דנה אינטרנשיונל

From איןציקלופדיה
(Redirected from טרנסג'נדרית)
Jump to navigation Jump to search
Gay flag.jpg ערך זה שייך להומוטופיה!
חל איסור מוחלט:
  • לקלל\לצחוק על הומואים\טרנסג'נדרים
  • לעשות משחקי מילים הקשורים למילים גאה\עליז
  • למחות נגד ניתוחים לשינוי מין
  • לקיים יחסי מין עם גברים ונשים כאחד
  • לחשוב על להט"ב בכל צורה מינית שהיא"אני חייב לדעת את האמת, יש לה בולבול?"
~ דנה אינטרנשיונל על ליידי גאגא
"יש לזה שם?"
~ שבתאי צבי על דנה אינטרנשיונל
דנה "אין לי בולבול" אינטרנשיונל
מקצועות בולטים חשפנית
השקפת עולם גם ניתוח להגדלת אף יכול להגיע רחוק מדי
שותפים מפורסמים ליידי גאגא, ג'סטין ביבר, מייקל ג'קסון, יובל נעימי, ג. יפית ועוד פדופילים רבים.

דנה אינטרנשיונל נולדה בשם ירון כהן וכונתה ע"י חבריה: "ירון הקוקסינל".

ילדותו

עוד כשהיה ילד נמסר ירון לאימוץ לידי ג. יפית, מה שגרם לו לגדול בעזרת מה שקיבלה בחינם מהפרסומות בהם השתתפה: מטרנה, רמדיה, בונזו, שקיות הקאה, מסור חשמלי-ידני, צמר גפן, קורנפלקס של אלופים, קורנפלקס של ממוצעים, קורנפלק של לוזרים, קרנפלקס של יובל נעימי ודיסקים ישנים של מייקל ג'קסון. ירון כהן היה ילד ככל שאר הילדים, ושיחק מדי פעם בבובות של מלחמת הכוכבים. ירון נהג להוריד את הבגדים של בובות החיילים ולהלביש להם שמלות של הברביות שלו. בנוסף, כמו כל ילד רגיל העריץ ירון כהן גיבורי על, וניסה לחקות אותם. ירון העריץ את באטמן ולכן עד גיל 8 הוא חיי במערה עם נער מתבגר והחליק על עמודים בלבוש צמוד מדי.

נעוריו ותחילת דרכו

בתיכון נהגו חברי נבחרת הכדורגל להציק לו בגלל חילוקי דעות בינהם: הם חשבו שמצחיק לנעול אותו בשירותי הבנות, הוא חלק על דעתם. בכיתה י' הייתה לירון את החברה הראשונה שלו, וכבר אז היו סימנים מוקדמים למה שהולך לקרות בעתיד: ירון אחז בחזה של חברתו ושאל אותה: "את לובשת משי אמיתי?". לירון תמיד הייתה חיבה עזה למוזיקה והזמרים האהובים עליו היו: גל אוחובסקי, הראל סקעת, וג'סטין ביבר, מה שגם רמז קצת לגבי העתיד.

הניתוח

בניגוד למה שנהוג לחשוב, הניתוח לשינוי המין לא היה מכוון, והוא למעשה התחיל מרצון לניתוח להגדלת אף. ירון כהן היה ידוע בכך שלא דחף את האף שלו לעניינים שלא קשורים אליו, מכיוון שלא יכל. הוא היה קטן מדי בשביל להידחף לדברים של אנשים אחרים. בחדר ההמתנה בבית החולים, פגש ירון כהן את ג'סטין ביבר, שגם הוא בא להגדיל משהו שקטן מדי בשביל להדחף לדברים של אנשים אחרים. לאחר שהוסבר לג'סטין ביבר כי המצב שלו כבר בלתי הפיך, הוא נאלץ לעשות צעד קיצוני ולשנות את מינו. בהמשך גילו ג'סטין וירון דברים משותפים רבים שיש להם כמו הקול הנשי והמשיכה לגברים. כנראה שהם היו דומים מדי ובזמן הניתוח התבלבלו המנתחים והחליפו בין הניתוחים, לכן נשאר ג'סטין ביבר בגוף של ילד מחוצ'קן, אך ירון כהן הפך לדנה אינטרנשיונל.

המשך דרכו דרכה

בהמשך הכניסה דנה אינטרנשיונל את ישראל למפה (אחרי טל ברודי) כאשר היא זכתה באירוויזיון. הזכייה בתואר: "הזמרת הטובה באירופה" סללה לה את הדרך לדבר גדול בהרבה- שופטת בכוכב נולד. במהלך שיפוטה בכוכב נולד ניתקלה דנה אינטרנשיונל במספר תופעות מוזרות כגון: מרגול, צדי וצביקה פיק.

ראו גם