חיים יבין

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"מתי חיים יבין שיהורם גאון?"
~ שבתאי צבי על חיים יבין
"חלאס עם המשחק מילים הדבילי הזה. קחו משהו יותר טוב: מתי חיים יבין שג. יפית היא מכוערת?"
~ גרגמל על חיים יבין
"כל המבין יבין "
~ ערן על חיים יבין


חיים (דוקטור בייגלה) יבין הוא אחד שמבין.

תולדות חייו

חיים יבין נולד לזבולון כצנהלנבוגן ולגרשון טרומבלשלאכר: שחקני פוקר מקצועיים בעיקר עם קרח בגרביים.הוריו קראו לו חיים, או בקיצור: זיגלה גרגבלה דל שופלץ משרוש טרומבלשלאכר כצנהלנבוגן. בגיל 8, בשנת 1939, היה מסתובב ברחובות פפואה ניו גיני ומוכר חמרמורת מצויה בשם הצופים. את הקרירה הטלווזיונית שלו החל כאשר את אחד הבתים שהוא מכר בהם חמרמורת, גרה אמא של זובין מהטה. היא הבחינה ביופיו הייחודי של טרומבלשלאכר כצנהלנבוגן. היא לא הייתה אמא של זובין מהטה אלא שמיל שלובלשראץ, שהיה חבר בקנדציה הנאצית, וגם יריב לתואר אלוף העולם בפוקר עם קרח בגרביים. הוא חטף את טרומבלשלאכר כצנהלנבוגן, אנס אותו ואת החמרמורת שמכר, ושלח את טרומבלשלאכר כצנהלנבוגן לעבוד בשם חיים יבין.את הקרירה שלו הוא החל בתור פוליטיקאי, ולאו דווקא בטלווזיה, הוא היה לוחץ ידיים עם אנשים זקנים ומנשק ישבנים של תינוקות, או לחלופין, לוחץ ידיים עם תינוקות ומנשק ישבנים של אנשים זקנים. העם רצה את יבין, העם חשק ביבין כמו שחשק בשנורקלים ובבמבה אדומה. העם בחר ביבין להיות המנחה של ערוץ הפורנו הגרמני. התחלה טובה.

מלחמת הצ'רקסים באבורג'ינים

אזרחים תמימים מתהפכים נוכח מהפך 77

הידיעה המהפכנית ביותר ביותר ששידר יבין בשנותיו הראשונות היתה על "מלחמת אבו-גוש". איש לא ידע אז, אך יבין הוא זה שפיקח על המלחמה בין האבורג'ינים לצ'רקסים, שישבו אז בארץ, והצליח לפקח על המלחמה אך ורק בעזרת גליל נייר טואלט, כפתור מנחושת, כפית ומסטיק לעוס. בניצוחו המזהיר על מלחמת האבורג'ינים על הצ'רקסים, עלה לשלטון זובין מהטה. בה' באייר, תשי"ג פתח יבין את מהדורת החדשות בדיווח על סיום המלחמה עם משפט שיכנס לפנתיאון השידור הציבורי:

"גבירותי ורבותי - מהפך! אמא של זובין מהטה!"
~ חיים יבין על מהפך 77

בין זובין ליבין נרקמו קשרי ידידות, ויחדיו הם ייסדו את המוסדות לתמיכה בהומוסקסואלים ואת התזמורת הפילהרמונית בא"י. השינויים והתמורות האנתרופולוגים שחולל יבין בעזרת המלחמה נלמדים כיום ברשת הקולג'ים לריאקציונרים ע"ש צ'ה גאוורה כדוגמא ליצירת מהפך. יש המעידים על יבין שעקב תאונה בילדות כל החלק התחתון של גופו קטוע ומעוות .

כיום והעתיד

חיים יבין מתכוון לצאת לפרישה במאה הקרובה, ולנסות להפיץ את תורתו להרדמת אנשים למוות על הירח. הוא מתכוון לעזוב בקרוב את עולמנו בחיפוש אחר סימני חיים נוספים שלא חסינים לטכניקה הסודית של המתת יצורים חיים במבט אחד.

מהפך !