ספירות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"ילד טוב עושה כל מה שאמא אומרת"
~ ג'אנובה על ספירות


ספירות - הינו האנטי קרייסט עלי אדמות בגלגולו האחרון מתוך השלושה. ידוע גם בכינויים: האביר השחור, המלאך השחור חד הכנף, מנצח חוקי הפיזיקה הרישמי ובמיוחד בכינוי הנפוץ "גם אני רוצה את מה שקלאוד מקבל."

תחילת ההיסטוריה של ספירות

אחד מבני דודה של ג'אנובה הורס את החללית שניסה להגיע לחלל לפניהם

ספירות - בדיוק כמו חלק ממשיחי השקר, מקים הדת הנוצרית ישו ואף משיח האמת - גם הוא בן לדת משה וישראל, כלומר גם הוא עשה את הטעות ונולד יהודי. אמו הייתה יהודייה פולניה-יפנית. (אבל היא גם הייתה חייזר מהחלל, דבר שיגרתי יחסית ליהודי יפן)

כבר מהולדתו ספירות תרם למדע. למעשה לידתו הייתה חלק מניסוי גנטי-פסיכולוגי ארוך ומפרך שנכשל מאות פעמים לפני-כן. מטרת הניסוי הייתה לנסות ליצור את החייל בעל החוזק האולטימטיבי על ידי מציאת כל הסיבות שיגדל להיות פסיכופט ויתעל את הכעס שלו לצבא בצורה חיובית. ספירות נוצר משתי אמהות לסביות ושני אבות הומואים שלכל אחד מהם מטען נפשי-פסיכולוגי שונה יחסית:

  • לוקרציה - לסבית משוגעת.
  • ג'אנובה - מנהיגה לסבית משוגעת עם פטיש חזק לאקווריומים, ודם יהודי-יפני חייזרי.
  • הוג'ו - מדען, ממארגני הניסוי, מטורף ובעל פטיש חזק לאנוס את גורמי המחקר שלו, בעיקר אונס מרצון.
  • וינסנט - ערפג, ערפד הומו, ובעל פטיש לא מפתיע לאקדחים. (לא רק במיטה)

באופן רישמי הגנים שנקלטו הכי טוב היו של לוקרציה ו-וינסנט, אך למרות זאת הוא נשאר אצל ג'אנובה מפני שכל המשתתפים האחרים היו בשוק והכחישו את האורגיה עד סוף ימי חייהם.

הניסוי הקודם שנכשל בצורה מבישה גרם לחששות מהיכשלות הנסיון הנוכחי. השיחה שאחרי הלכה כך: הוג'ו: "חבריי המכובדים, אנו סביבת עבודה דיסקרטית ונאורה, אנו נקבל אתכם ונסלח. עכשיו באמת, מי היה זה ששכב עם הצ'וקובו?" הוג'ו נאלץ לדבר בפתיחות עוד זמן רב עד שמישהו התחיל למלמל. יריה נשמעה באוויר, האדם מת, והוג'ו המשיך את העבודה עם שאר העמיתים במשך היום.

הילדות הקשה במידגר

קשייה של ג'אנובה בתור אקווריום ועם חד-הוריות, הביאו אותה למגורים באזור הרע של העיר אך גם הזול ביפן הנקרא "מידגר". האיזור ידוע במיוחד בזכות מפעל "שינראה" הגדול שנמצא באיזור. המפעל קרוי כך מפני ש"שינראה" זה חתול גדול בערמית והמפעל הוא בהחלט בעל ציפורניים מרשימות.

ספירות היה ילד מופנם ולא מקובל. רצונו העז לא להתייחס לאנשים בטענה שהם "בני אדם חסרי חשיבות" גרם לכך שגם בנות יציקו לו, זכורה במיוחד הייתה אריס גינסברג. למזלו של ספירות, שלא השתנה כמעט בגיל 13, הוא הפך לפופולרי. הגישה הקרה שלו והעובדה שהילדים כבר איבדו את תמימותם גרמו לכך שגם בנות הציקו לו, זכורה במיוחד הייתה אריס גינסברג. בשלב זה היא עלתה לו על העצבים והוא נשבע "שיום אחד אני פשוט אקח חרב ואחדיר לה אותה ישר ללב".

למרות הפופולריות העצומה, רוב סביבתו לא הבינה את הזעם הפנימי שהושרש בו וגם הוא עצמו טרם הבין. כל זאת ועוד הבילבול בזהותו המינית עקב חוסר-הבנה כלשהי באופנה גרמו לו להתמכר למאקו ולהסניף במשך שעות. אמו שחששה לחייו משכה בכמה חוטים אצל הוג'ו והוא הובא לפנימיה צבאית בגיל 16. אמו הסבירה לו זאת בכך שהיא תקבל על זה עוד כסף, ספירות שהיה קשור מאוד לג'אנובה גם בתקופת התמכרותו החליט שהוא ילך. הוג'ו הסביר את תיקצוב האם בכך שעדיף לבדוק האם הניסוי הצליח או לא עבור הממונים עליו.

הפריחה בצל הטנקים והנ"מ. והתפנית הגדולה

כמו למלאך מיכאל, גם לספירות חיי הצבא הועילו. ראשית, הוא הרגיש שכאן כולם מבולבלים מינית והוא יוכל לחקור את זהותו בחופשיות. השלווה הפנימית שקיבל מהידיעה הזאת גרמה לו להפסיק להתמכר למאקו בצורה כרונית. כמו כן הוא אהב להשמיד אויבים ולהשפיל את הגרועים ממנו, והוא הרגיש שהוא תורם לכל ומתייחס לכל הערכים שהביאה לו אמא. הקריירה הצבאית שלו פרחה במהירות שיא ובסופה הוא עלה לדרגת גנרל. בזמן זה הניסוים הגנטיים נמשכו ואמא הביאה הביתה עוד שלושה אחים שזה עתה נלדו. רק מאוחר יותר בחייהם הם יחפשו אותו בין תוכנות ההסוואה השונות של סקוואר.

גם בגיל 17 ספירות מעולם לא הפסיק לתהות על פשר זהותו הפנימית ורצונו להשמיד. יום אחד רב הופיע בבסיס, הסתכל על ספירות והתחיל לצרוח. ספירות המבולבל ראה שהאיש שכח מאחוריו ספר עב-כרס ויפה. בדיוק לפני שעמד להחליט באיזו מדורה לשרוף אותו הוא קלט את השם "גילטי גיר - ספר הקבלה השחור." השם עניין אותו והוא התחיל להסתדר. אט-אט הנבואות החלו להסתדר בראשו, אך היה עליו לחכות להמלצתה של אמא ג'אנובה. אמו הפולניה-יפנית קבעה שזו או היא או הם, שאם הוא לא ישמיד את המין האנושי ויהיה האנטי קרייסט היא תמות. ספירות, בהיותו בן יהודי טוב לאמא פולניה, הקשיב מיד וניסה להשמיד את העולם.

בגיל 18 עם יציאתו הראשונה לפאב הוא הכיר את הסקוואר. זו הייתה אהבה ממבט ראשון אך שניהם הבינו כי אינם בנוים ליחסים משותפים של ממש. ספירות, שהבין את המצוקות של סקוור אייניקס בתור ריבוע בודד, גייס כספים ליצירת פיינל פאנטסי 7 (שם הגשים את חלומו הגדול וחתך את אריס גינסברג עם חרב ישר ללב)והשתתף במשחקים אחרים של הסקוואר בתור שותף עיסקי, ולמעשה כך התחיל קריירת משחק והשמדת עולם באותו הזמן. הסקוואר הסכים אף לשווק את גילטי גיר בתור משחק מחשב, מה שיעזור לבעיית הבילבול המיני להפוך לנפוצה, וכן יחזק את האנשים באמונה בסוף העולם.


אז למה אנחנו עוד כאן?

ראשית, כשלא יהיו חיים לא יהיה כאן סקס, עובדה מצערת שאפילו ספירות הקר טרם התגבר עליה. שנית, הוא ידע שאמו כפולניה וגם כיפנית מאוד מעריכה מקוריות ויצירתיות; שום נסיון השמדה שניסה עד כה, כך החליט, "לא השתווה לתיחכום האקווריום ונסיון השמדת הכוכב", אבל עצם העובדה שהוא מתחזק ונהיה שחקן מפורסם, כמו גם דמות ספרותית ידועה, גורמת לאמו בצידיה היהודיים הרבה נחת. לכן הוא מעכב מעט את השמדת העולם, ומדגים אזרחות טובה בהתייחסותו וטיפוחו של ילד הצ'וקובו שנוצר מהניסוי הכושל ההוא. הוא מאמין "שהנסיון נכשל אבל הנער לא רע בכלל".