מייספייס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


Kipa.jpg ערך זה שומר מצוות
ערך זה שומר מצוות ואינו נערך בשבת.


" אלוהים הוא בטופ 8 שלי "
~ שבתאי צבי על מייספייס


זוהי תנועה קיצונית ימנית שהוקמה על ידי הפירטים המודרנים (לפירטים המודרנים יש פוני וורוד במקום רטיה על עין שמאל)בעשור ה-3 של המאה ה20 (ע"פ ספירת הסלובקים). בשלהי המאה ה19 ניסתה התנועה לבצע הפיכה באסטוניה, אך כיון שלאף אחד חוץ מלשבי זרעייה לא היה אכפת - ההפיכה נכשלה, וכל חבריה נשלחו לגלות בטיבט (שם פגשו את הדאלי למה - הלו הוא TOM ממייספייס).


TOM (המשיח)[edit]

תום האימתני

מנהיג התנועה הוא טום(יש לומר במבטא אסטוני כבד עם נגיעה קלה של אפרסק), לפי דעת רבים טום הוא המשיח המודרני,טום הוא צאצא ישיר של ישו והיטלר, זוהי למעשה ההפריה החד המינית הראשונה שהצליחה בהיסטוריה. לטום יוחסו כמה עברות מין בגנות אונס של אימו-קידז מאזור הריין המפורז אך הוא נמנע מהתייחסות לנושאים אלו כשאר ניסינו לראיין אותנו במילותיו "תעזבו אותי, מי חשב שהם יודעים לדבר".


צבא הרשע[edit]

את צבא הרשע הידוע בפולחנים שטניסטיים ובהפעלות לגיל הרך הקים טום באותו ילד בן 32 בפרברי העיר ברטיסלבה שבסלובקיה , ולאחר שביסס את השבט הראשון שלו שבט שני"ר (על שמו של המשורר הנודע 50 סנט) פלש לאסטוניה שם נכשל הפוטש הראשון שלו.

חיילים בצבע הרשע

תמונות זוית[edit]

טום הינו הממציא הבלעדי ל"תמונות הזוית" הידועות באתר הזימה שלו myspace.com, תמונות הזוית הינן תמונות מזויות מיוחדות (ע"ע תמונות מראה, תמונות גובה וכו') אשר יכולות לגרום לכל גריזלדה ממוצעת בעלת מראה של אניטה פללי להראות כדוגמנית מן השורה העליונה, טכניקה אשר פותחה אי שם במעמקי הגיהנום, ידוע שהיטלר היה משתמש בסוג תמונות אלה על מנת לפתות עלמות במצוקה (לא שהוא היה צריך אותם, בינינו).

טום בימים אלו[edit]

לאחרונה הוא הקים ערוץ טלוויזיה בשם "הוט לולי" הוא מנסה להשפיע על מוחם הרך של הילדים ולחשל אותם בעזרת תכנים שנחשבים כ"הארדקור" לדוגמת: הטלטאביז, סוסי הפוני המופלאים, שעת סיפור עם נולי ותכנית הזימה המוכרת לדורות שאלתיאל קוואק.

לקריאה נוספת[edit]