מאיר כהנא

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
הסיבה לכך היא: מלא שטויות במקום פרודיה שיכולה להיות מדהימה. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

מאיר כהנא היה ראש ממשלת ישראל ה-56 לספירת העומר, שר בממשלות ישראל ויהודה וחבר הקבינט הדתי-בטחוני. נרצח ע"י פרעה לאחר שהרג בעצמו את רעמסס, בנו של הקודם.

ראשית חייו

מאיר כהנא נולד במאדים בשנת 1932 למשפחה דלת אמצעים בשם ניסים. אמו, ברוריה ניסים נהגה להכות אותו, ואביו, בוריס ניסים עזב את הבית שנתיים לפני שנולד. את רוב ילדותו בילה מאיר עם הצלופח שלו, אובמה. בגיל 12 עזב את הבית ועבר לישראל. שנה לאחר מכן הכיר את אשתו לעתיד, יוסף, איתה אתחתן שנה לאחר מכן.

קריירה פוליטית

מאז שחר ילדותו כהנא התעניין פוליטיקה, ונודע כתומך נלהב של שלום. בצעירותו השתתף בהפגנות למען השלום ונגד המלחמה, ונהג לגנות בפומבי מנהיגים שנהגו בגזענות. גם כשהגיע לישראל המשיך בפעולותיו למען השלום והקים, יחד עם שותפיו לעתיד אלאדין וטיילור סוויפט את חד"ש. בבחירות הראשונות בהן התמודדה זכתה במנדט יחיד, אך בבחירות שלאחר מכן (1988) זכתה בשלושים מנדטים, ומאיר הפך לשר החלל בממשלתו של עמיר פרץ. אך מאיר ידע שהוא לא יוכל להמשיך עם המדיניות הגזענית שהנהיג עמיר פרץ, ולכן הוא החליט לזייף את הירצחו בשנת 1990. במשך כשלושים ושמונה שנים חי במסתור בגרינבואו אלבמה עד שבבחירות 2019 כ"ו (שנערכו ב-2028) החליט להושיע את המדינה. הוא שב לרוץ עם מפלדתו חד"ש, אך ללא שותפו משכבר הימים אלאדין שנפטר מטחורים במערכת הנשימה. בבחירות אלו הוא סחף את המדינה וזכה ב-70 מנדטים, והקים ממשלה דווקא עם מפלגה קיצונית, גלאוניסטית ממש, בראשות הרבנית זהבה גלאון, שחתרה לטרנספר של הערבים. == משא ומתן עם הפלסטינים ==

מיד עם מינויו לראש ממשלה מאיר כהנא פצח במסע ומתן קולח עם הפלסטינים בראשות עאהד תמימי. תוך שלוש דקות נמצא ההסדר המדיני - כל שטחי ישראל יימסרו לפלסטינים פרט לכפר סבא. למחרת הביא כהנא את ההסכם למשאל עם, שאושר ברוב של 98 אחוזים. על הישגו זכה בפרס מועמר קדאפי לזכויות אדם.

פרשיות משפטיות

בשנת 1949, בהיותו פרחח רחוב, דקר כהנא את רעמסס, בנו של פרעה במהלך קטטה על ליבה של תחייה, מלכת השכונה. כהנא מעולם לא הורשע, אף על פי שכולם ידעו שהוא עשה זאת. בשנת 2030 נפתח מחדש התיק, ונסגר חיש מהר עם דבק שלוש שניות.

הירצחו

בשנת 2048, במהלך האולימפיאדה בתל אביב השתתף כהנא בנבחרת השחייה הצורנית של מדינת ישראל. ביציע ישב פרעה, עטוי מסיכה של מלך מצרים. פרעה היה מצויד באקדח ברטה ושני אקדחי גלוק. הוא זינק חיש מהר לעבר הבריכה והטביע את מאיר כהנא למוות. פרעה נלכד ונידון למאסר עולם בכלא 6.