גרגמל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
צפיה בערך זה כרוכה בתשלום סמלי של 5 שקלים חדשים. החשבון נשלח לספק האינטרנט שלך.


ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


Toxic2.png ערך זה שיך לאימפרית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע,איןציקלופדיה אינה אחריית לנזקים שיגרמו מקריאת ערך זה.

תבנית:מנהיג איןציקלופדיהפרופ' מנדלייב גרגמעייל (במבטא מרוקאי) לבוש כחסידישער בבני ברק, לאחר שבנו הפך להיות נשיא האקדמיה לשפה הפשקעוויאלית.

גרגמל או בשמו הרומני דורינה (2147483647 לפני הספירה- עדיין משוטט) - ידוע בהיסטוריה של העם היהודי, קוסם ומכשף. מלך הרפובליקה האיןציקלופדית משנת 1410 עד פירוקה בשנת 2008. גרגמל ידוע בתור המאסטר שף הסופר-ראשון של ישראל על הכנת מרק דרדסים עם נגיעות שערות בציפוי חרא עדין.

דרך "היוולדו"

גרגמל מעולם לא "נולד". הוא נוצר מאנרגית סטלה טהורה, ואחריו יצר את... הכל. לפני שגרגמל נוצר, היקום היה ריק לחלוטין, חוץ משתי עוגות. אבל יום אחד, העוגות התנגשו, והתפוצצו, ובכך לא יצרו כלום, אבל נשלחה אנרגיית סטלה טהורה אל כל היקום, אנרגיה אשר ממנה נוצר גרגמל. אחריו, הוא יצר את כל השאר.

מלחמת הדרדסיה, פרק א'

וילך וילחם גרגמל בדרדסים, ויבוא השניצל הקדוש והמעופף ויאמר לגרגמל כך "הרוג את הדרדסים כי מפגע סביבתי הם, וכל הסמים ביער לוקחים הם לעצמם". וילך גרגמל ויכין דרדסית, כי ידע כי חרמנים הדרדסים. ותלך ותבגוד באדונה גרגמל ותצטרף לדרדסים ויהי כי רע. ויגד גרגמל "אני שונא דרדסים!"ואז בין לילה הדרדסית של גרגמל הפכה לזונה של הכפר סוף פרק א'.

מלחמת הדרדסיה, פרק ב'

וגרגמל יאמר לדרדסית "אמרו הדרדסים שהם יהרגוני לעיני העולם כולו" ויאמר גרגמל "בנתיים הרגתי דרדס אחד" איש אחד ראה את גרגמל מדבר עם הדרדסית, וישתגע האיש ויתחיל לשתות סמים ויזריק פטל, ויהי כי ירגיש טוב. סוף פרק ב'.

מלחמת הדרדסיה, פרק ג'

ויהי כי לגרגמל יימאס מנסיונות פשוטים ללכידת דרדסים, אשר בהם השתמש עד יום זה מכייון שחש חמלה על יצורים מ$^#^ם ו!@$^#^$@^%#%@%^$^$%&^%*^&&#$^&^%*&)^&)^&)^)^&פ אלה. ויבוא גרגמל אל הכפר ויאמר:"כושילירבו, נמאס מכם יא !#$#" ואז, הידריך גרגמל את האדמה ורעדה היא כולה. בכוחותיו של גרגמל השתמשהו בכדי להעיף את כל הדרדסים התועבתיים אל ידו שלו, ויאכל גרגמל את כל הדרדסים, וישאר את דרדסאבא ודרדסית בכלוב, ולא יאכלם. חרמנותו של דרדסאבא גרמה לו לאנוס את דרדסית כל יום, כל היום, וכך מקבל גרגמל עד היום אספקת דרדסים אינסופית, מכיוון שהשתמש בשיקוי קסם בכדי לגרום לשניים לחיות לנצח. (ולהיות אקסטרא חרמנים). הדרדסים סיפקו לו אנרגיה שונה מאנרגיית סטלה : אנרגית גבינה, שבעזרתה יצר ישויות נוספות.

פרי יצירתו של גרגמל

בעזרת אנרגית הגבינה שהדרדסים סיפקו לו, הצליח גרגמל ליצור יישויות נוספות. הנה הן לפי סדר היצירה: 0) בני האדם : סתם מעפנים... (לכן במספר '0')

1) חתחתול :נוצר מכיוון שהיו לגרגמל יותר מדי דרדסים, והוא לא יכל לאכול כל כך הרבה. הוא יצר את חתחתול כדי שיאכל את הדרדסים כשיש יותר מדי. חתחתול הוא חתול שמדבר את שפת הסטלה, ויש לו רעיונות לא רעים מדי פעם.

2)פרי הפלטיפוס :נוצר כרעיון של חתחתול - יישות עליונה נוספת שתעזור לגרגמל לשלוט בכל המציאות.

3)צ'אק נוריס : נוצר כעוזר ראשי של פרי הפלטיפוס, למרות שהוא עוצמתי כמעט כמוהו.

4)עודד מנשה: לגרגמל הייתה יותר מדי אנרגית גבינה, ולא מספיק רעיונות... אז הוא יצר גוש אנרגיה שלא עושה כלום.

רציחות גרגמל

גרגמל הרג את עודד מנשה נילס הולגרסון ועוד אלפי אחרים (שזה בסדר, כי הוא יצר הכל)... מלפפון חמוץ ניסה יום אחד לרצוח את גרגמל באכזריות, אך נכשל, ומיעיו נאכלו ע"י חתחתול. לאחר שרצח את עודד מנשה חזר עודד מנשה לחיים ונקם את נקמתו בנילס הולגרסון הפלוץ.

מותו

גרגמל מעולם לא מת, מכייון שהוא ישות סטלה אדירה, אשר נוצרה מריק אך לא תחזור לריק. כנאמר במקר"א (מת' קריסטל ראש-טוב אחושרמוטה) "וייוצר גרגמל כיש מאין ויהיה הכל שחור וגרגמל כאור לאפלה, וייקוימו גרגמל ומצוותיו לעולם ועד" (ספר סטלה, פרק סטל"ה)