משה שאול

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
משה שאול
קובץ:משה_שאול_המלך.PNG
תאריך לידה %%%%.%.%


תפקידים בולטים ראש השב"כ, מלך המדולו
עיטורים ומדליות פרס מגרוץ ישראל
הערות מלך בריטניה לשעבר

משה שאול (נולד לפני מלא זמן) הוא חוקר מודולו ומיגרציות, אשר כיהן כראש השבכ כ200 שנים והיום מלמד בבית ספר מדעי הדטאבס.

קורות חייו

משה שאול נולד בשנת מודולו במודוליה . את המיגרציה הראושנה שלו עשה כבר בגיל 6, ובגיל 10 שלט באומנות המודולו. כשהיה בן 16 פיתח משה את המצגת כפי שאנחנו מכירים כיום והביא על הכתב את חזונו לאיך תשתית אמורה להיבנות, מצגת אשר מכונה היום "מצגת פגז".

כשגדל התגייס לצהל וגוייס ל8200 ותוך יומיים מונה לפקד היחידה בעקבות יכולות המודולו העליונות שלו. לאחר שירותו הצבאי מונה לראש השב"כ שם אימן את נתיניו לעשות סיאסאס אקסטרנל ולא אינליין. בנוסף, הוא היה בין המובילים העיקריים לחרם הישראלי על הjQuery דבר אשר סייע רבות להכניע את הטרור העולמי וייצר את הadohelper.

בשלב מסוים בחייו החליט משה כי הוא רוצה להעביר את יכולותיו לדור הבא של התכנתים, והלך להיות מורה בבית ספר. משה ידוע כמורה קשוח אשר גורם לילדים רבים לנשור מהמגמה(אפילו עם כל ההון תועפות שהוריהם השקיעו) אך שתלמידיו שכן מסיימים את תוכנית לימודיו יוצאים עם ידע עולם נרחב וסכמתי.

קרב השאילתות הגדול

בשנת 2007 בלי להגזים, הגיע הראל(הידוע בשמו הארצי חננאל חננאל חננאל חננאל חננאל חננאל קידרון) לכדור הארץ. משה מיד הבין כי רמת הכוח שלו מעל 9000, וכי הוא מהווה סכנה לשלטון המודולו. בעודו יודע זאת, הסתובב משה בעולם ואסף את "אבני הפגז" - אבנים מיוחדות אשר על אחת מהן מקנה כוח אדיר לאדם שמחזיק אותה, ואת היכולת ליצור אתר פגז. האבנים הן: אבן המצגת, אבן המודולו, אבן הדוט נט, אבן המצגת, אבן המיגרציה, אבן הAdo Helper ואבן התשתית. משה נאלץ לטבוח באוכלוסיות שלמות בכדי להשיג אבנים אלה, אך הוא ידע שזה קורבן קטן ביחס למטרה: השמדת הראלוש חחח איזה מצחיק.

לאחר כמה ימים הגיע מושון לכדור הארץ שם התחיל הקרב הסופי בינו לבין הראל. היה חסר לו רק אבן אחת, אבן הAdo Helper, אך זאת הייתה בראשו של המודל. צבאו של הראל ניסה לעצור בעדו, אך מושון השתמש באבן המיגרציה והמיר את צבאו לaspx והשתמש בסרבר סייד בשביל למחוקם.  מושון התקרב למודל, אך הראל תקף אותו עם מומיק החיזר, מושון נפצע קשה, אך אמר להראל, "היית צריך לכוון למודולו" והקיש באצבעותיו, ריפה את המצגת שלו ולקח את האבן מראש המודל והרג אותו.

מושון הקיש באצבעותיו והעיף חצי מהתלמידים חצי הוא העיף אתם לא מכירים אותו סתכלו ימינה שמאלה כולם עפו ויצר את האתר פגז. זה היה אתר אחד לשלוט בכולם, אתר עליון שאין ככמותו. הראל..... הפסיד בקרב.

הראל בילה את זמנו בחיפוש אחר מושון בתקווה למצוא את אבני הפגז ולהשמיד את האתר. הוא יצר Databes ויצר שאילתא של isExist היכן מושון, ולאחר 1000 ניסיונות כושלים שנבעו משימוש בjQuery , הואאיתר אותו. הוא הגיע אליו, חתך לו את היד אך לא מצא את האבנים. "איפה האבנים?" שאל הראל, "השתמשתי בפגז בכדי להשמיד את הפגז" השיב מושון. הראל כרת את ראשו בזעם. האתר פגז, לנצח ישאר. רק חבל שלא ידע, שלמשה יש ראש רזרבי שקיבל ממיקרוסופט על שירותו בשב"כ.

עשרת דיברות משה

1. תמיד הכן תשתית טובה אחרת כל האתר יתחרבש

2. ולא תעשה ספגטי, כי השבכ לא אוהב

3. תמיד הוסף הערות, כי זה הלקוח יבקש שתוסיף כפתור ולא תדע מה לעשות! אתה לא תרצה את הכסף שלו בכלל!

4. אל תשלח ידך אל הjQuery

5. ומגרצתה אתרך לרעך כמוך

6. בכל ראיון עבודה ישאלו אותך על מודולו

7. אל תדע מה אתה עושה בלי הראל

8. לא תדווח לרוחמה על מורה מ8200

9. חזינן מצגת 3 שעות

10. אם תפריע, אתה תנשור מהמגמה! חצי אני מעיף חצי אתם לא מכירים אותי, אתם, אחרי כל ההון תועפות שההורים שלכם משקיעים ומתקשרים למורים אומרים "רק תשימו את הבן שלי בהנדסת תוכנה" ואתם ככה גומלים להם? אני אעיף אתכם ואז אתה תצטרך ללכת לאבא שלך ולהגיד "אבא, נשרתי מהמגמה". איך אתה אומר לו את זה איך????? גמרת את הבן אדם גמרת!!!!