קטגוריה:אישים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

איש חשוב מאוד(האותנטי)

הרב איסר שבס''י

רב בתי הסוהר

ידוע גם בשמו המקורי "אליזבת צוהר".

שנת לידה:2019(עקב בחינות הבגרות בדינים)


תולדות חייו

יום לידתו-אור לעולם

זה היה יום אפרורי ואפל. הגשם ניתך בעוצמה על כל מה שנקרה בדרכו. רוחות יללו בזעף, שולחות אחר כבוד את האנשים לבתיהם.


יעוזביהו צוהר, (לו"זר בחברת ביטוח כושלת [כותב לוח זמנים]) עם עיתון ספוג על ראשו כהגנה מעפנה מפני הגשם, רץ במהירות שיא, תוך כדי שעוקף מרצדס (כשהוא על המדרכה, כמובן!) שטסה על הכביש במהירות של 250 קמ"ש.

מדלג על מהמורות, אך לרוב נופל בהן-הגיע לביתו סחוט וחבול.

אנשים שעברו ברחוב יודעים לספר שאור בקע מהבית של יעוזביהו, החסיד החסוד, והסופה שהשתוללה בחוץ הופסקה באחת. ציפורי שיר לא מזוהות החלו לזמר, ואפילו, לפי טענת מיסטר טרייכנגולדצימר-פרשקובסקי, ההומלס העשיר, הוא שמע את הציפורים אומרות "איסר-אליזבת" .

כן. לחסוד יעוזביהו נולד בן, אשר נקרא שמו בישראל "אליזבת", על שם סבתא סבטה (סבטלנה, שמזכיר את חצי המילה 'זבת') עליה השלום וסבא אלי(גרך) ז"ל.

צידקותו

אליזבת עשה חיל בלימודיו כבר מגיל קטן. הוא היה מכין מטוסי קרב מנייר ומטיס אותם במיומנות , עושה משפט שדה לטרוריסטים מאנשי לגו ושולף במהירות מיקרו רובה מים מכיסו ויורה להנאתו צרורות של מים עם סבון (להפקת אקשן מרבי) וכל זה בזמן השיעור. בנערותו שימש כנער רחוב שכור כדי לאיים, בהזמנה, על אנשים (בתשלום). בהמשך הצטרף לשוק האפור בתפקיד גובה הכספים באיומים(עם ניסיון), ומכר לביבי ארסנל של טילים במחיר בדיחה.

והוא עשה כל זאת רק כדי להסתיר את העובדה שהינו צדיק נסתר.

פריצת חומות הבושה והענווה

בשנת & *"#.-:!-)& הקים מפלגה קומוניסטית אנטי לוגיסטית למען הכנסת הזכויות של מרטין לותר קינג לחוק. פתח קונדטוריה מצליחה, שרבים התדפקו על חלונות הראווה שלה, אגב כיכובו בלהקת הרוק האגדית "Moron 5" שדגלה במדיטציה בשעה 00:00.

כמו כן, התנהג כנזיר קמבודי מספר שנים.

פרישתו מזוהר הפרסום-מכוכב עולה לכוכב נופל

למרות ההצלחות והפרסום שנלווה אליהן, הבין ששגה ועזב את כל עסקיו, מותיר אחריו שובל אבק, מעריצים על סף אובדנות, אנשים מורעבים וכשלונות של שותפיו, שלא יכלו לעמוד בלעדיו אפילו שנייה אחת. בכריזמטיות מדהימה ומעוררת השתהות החליט לפתוח בית דין רבני (על פי עקרון יחידות הניהול), שבו קבע הלכה אחת והיא: (ציטוט מספרו עב הכרס ורב המכר 'חירטוטי הלכה וחאפריות בדינים') "כל תלמיד שעושה בגרות ביהדות דינים רשאי לכתוב ככל העולה על רוחו, אך למען הפ(ל)צת והאדרת שמי ברבים עליו לכתוב שההלכה היא על פי שיטתי"

למרות כל הנסיונות להסתרת צידקותו ולמדנותו, המדינה ראתה בו כרב גדול ומקובל והחליטה לתת לו את תפקיד רב המדינה, אך לאחר סירוב נמרץ מצדו עקב ענוונותו הרבה, הוא הסתפק בהצעה המשנית וניהיה לרב בתי הכלא, המקובל והנודע (בעיקר בפני אסירים מסוכנים שהחליטו לחזור בתשובה, ואפילו בפני אחד שהחליט להתגייר ולחזור בתשובה) ונקרא בשם 'הגאון המקובל הצדיק והמרומם איסר שבס"י (שירות בתי הסוהר)', וכן משמש בתפקיד סמוי כמרגל שתול באזרבייג'אן למען האינדיאנים כמתורגמן של הקונסול הרוסי.

אי אפשר להקיף את כל פעולותיו וחסדיו, כי אין לי כח, ולכן נפסיק כאן.
Subcategories

This category has the following 16 subcategories, out of 16 total.

ב

ג

ה

ח

ס

ע

פ

ק