מוות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"אין שום דבר בטוח בחיים מלבד המוות"
~ שבתאי צבי על מוות
"שמי איניגו מונטויה, הרגת את אבי, היכון למות!"
~ איניגו מונטויה על האיש בעל השש אצבעות
"מי זה אבי? איזה אבי?"
~ האיש בעל השש אצבעות על איניגו מונטויה
"למה מי מת?"
~ הרבי מלובביץ', ישו, ומלאך המוות על החידה: 'מי נשאר?'
"פחחחחחחחחחחחחחחחחח"
~ צ'אק נוריס על מוות
"אתם תמותו! כולכם תמותוווו! אני אהרוג את כלכם!"
~ מלאך המוות על מוות
"מי שמעצבן אותי חוטף את זה בלי לבקש"
~ צ'אק נוריס על מוות
"אני מחוסן"
~ שמעון פרס על המחלה
"גם אני!"
~ שבתאי צבי על המוות
"היה לי את זה, התגברתי, לא כזה ביג דיל"
~ ישו על המוות
"ישו הבריא כי הכל עובר בגנים!"
~ אלוהים על המוות
"מי סיפר לכם את השטות הזאת?"
~ צ'אק נוריס על המוות
"איה"
~ מישהו על מוות
"אני חיסנתי את הבנות שלי. ומה איתכם?"
~ הדפוקה מהפרסומת על מוות
"אני אסחן אותך בעוד 1...2...3!"
~ אורי גלר(בכוח המחשבה כמובן) על מוותSigni.gif לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.


מספר האנשים (במילארדים) שמתו בעקבות מחלת המוות, מוות איטי וכואב, מאז שהתחלת לקרוא ערך זה, והכל בגללך, מועחעחעחע.

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gif


מוות הוא דבר נפוץ אצל בני האדם, אשר נגרם בעיקר על ידי גרבילים, אוכל סיני, צ'אק נוריס וסמבוסק.


התאבדות של מכור סטאר וורס:הוא מקריב את חייו ליודה

מהו המוות

מוות לפי המדע, הינו מצב רפואי, אליו עוברים המאושפזים, בשעות המנוחה וימי המועדים של הממסד הרפואי. במצב זה, גוף האדם (או בעל החיים) אינו מסוגל להביע את עצמו בתקשורת ביןאישית. הדעות חלוקות אם מצב זה מגיע עם אבדן זיכרון חמור או שמדובר בהכחשה בלבד. בשנים האחרונות (של היקום) נפוצה הדעה שאין מוות אחרי החיים, אלא מצב של חי-מת (ובלע"ז זוםבי) בלבד. המדע קובע שמצב מוות, תהא הגדרתו אשר תהא, היא זמנית בלבד, ועל כן אין צורך להמתין למותו של מאושפז, בטרם נלקחים ממנו אבריו.

מוות, לפי הדיעה העממית הוא הדרך של החיים לומר לך שאתה מפוטר. מוות הוא בעצם מחלה שנגרמת בעיקר מגרבילים ואוכל סיני, למרות שקיימות עוד סיבות ידועות למוות(לדוגמה: חתולים מקפצים). לא ידוע מתי בדיוק החלה המחלה אבל מדענים מובילים משערים שהיא החלה בתקופת ילדותו של שמעון פרס (64 מיליון שנה לפני הספירה, לאחר מותם של הדינוזאורים, כאשר הם דרשו לפתרו מועדת הכיתה שלהם. הוא פיתח מחלה שהרבה את כלללל הדינוזאורים! המוות הוא מחלה חשוכת מרפא ובנוסף לא יודעים איך לרפא אותה. כיום ידועים רק שישה אנשים אשר ששרדו את המחלה הקשה: שמעון פרס, שבתאי צבי, צ'אק נוריס, ישו "המרטש" כהן, אלוהים וכמובן צ'אק נוריס (צ'אק נוריס ניצל פעמיים... מה לעשות?)


מוות הוא המחלה הקטלנית ביותר שהורגת את מספר האנשים הרב ביותר מבין כל המחלות ביחד. זה מרגיז מאוד את שאר המחלות שלא עומדות בתחרות. עקב כך המוות מנודה חברתית, ובשל תסכולו הרב הורג יותר ויותר אנשים - ובכך יוצר מעגל קסמים חברתי שמונע את סיכוייו להשיג זיון בשלב כלשהו של חייו.

המוות בראי החיים

ניתן לצפות במוות באמת, בסרטים תיעודיים כגון: מת לחיות, מת לחיות 2, נשואה למאפיה. שם משתקף המוות בהוויתו ונוכח בהלוויתו. המסר העיקרי של סרטים אלו הוא ללמד את הצופים כי ערך החיים של אלה המנסים להרוג את הגיבור, הוא פחות. להם אין משפחות, הם אינם מנסים לשרוד בעולם שכולו קושי ולהחזיק את הראש מעל המים. לדוגמא, ביצירת המופת המעניש, יוצא גיבור הסרט למסע נקמה בכל העולם ואישתו, מענה את קורבנותיו בכוויות ארטיקים קרות מקור, וכל זאת משום הוא אינו בקשר עם הרגשות הנשיים שלו.

תופעות הנגרמות על ידי מוות

המוות הוא בעצם מחלה "רדומה" שקיימת הן אצל בני אדם והן אצל בעלי חיים. המחלה מתפרצת בפתאומיות ולרוב הורגת את החולה. בשלביה הראשונים של המחלה (המוות) החולה מאבד את תחושת הרעב ואת היכולת לדבר וכמו כן את היכולות המוטוריות שלו. בשלביה המאוחרים יותר של המחלה החולה עובר דרך תקופה של מצב רוח ירוד ומסרב לשתף פעולה עם בני אדם אחרים. בנוסף לכל אלה החולה מתעצל מכדי לשנות תנוחה ומבחינתו יישאר באותה תנוחה לנצח. לסיכום, קיימים מספר סימפטומים עיקריים:

 • עצלנות.
בקשה נחמדה של מלאכית תמימה...
 • מצב רוח ירוד.
 • חוסר רעב.
 • חוסר יכולת לתקשר.
 • רפלקסים לא חדים במיוחד.
 • אי רצון ללכת לשירותים.
 • החולה מעונין להשאר לבד ולכן מעמיד פני ישן.
 • לעתים החולה נכנס לתרדמת.
 • במצבים חמורים החולה נכנס למצב של שינה כרונית.
 • סירחון.
 • החולה נמשך באופן מסתורי לאדמה (במקרה שהחולה אינו נמשך לאדמה, הוא מפתח ידידות אמיצה עם בעלי כנף כגון נשרים, עורבים וכמו כן צבועים אשר איבדו את יכולת התעופה).
 • רצון להתאבדות.
 • הכי חשוב אצל בנים (זכרים,לא כמו גסטין ההומו):דעיכת כושר הזיקפה (ומי שלא יודע מה זה מטומטם) עד שהיא נאבדת לגמרי.

סיבות פריצת המחלה

המחלה בדרך כלל פורצת בעקבות התאבדות, מלאך המוות, זקנה, פגיעה גופנית קשה או מחלה אחרת. המחלה האחרת יכולה להגרם מאכילת אוכל סיני, גרבילים או אוכל סיני המכיל גרבילים. כמו כן צפייה בפרסומות של ג. יפית נחשבת התאבדות, כיוון שפריצת המחלה תהיה בלתי נמנעת. עוד דוגמה להתעוררות המחלה היא פריצת מחלה קשה אחרת כמו שתיית ויטמינצ'יק או עישון צ'יטוס. מכיוון שהמחלה חשוכת מרפא מדענים ממליצים להתרחק מהמוצרים הנ"ל, אבל כמו סמים או אוכל סיני, כולם חייבים לנסות בשלב כלשהו ולכן בסופו של דבר המחלה תשיג את כולם. תאונות דרכים הן עוד סיבה למוות אבל היא שולית וכמעט ולא מתרחשת. המחלה הומצאה בשנת 16578546874654 לפני הספירה על ידי גרביל בשם שמעון פרס,הוא חשב שהתרבות הגרבילים הבלתי פוסקת עלולה לגרום לו להתפחלץ ולעוף מכס המלכות (אחרי שצ'אק נוריס העיף אותו משם כ55555 פעמים במהלך הזמן),אז הוא שעמם את כולם למוות בעזרתו של בני גורן,מכשפת האלגברה הנוראית.

ראו גם

קישורים חיצוניים

Einmilon3D1.png
ראה גם ערך באיןמילון: מוות.