מחזור

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
הסיבה לכך היא: קצר מדי ומעפן מדי.. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
Stop crap.png
אזהרה: חרא

ערך זה מריח מוזר.

"אני לא יודע מה איתך אבל אני לא בוטח במשהו שמדמם 5 ימים ולא מת! "
~ כל אדם על נשים
"אני שונאת נורא כשבחור לא מבין למה בתקופה מסויימת בחודש אני לא רוצה להחזיק לו את היד..."
~ אבריל לאבין על מחזור


המחזור או בשמו המדעי: וסת, מדענים והיסטוריונים טוענים שהוא עונש מאלוהים שניתן בגלל חוה ששכנעה את אדם לאכול מעץ הדעת, וכך גם כתוב בפסוק י"א בפרק בראשית: "ויזעם, ויכעס וירגז אלוהים כי חוה סתומה היא, ויעש עונש לכל הנשים החוטאות, דימום וגינלי אשר נמשך 5 ימים ו5 לילות. ותדמם חוה מהוגינה ותסבול עד מאוד"


מאפייני המחזור

המחזור הוא התהליך הכללי שקורה במהלך החודש, אך בדר"כ כשאומרים מחזור מתכוונים לווסת. הווסת הוא תהליך בו הנקבה מדממת למוות, בלי למות.
למחזור יש תופעות לוואי ותפקידים רבים, אך מדענים סבורים שתפקידו העיקרי הוא לגרום לאישה לסבול ולהתחרט על היום בו היא נולדה ויש הסבורים שאף לגרום לה לרצון עז לקרוע לעצמה את השחלות!!!!!!11 אחד מתפקידו הידועים של המחזור, הוא לתסכל נשים בדיאטה מפני שבזמן המחזור יש תאווה למאכלים מתוקים ורצון להרוג כל מי שלא מוכן להביא לך קצת מהשוקולד שלו.