מוגברת לבולבולים.
  • קליזמופיליה - משיכה בלתי נשלטת של בני אדם מסוימים לחוקן ואופן פעולתו בפי הטבעת שלהם. החדרת החוקן במקרים כאלו היא לצורך הנאה בלבד.
  • בחוקן משתמשים בדרך כלל על ילדים מתחת לגיל 5 וזקנים מעל לגיל 65. אם אתם לא נכללים בגילאים האלו, ולא ביקרתם את מושב האסלה כבר כמה ימים, ואתם לא מתים שדברים יכנסו לכם לפי הטבעת, תחכו עוד קצת. אחרי הכל, הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות מהמצב הוא רק התלקחות ספונטנית שתגרום לכם לעלות באש ולהשרף למוות...
Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא חוקן. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.