מלחמת הכוכבים 2

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
מנהיג הפקאצות, פול ג' פול

מלחמת הכוכבים 2 או בשמה המדעי קורטוביוס ברקש אידיוטיוס, היא מחלמה היסטורית שפרצה בשנת 2875 שלוש שנים לאחר מות שמעון פרס.

רק מה שהרבה לא יודעים זה שהרעיון של מלחמת הכוכבים 2 בא תוך כדי משחק מיקמק ביום גשום בשעת חצות

הרקע למלחמה

פרס דקות ספורות לאחר היבחרו.

בשנת 2113 נבחר שמעון פרס לראשות הממשלה של ישראל, המינוי שלו הביא גל עצום של תומכיו לדבוק בו ולחזק את מעמדו. בגלל שכל השנים היה רק בשולי החברה ועכשיו הוא מנהיג אותה החליט פרס להפוך לדיקטטור. הוא הרכיח אנשים לעשות כדברו וכולם ישנים בין 2 ל4, כולם יצפו במבט, כולם חייבים לאכול אוכל לעוס מתוך צינור הזנה בבית חולים,וכולם חייבים לרקוד את המקרנה כל יום שלישי ורביעי. כשנשאל ע"י העיתונות מה הוא מתכנן לישראל, ענה פרס "היי קום היר יו ליטל מדרנה קם אנד ווי וויל דנס דה מקרנה". התשובה הרגיע את העם, וכולם חיו בשמחה למשך המון המון שנים. הודות לכך פרס הפך לדיקטטור השני שעמו אהב, הראשון היה אורי גוטליב. אורח החיים השקט וקשישי הוריד את אחוז הפשע בישראל ל0.00%. האויבים היחידים של ישראל נשארו הדצים ואיראן. איראן הכריזה על מלחמה עם ישראל ואיימה להטיל עליה פצצת אטום. פרס שלח התקקפה אווירית לאיראן וחיסל את הצבא האיראני. לאחר מכן המשיך פרס במסע הכיבושים שלו, וכבש את עיראק,פקיסטן,אפגניסטן,טורג'יקיטסן,גרלרברלרסטן,סין, רוסיה, ואת כל אסיה. ארה"ב והאיחוד האירופי איימו לתקוף את פרס עם ימשיך לכבוש אך פרס התעלם והמשיך לכבוש את כול העולם חוץ מארה"ב. המצב נראה רגוע בין שתי המעצמות, עד שאמריקאי ניצח את פרס במשחק קלפים 'מלחמה' ולאחר מכן פרס כעס נורא וכבש את ארצות הברית. בינתיים הטכנולוגיה, התפתחה ופרס המשיך לשלוט באימפריה עד ל2799. ב2799 כשחגג פרס את יום הולדתו ה6,000,000 החליט פרס שכבעוד 71 שנים יפרוש מהפוליטיקה בפעם החמישית ולנצח.

פרס בשנת 2870 לאחר סיום תפקידו.

ב2850 התגלו חיים על כוכב אחר בגלקסיית קורנפלקס15 ומסתבר שגם שם יש אימפריה. בין שתי האימפריות היה שלום עד ל2869. בשנה זאת סוניה, אשתו של פרס מתה, ופקאצה טפסה את מקומה. בשנת 2872 רצחה הפקאצה את פרס והשטלתה על האימפריה. מסתבר שהייתה זו פעולת מחתרת שהונהגה ע"י פול ג' פול, שנודע לאחר מכן כמנהיג הפקאצות. לפול היו בעיות עם אורח החיים המשעמם לאללה של פרס (ואני מתכוון למשעמם 'החברים של נאור' משעמם) והחליט לקום כנגד השלטון של פרס.

ההשטלתות של פול ג' פול

פול ג' פול, שתמיד היה מעוצבן מהשם המעפאן שלו אהב משחקי מחשב ולהתאמן בשבירת שיא העולם של החזקת ביצים. פול התאמן שנים רבות בהחזקת ביצים הודות לנטיות המיניות שלו (הוא הומו), וכשהפסיד בתחרות החליט לקום נגד השלטון הנחמד והחביב של פרס. פול הקים את מפלגת הפקאצות, עם תמיכה מרובה מקהל הפקאצות בעולם. לאחר שהשתלט על כדור הארץ יצא פול ג' פול למלחמה עם האימפריה בגלקסיית קורנפלקס 15.

מהלך המלחמה

למלחמה הביאו את השחקנים טום קרוז, בראד פיט, טום הנקס, רוברט דאוני ג׳וניור וכריס המסוורת’ שיילחמו. ומהצד של האימפריה האחרת שלחו את כוכבי הטלוויזיה שלהם, מכאן השם מלחמת הכוכבים. לאחר שגילו שכל מה שהשחקנים עושים זה ליילל והתבכיין שליפ גלוס שלהם נגמר ושהאיפור נמרח, החליטו מנהיגי העולמות לשלוח חיילים אמיתיים. במשך ארבעים שנה אף אחד לא נלחם באף אחד כי שודר מרתון 'אבודים'. ובתום המרתון הפסיד כדה"א במלחמה ונמכר לעבדות.

השפעות המלחמה

המלחמה השפיע קשות על בני האדם. בעקבות המלחמה יצאו לשוק המון ספרים חדשים כגון 'פול ג' פול- מנהיג צבאי חכם, או מתרומם נושך כריות?' ו'איבדתי את הכלמר שלי'. למרות שאחרי שבוע אף לא זכר שכבר הייתה מלחמה אנו בטוחים כי היא השפיעה על המין האנושי (ועל ברני) עמוקות.


ראו גם