סטיב ארקל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"הויקיפד המצטיין לשנים 1000-2006"
~ מנכ"ל ויקיפדיה בישראל על סטיב ארקל
"סטיייייייבבבבבב!!!!!!"
~ קארל וינסלו על סטיב ארקל


סטיב ארקל או בשמו השני יהודה סעדו הינו אחד הכובשים הגדולים שידע כדור הארץ.

ילדותו של סטיב

סטיב נולד בזמן נפילת רומא למשפחה ענייה מאוד. במשפחתו היו 36 ילדים וההורים לא יכולו להרשות לעצמם עוד ילד. כשהיה סטיב בן חודשיים השאירו אותו הוריו בשדה גדול של איכר עשיר מאוד, בתקווה שהאיכר ישמור אותו ויגדל אותו. אך לרוע המזל האיכר היה באותו הזמן בחופשה בסופלאקי יוון. הירקות שהיו בשדה ראו את סטיב הקטן מת לאט לאט. הירקות (שהיו מאוד נחמדים אגב) החליטו לעשות אספה גדולה כדי לדון במה לעשות אם התינוק. באספה הוחלט כי משפחת המלפפונים הירוקים ו/או מלפפונים חמוצים ו/או תשמור את סטיב. המשפחה המאושרת שמרה את התינוק הקטן. סטיב גדל והיה יפה תואר. גם ראייתו של סטיב הייתה מצויינת אבל משום מה הוא שם משקפיים גדולים שהרסו לו אותה ולכן הוא ראה את ההבדלים בינו לבין הוריו המלפפונים ולכן הוא לא הבין שהוא מאומץ. יום אחד נפלו משקפייו של סטיב ואז הוא הבין שהוא לא מלפפון! סטיב האומלל עזב את משפחת המלפפוים.

הנקמה והפיכתו של סטיב לכובש הגדול ביותר

כשיצא סטיב מהשדה הוא ראה המוני אנשים הוא החליט לעזור לבני עמו. סטיב החליט לנקום במלפפונים אז הוא יצא לשדה תפס את כל המלפפונים שהיו שם והתחיל לחלק אותם בין כל האנשים. המלפפונים במצבם הטבעי היו מגעילים ביותר ולכן החליט סטיב לכבוש אותם (לעשות אותם חמוצים או במלח). הכבישה של סטיב הייתה מצויינת והמלפפונים נהיו טעימים מאוד. כמו מוחמד אלכסנדר הגדול ורבים אחרים התפרסם סטיב בכל העולם.

הפיכתו של סטיב לשליח האופל

אחרי שסטיב התפרסם הגיעה אליו שליח האופל ארמדילוס איגואנוס (לימים חנוך רוזן) וביקש ממנו להצטרף אל כוכבי הפסטיגל. סטיב הסכים וארמדילוס נתן לו חיי נצח כדי שכשיגלו את אמריקה סטיב יטוס לשם ויעשה שם תוכנית טלוייזיה בשם אריזה משפחתית. סטיב אכן עשה זאת ועד היום הוא מופיע על מסכי הטלוויזיה שלנו


סטיב ארקל

דרכים לזיהוי סטיבים\החנני המצוי

  1. משקפיים גדולים עבים ועגולים עם מסגרת אדומה.
  2. ג'ינס מהמאה ה-2 לפני הספירה, מחובר ברצועות צהובות לקצה השני של המכנסיים.
  3. חולצת פסים מתקופת הסבא של הסבא של הסבא של הבבא שלך שהלך על גחלים.
  4. גרביים לבנות עד הברכיים.
  5. נעליים חומות מתקופת אדם וחווה.
  6. גלישה קבועה בויקיפדיה וזיהום העולם עם משפטים מלוקקים.
  7. מתלקק על המורה.
  8. גאון כמו שהנמלה גאונה.
  9. צופה קבוע בנמלטים.
  10. הבנאדם (או שמא הקופיף?) שחיפשתם כדי לגרום נזקים ואז לומר:

did i do that?

ראו גם