טופי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

טופי - ממתק דביק וטעים, מופיע לרוב בעטיפת נייר, כסוכרייה. הומצא ע"י הפרופסור הדגולה תום יעישטיין, בשנות ה60 של המאה ה19. זוהי תרומתה הגדולה ביותר לאנושות עד כה.

מטרתו

מטרתו האמיתית של הטופי היא לספק את הכושי המצויי הכושי אוכל טופי ובכך שומר על גלגל החיים אם אתה מסתובב עם בגדים ורדים ליד כושי תזהר!!!! כל דבר ורוד (עונה לשם גייז)יכול לגרות את הכושי המצויי

צרכני הטופי העיקריים

הכושים הסודנים!!!! ובעיקר כושי העולם

תפוצתו של הטופי וייצורו

הטופי הינו מאכל נפוץ ביותר.הכושים הם אלה שגורמים למפעלי טופי להתקיים. בזכות הטופי הכושים שודדים פחות,רוצחים פחות,אוכלים פחות ילדים קטנים ורודים

היסטוריה

בעבר, הטופי היה המאכל המסורתי של כת השטן, לאחר שהומצא ע"י הפרופסור יעישטיין, שעמדה בראש הכת במשך שנים רבות (1857-1873). עטיפתו של הטופי מסמלת את חלוקי האמבט הסגולים אותם נהגו ללבוש חברי הכת במהלך טקס אכילת הטופי המסורתי, שהוא חלק משמעותי בפולחן השטן. תוכו של הטופי- הדביק והצבעוני, מסמל את כל מה שיש להשמיד ולהכחיד בעולם. האור, הטבע המתיקות והשמחה. כמו כן מטרתו היא השתלטות על העולם (כמפורט).כמו כן, אנשי כת השטן אוהבים טופי.

ההתמכרות לטופי

טופי הינו חומר ממכר. כל האוכל אותו בכמויות גדולות יפתח בו תלות ניירוטית ורגשית. כמו בכל שימוש בסם ממכר, וכתוצאה מכך עלול למות ממנת יתר, ופיתוח נטיות אפלות עד כדי הצטרפות לכת השטן.

לסיכום

כושים אוהבים טופי!!!!!!

וגם אנשים שמנים..