ערך מופלץ

ליידי גאגא

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png של נעלך מעל רגלך
כי ליידי גאגא מלפנךShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


Gay flag.jpg ערך זה שייך להומוטופיה!
חל איסור מוחלט:
  • לקלל\לצחוק על הומואים\טרנסג'נדרים
  • לעשות משחקי מילים הקשורים למילים גאה\עליז
  • למחות נגד ניתוחים לשינוי מין
  • לקיים יחסי מין עם גברים ונשים כאחד
  • לחשוב על להט"ב בכל צורה מינית שהיא"ליידי גאגא שותה דם של ילדים"
~ ערס ממוצע על ליידי גאגא


"איך?"
~ חנון ממוצע על דברי הערס


"עם קש!"
~ ערס ממוצע על דברי החנון


"אמרתי לך שאין לה בולבול"
~ שבתאי צבי על ליידי גאגא


"חבל..."
~ משה דץ על דברי שבתאי צבי


המלכה ליידי גאגא
Lady Gaga - The Monster Ball Tour - Burswood Dome Perth-9545.jpg
ליידי גאגא בכל תפארתה.
מקום לידה UnFlag of the Belarussian Democtatorship.png מינסק, בלרוס
מקצועות בולטים זמרת, נגנית, חתול, רוצחת, אייקון אופנה, גאונה במשרה מלאה.
השקפת עולם אין כזה דבר חושפני מדי
מידת נעליים 3M מעל הקרקע
שותפים מפורסמים צ'אק נוריס , שבתאי צבי , גרגמל, חתול


ליידי גאגא, הלוא היא מלכת בלרוס הראשונה מאז פירוק האימפרייה הבלארוסית. היא איחדה את אימפריית בלרוס תחת אידולוגיית ה"מרבלס" אותה הגתה והצליחה להשיב את הסדר לבלארוס וטיהרה אותה מגרבילים עוינים ומביזונים בלארוסים סוררים.

גאגא הושפעה רבות מהלך הרוח הבלרוסי דבר שהשפיע על הפן האמנותי שבה. מלבד היותה מלכה ייצוגית ודיפלומטית מוכשרת היא הייתה גם חשפנית צמרת מפורסמת ויוצרת מעוררת תדהמה. בין שיריה השונים: Paparazzi ,Bad Romance, Judas, Poker Face

שיריה עוסקים בטרור, בזנות, בנאציזם, ובגזענות את כל אלה היא רוצה למחוק מן העולם ולהקים חברה חדשה אשר בה יהיה שוויון בין כל בני האדם- חוץ מההומופובים המתועבים והגרבילים והיא תמשול בכל.

ילדותה העשוקה

ליידי גאגא נולדה בבלרוס למשפת חקלאים מגדלי תפוחי אדמה קומוניסטיים בעיר מינסק הנידחת. עקב מגורי משפחתה ליד ביצה רדיואקטיבית, אשר נפוצות מאד בבלארוס, ובגלל זה גידלה חוש אופנה מעלף ויש הקושרים אותו לגיבורת העל פשטוניטה. בגיל 4 עברה התעללות מינית על ידי גרביל אשר שינה את תפישת עולמה כלפי בני מינה תפוחי האדמה והפך אותה לרוצחת ביזונים בלארוסים או בשמם הנפוץ יותר לתושבי בלארוס זובר. בגיל 6 נעצרה גאגא בשל חשד למרד במפלגה הקומוניסטית בבלארוס ובעיקר במנהיג המפלגה מיסטר פוטטו, והיא ישבה שנתיים בכלא המקומי, שם פיתחה אישיות מורכבת שהופשעה במיוחד מסוחרי סמים ומשה דץ. כאשר השתחררה מהכלא, משפחתה לא רצתה בה יותר ולכן עברה מהעיר מינסק לתפו"א סיטי שם אומצה ע"י משפחת המלוכה הבאלרוסית למרות בגידתה במפלגה הקומונסטית שנים לפני כן. מכאן והילך ליידי גאגא צמחה לנערה מכושרת ורבת כישרונות אשר אפילו זכתה בתחרות רכיבה על ביזונים בלארוסיים בגיל 10.


למרות הצלחתה בשנים האחרונות לילדותה עברה העשיר והאכזרי, והזכרונות הקשים מהתעללות המינית שחוותה החלו להשפיע על ליידי גאגא והיא שבה לדרכה הרעה:בגיל 16 הצטרפה לתנועה התימניסטית בבלארוס והקימה צבא גרבילים כדי להתנקש בחייו של מלך בלארוס מיסטר פוטטטו ה-18. שיא הדרדרותה חל ביום הולדתה ה16 וחמישה חודשיים שנערך בסעודה גדולה ומפוארת בארמון המלוכה. ליידי גאגא תבעה ממשרתיה, וביניהם מיכל דליות (סופרנני) להגיש לה תפוחי אדומה מבושלים. בקשתה שנשמעה לאורך שולחן הסעודה זיעזעה את כל יושביו ומלך בלארוס ציווה לכרות את ראשה של גאגא. גאגא שנמלטה בריצה משולחן הסעודה קראה לתומכיה התימניסטים ולצבא הגרבילים והחל מאבק בין תומכיה של גאגא ובין תומכי המלוכה הבלארוסיים במהלכו נרצחו רוב תומכי המלוכה הבלארוסיים וגם מלך בלארוס עצמו. אך לתנועה התימניסטית לא היה את נשק הסופרנני אותו היה לבלארוסיים הקומוניסטיים וכתוצאה מכך, תומכיה של גאגא נאלצו לשגת ולרדת למחתרת ששכנה בניו-מוסקבה וההפיכה שתכננו נכשלה ובמקום מיסטר פוטטו ה-18 הומלך מיסטר דרקולה פוטטו ג'וניור ה-19.

חייה במחתרת

לאחר האירוע בארמון המלוכה בבלארוס ורצח מלך בלארוס מיסטר פוטטו ה-18, ברחו ליידי גאגא, חברי התנועה התימסניטית וצבא הגרבילים למחתרת בניו-מוסקבה. הקרב בתומכי המלוכה הבלארוסיים היה קשה והשימוש בגז המתאן שהשתחרר מהרקטום של סופרנני גרם לאבדות קשות בקרב תומכיה של גאגא. רבים מחברי התנועה התימניסטית החלו לפקפק בכוחה ובמנהיגותה של גאגא וטענו שהיא אגואיסטית ותשושת נפש, וכי יש חשש בחיסול המחתרת כולה. ליידי גאגא שחששה לאיבוד מקומה הגבוהה בהירכייה של המחתרת הקימה מעגל לוחמים מצומצם הידוע יותר בשם "הכוח המזרחי",שכלל את חיילי התנועה התימנסטית המיומנים ביותר במזרח התיכון וביניהם: שרית חדד, משה פרץ, אבי פרץ, שלומי פרץ ושיראל אשר חיסלו כל חבר מחתרת שהתנגד לגאגא. כדי לחזק את תדמיתה בקרב העולם החלה גאגא לכתוב שירים שהושפעו מנטיותה ומחוויותיה בעבר. באחד השירים טענה גאגא:

"I'm bluffin with my muffin"

במשפט זה רמזה גאגא על השפעות הקרינה הרדיואקטיבית אותה ספגה בשנים הראשונות לחייה.

אמנם תדמיתה של גאגא התעצם בשלושת השנים במחתרת, והיא הפכה לזמרת נערצת. אך הרפורמה שחולל מיסטר פוטטו ה-19 בבלארוס גרם לרדיפתה והיקשה על התעצמות כוחה הפוליטי בעולם והיא החלה לחשוש לחייה. ליידי גאגא חשה משהו שלא קשורה ובעזרתם של תומכי התנועה התימניסטית ג.יפית ושימי תבורי ברחה לראש-העין,(שם בעתיד תחל הקריירה הגדולה שלה בתחום החשפנות, הזנות והסמים), באותו יום שבו עזבה גאגא את בלארוס נשחטו חברי המחתרת באכזריות ע"י מיקי-מאוס, איש החרב החדש של התנועה הקומוניסטית-הבלארוסית ויד ימינו בימים אלו של מיסטר פוטטו ה-19.

עלייתה והצלחתה של ליידי גאגא

"Their meat is delicious"


גאגא הגיעה לראש-העין מחוסרת כל כוח או תמיכה ובנוסף התנועה התימניסטית בראש העין סירבה לשתף עימה פעולה. נדמה לרבים כי ליידי גאגא נמצאת בשפל המדרגה וכי מכאן ניתן רק לעלות- וכך היה. במעט כספה שהיה לה רכשה לה חלקת אדמה בעיר שרעבי סיטי בראש העין שם הקימה את בית הבושת המופרסם: "'House Of Gaga" ראשית המקום היה בלתי מבוקר והוא היה בנוי מצריף גדול וסלקטור רוסי אחד אך עם הזמן הפך המקום לבית בושת מפואר שהיה מורכב מחדר מראות-מיטות ענק ותמני-משמר רבים הסובבים אותו. בית הבושת צבר תאוצה וזונות רבות באו לעבוד אצל גאגא שהפכה למאדאם של ראש העין. כתצואה מהצלחתה, הפסיקה את עבודתה בזנות והחלה בקריירת שירה אשר משכה אין-ספור מעריצים מכל רחבי העולם. ליידי גאגא הפכה לכוכבת מספר אחד בעולם וניצלה את פופולאריותה כדי לזכות שוב בתמיכה פוליטית, כדי לנקום בבלארוס ע"י תפישת השלטון והחזרת האימפרייה הבלארוסית.

גאגא החלה לשלב בהופעותיה בעולם אקט של הצגת הדעות הפוליטיות שלה בנוגע למשטר בבלארוס ולגבי דעותיה לגבי רצח צפרדעים בו תמכה בשל אהבתה לבשרם המשובח.

תגובות המעריצים

רוב המעריצים מכחישים את עברה הקרימינלי וממשיכים להעריצה למרות כל חסרונותיה. כאשר עורכי איןציקלופדיה יצאו בשביל לבדוק האם זה כך, היו אף כאלה שהגיבו באופן מפתיע.

תבנית:Xנ* X!Xבת Xת ל**ד* געגעעעעעעע הכווווווווווססיייייתתת תבנית:סליחה?! ליידי גאגא בחיים לא עשתה דבר כזה! היא החיייימממשלייי! איך אתה מעז לדבר על המלכהההההה ככה!?

ליידי גאגא במונסטר בול המופע הכי מדהיים בעולם

ליידי גאגא היא זמרת מעולה .

תפיסת השלטון בבלרוס

לאחר נפילתה הקשה ואיבוד הרחם שלה, שינתה ליידי גאגא את דרך הפעולה שלה ועברה למתקפה. היא החליטה לנקום במשטר הסובייטי-בלרוסי, וזאת בדרך דמוקרטית. באמצעות התמיכה הפוליטית שהרוויחה בזמן הופעתה כחשפנית צמרת וכוכבת פופ חסרת מעצורים הצליחה להיכנס לממשלת מולדובה אוקראינה ותימן ולהשתלט על הממשלות. ליידי גאגא הכריזה מלחמה על בלארוס ואמרה כי אם מר פוטטו ה-19 לא יתפטר עד תאריך הווסת שלה בסוף החודש היא תשמיד את ניו-מוסקבה ומינסק באמצעות הצבאות שברשותה. מר. פוטטו סירב, ועל כן הושמדו ניו-מוסקבה ומינסק ופוטטו-סיטי נפגעה קשות. בלארוס חזרה 100 שנה אחורה מבחינת הטכנולוגייה והצבא (לא שמשהו השתנה ב100 שנים האלו)והציבור דרש את התפטורתו של מר.פוטטו ה-19. ליידי גאגא ניצלה את המומנטום והכריזה על עצמה מלכת בלארוס ורצחה את מרק.פוטטו ה-19 ובמקומו מינתה את מר תפוח אדמה, ולדימיר פוטין. היא מינתה את ג.יפית לשרת החוץ ואת סופרנני לשרת החינוך- אלו החדירו את האידואלוגיית ה"מרבלס" בה דגלה גאגא-לפיה כל אדם בלארוסי הוא אדם מדהים וכי כל גרביל צריך לשרת את האדם או למות. ליידי גאגא זכתה בנקמתה רק לאחר שהשמידה את רוב תומכיו של מר.פוטטו ה-19 ע"י הצבא השחור, שהקימה ובו גייסה גרבילים כושים , את הפרוייקט של עידן רייכל ומספר זמרים מזרחניים. לאחר שהגשימה את נקמתה וחלומה החלה גאגא בהשבת האימפרייה הבלרוסית ואיחודה.

"מממ...יאמי... גאגא...זה טעים!" ג.יפית בנאומה לרגל המלכת גאגא

הישגיה בחיים

  • היא שיפרה את זכויות ההומוסקסואליים בצבא אמריקה, בין היתר נתנה להם את הזכות לאנוס חיילים טירונים.
  • היא גרמה לאנשים לחשוב שהיא סקסית

השפעותיה של גאגא

השפעה פסיכולוגית

חוקרי פסיכואנליזה רבים טענו כי גאגא והתנהגותה המוקצנת משפיעה על תושבי בלארוס ועל העולם בכלל וכי היא יכולה להיות לעזר בחינוך הדור הצעיר שנתון לקולה ורואה בה דוגמה ואדם אידיאלי, לעומת זאת חוקרים אחרים טוענים כי ליידי גאגא ניחנה ביכולת לינוק ולשאוב שמחה ואושר מכל יצור בעולם וכי היא גורמת לגל התאבדויות כבר באירופה ומזרח אסיה.

ההשפעה אומנותית

גאגא היוותה מוזה והשראה לאמנים רבים אחריה. פסלים, זמרים, ציירים ועוד העידו כי גאגא משרה עליהם אווירה יצירתית ואף הקדישו את יצירותיהם לה. שרית חדד למשל, שהייתה בן הזמרים המושפעים ביותר מגאגא, לאחר שפרשה מהצבא השחור, הקדישה לגאגא את היצירה "מקודשת"- בה חדד נשבעת אמונים לגאגא ומבטיחה להיות נאמנה לגאגא לעד. גאגא גם השפיע על תחום הקולנוע והתיאטרון, ויוצרים רבים הקדישו לה סרטים שנכתבו עליה, ומחזות שמציגים את סיפור חייה המרגש. הבולט מביניהם הוא "גאגא בארץ הפלאות", הנה הקדימון לסרט שזכה לביקורות חיוביות רבות והפך לסרט הנצפה ביותר בבלארוס בכל הזמנים:
קובץ:Lady Gaga In Wonderland (Trailer)

ההשפעה על הנוער

לאחר תפישת השלטון בבלארוס הצליחה גאגא לסחוף אחריה את הדור הצעיר באמצעות יכולת ההופעה שלה ויכולת "הזימרה" המפוארת שלה,
גאגא הצליחה להפוך רבים מילדי בלארוס המחונכים והטובים לפאקצות והומוסקסואלים, דבר שהפתיע את דור ההורים ששאל את עצמו:"כיצד ילדי רוכב הביזונים הדרדר לרצח צפרדעים ומשכב זכר עם גרבילים?". גאגא בעצם הצליחה ליצור ניכור בין דור הצעירים לדור המבוגרים ובכך קירבה את שניהם אליה, וההשפעה שלה על העם הבלארוסי הלכה והתעצמה.

איחוד האימפרייה הבלארוסית

לאחר תפיסת השלטון בבלארוס שאפה גאגא לאחד את האימפרייה הבלארוסית שהתפרקה בגלל סחר שוגה בתפוחי אדמה. היא החליטה להשיב את השטחים של מדינות האימפרייה ולכבוש את השטחים אותם תיכננה האימפריה לכבוש לפני פירוקה. מתנגדיה העיקריים היו הפולנים הירוקים ממזרח הודו אשר טענו כי השטחים בהם ראתה גאגא מזוהמים מגרבילים ושייכים לאימפריה הבלארוסית בעצם שייכם למקום פולחן האל "חציל" ומאמיניו. גאגא, חיסלה רבים מהפולנים הירוקים ממזרח הודו באמצעות הצבא השחור, אשר לא הבין את שפת הפולנים, חיסל אותם באכזריות, גנב את רכושם והשתלט על השטחים המקודשים להם. סיפור הזוועות שבא מהודו על רצח הפולנים הירוקים גרם לתהודה רבה בעולם וכל העולם רכש כבוד ויריאה כלפי גאגא וכוחה המתעצם. במהרה כבשה גאגא חלקים נרחבים מיפן, ברית המועצות והמדינות הלטביות לטובת האימפרייה, והפכה לקיסרית גאגא. במפתיע רבות ממדינות הים תיכון מסרו שטחים בחינם לגאגא מחשש שתכה בהם ותפגע בהם ובכך סיפחה לעצמה גאגא את יוון ואיטליה לטובת האימפריה הבלארוסית שנראתה בלתי-מנוצחת. כיוון שגאגא תקפה והתעללה בגרבילים בשטחי המדינות הכבושות, מלך גרביליה הציע לה תוכנית של "דם עבור פוקימון" בה, יעביר לה פרקים שלא שודרו של פוקימון עבור גרבילים שלא יעשו להם דבר. ובכך התחזק מעמדה של האימפרייה.

כאשר גאגא הצליחה לכבוש שטחים נרחבים ואת האוקיינוס ההודי, השקט והאטלנטי הכריזה גאגא על איחוד האימפרייה תחת מלוכה בלארוסית והנהגה סובייטית בראשותו של מר. תפוח אדמה.
גאגא לא נחה לרגע והמשיכה בכיבושים בלתי פוסקים עד שבהמרה כבשה את קנדה, אנטרטיקה,אוסטרליה וסעודיה. את השטחים החדשים שכבשה לאימפריה היא טיהרה מגרבילים, אותם העבירה למרוקו ואלג'יר (שמאוחר יותר נכבשו על ידי גרביליה) ועסקה בהכלאות בין הביזונים המצויים בארצות קנדה אנטרטיקה ואוסטרליה עם הביזון הבלארוסי- וזאת כדי להשביח את הזן וכדי להגדיל את תעשיית החלב והבשר של הביזונים בעולם. כדי לחזק את הכלכלה הכושלת במדינות, גאגא הקימה מפעלי נצנצים וניטים והתחילה לסחור עם מועצות הברית של אמריקה תמורת הביזונים הצפון האמריקאיים שידועים בפרווה הקשיחה והעבה שלהם ובחלב דל הלקטוז. בסעודיה היא השתמשה במחצבי הנפט כדי לפתור את בעיית האנרגיה בבלארוס שנבעה ממחסור בתרכובות כמו נפט שלפני כן השתמשו הבלארוסים בשומן ביזונים כתחליף. בכך חיזקה גאגא את בלארוס ואת האימפרייה מבחינה כלכלית ומדינית.
הכיבוש האחרון שעשתה גאגא היה במצרים, היא פלשה למצרים וסילקה את התושבים המוסלמים באמצעות נשק יום הדין שלה, רוני סופרסטאר, אותה קיבלה חינם מישראל לאחר ה"להיט" האחרון שלה. התושבים נסו על נפשם והשאירו את ביתם מלאים ברכושם הלא מוגן. גאגא השתלטה על ביתם ועל רכושם וסילקה מן השלטון את המוסלמים והחליטה על השבת המלוכה הבלארוסית-פרעונית והוסיפה לשמה את השם קליאופטרה. גאגא החליפה את פניו של פסל הספינקס לפניה ובנתה פרמידות חדשות דמויי איברי-מין גבריים כדי להדגיש את איבתה לשלטון הקודם.
לאחר שכבשה את מרבית העולם, יצאה גאגא בהצהרה כי האימפרייה הבלארוסית תאפשר לכל מדינה את סגנון המשטר שלה, אך עליה להכיר בצבא השחור כצבא עיקרי, במפלגה הסובייטית בכמפלגה עיקרית ובמלכה-קיסרית-גאגא כמלכה היחידה שעל דבריה אין עוררין.

כיום גאגא מלכת המדינות הבאות: בלרוס, גרמניה, דנמרק, איטליה, יוון, צרפת, בריטניה, קנדה, אוסטרליה, להלהלנד, אנטרטיקה, תימן, סעודיה, עיראק, ישראל ועוד.

עכשיו ברצינות, אין כמו ליידי גאגא בעולם. נקודה.נוסחאת ההצלחה של הגאגא

אחרי שנים של עמילה ולמידה, הצליחו סוף סוף המדענים הסובייטים להבין את נוסחאת ההצלחה של גאגא מלכתינו:


כאשר בנוסחא: G- רמת הגאגאיות [נמדד ביחידות Kg (קילו-גאגא)]
A-כישרון מוזיקלי [נמדד ביחידות "יותר מכל אדם או גרביל אחר"]
CAM- כמות אהבת המצלמה [נמדד ביחידות -פאפארצי]
S-הצלחה [נמדד ביחידות $]

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על ליידי גאגא.


הכוכב הבא*
*תוכניות: למיליון | לגליל העליון | לאירוויזיון
העידן הפרה-פיינגולדי (תקופת הקדם): איתן מסורי | שימי תבורי | זוהר ארגוב | האחים והאחיות | אורי פיינמן
העידן הפיינגולדי (תקופת הזהב): נינט טייב | שירי מימון | לירון לב | רבקה זוהר | שי גבסו | הראל מויאל | הראל סקעת | יהודה סעדו | ג'קו אייזנברג | בועז מעודה | מרינה | ישראל בר-און | לי בירן | רוני דלומי | מיי פיינגולד | עומר אדם | דיאנה גולבי | עידן עמדי | אוהד שרגאי | חגית יאסו | אור טרגן
תקופת הנטע: אביתר קורקוס | נדב גדג' | חובי סטאר | נופר סלמאן | אימרי זיו | דיאנה גולבי שוב | ליהיא גרינר | נטע | מרגי | קובי מרימי | כיתריה | שפיטה | מאיה בוסקילה | להקת שלוה | עדן אלנה | עלה לי | אור עמרמי ברוקמן | רביב כנר | אוהד שרגאי שוב | אביהו פנחסוב | ואלרי חמאתי | תמיר גרינברג | יובב זוהר | עדן גולן
צוות השפיטה: צביקה הדר | מתי כספי | ריקי גל | צביקה פיק | צדי צרפתי | רוני בראון | מרגול | גל אוחובסקי | יוני בלוך | רן דנקר | נינט טייב | קרן פלס | שירי מימון | סטטיק ובן-אל | איתי לוי | אסף אמדורסקי | נועה קירל | אייל גולן
מאבטחים: רותם סלע | דרק זולנדר | ליידי גאגא
שירים: "כוכב הבא" | "התגעגעתי למיכל 2" | "יוניקורן" | "אוקטובר אין" | "ביבי נעדרת" | "זה הזמן"