ספר השיאים של גינס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
גינס

ספר השיאים של גינס -הינו אחד הספרים הקדושים והחשובים בעולם. הספר מכיל מידע על השטויות הכי גדולות בתולדות הטיפשות. בין השיאים הרשומים בספר ניתן למצוא אנשים שקפצו מגגות ואכלו אופניים, את העוגה הכי גדולה בעולם ואפילו את אדם שעבר 29.1 קילומטר בזמן שישב הפוך על האופניים. הספר יוצא בעידכון כל שנה ואף שבר את שיא גינס במכירת ספרים הזויים המכילים סיפורים הזויים על אנשים הזויים שחיים חיים הזויים בתנאים הזויים. ספר השיאים של גינס רשום בספר השיאים של גינס, בתור הספר המכיל את השיא הכמות של שיאי גינס שנרשמו בספר אחד במשך כל תולדות ספר השיאים של גינס.


איך נחתם ספר הגינס

ספר הגינס לא נחתם רשמית, כי לא עבר את הבקרה לתקציבים, ולכן הוא ספר פיראטי. הוא גונב זכויות יוצרים ופוגע באנשים רבים, למשל: האיש השמן בעולם (מה טוב בחשיפה כזאת?).

השפעתו של הספר

בעיקבות החשיפה הפומבית של טימטום והפיכתו לערך נעלה, אנשים החלו לבצע מעשים מפגרים על מנת להכנס לספר בתור האנשים הכי-משהו שעשו איזו שטות. כל שנה כ40 אלף אנשים מנסים להכניס את עצמם לספר, ומתוכם נבחרים רק ההזויים ביותר, כגון הסבתא בת ה-68 עם הכי הרבה קעקועים או בחור שבגיל 33 אכל 20 אלף המבורגרים או אפילו בחורה עם 2520 חורים לפירסינג.

בעיקבות טימטום יתר, ההנהלה של הספר החליטה לא לרשום את השיאים שיכולים להזיק לבריאות, כיוון שהם לא רצו לקחת אחריות על כל אידיוט שהיה מוכן לסכן את חייו על מנת לקבל 5-6 שורות בספר.

יש הטוענים, שאהוד אולמרט מינה את עמיר פרץ למשרת שר הביטחון, על מנת להיכנס לספר השיאים של גינס, כפוליטיקאי שהחליט על המינוי הכי מוזר בהסטוריה מאז מינה קליגולה את סוסו אינקיטטוס לקונסול.

רפאל לירז, הויקיפד המודח, התקנא בגינס והחליט להקים לעצמו קובץ שיאים משלו. סיכום:הספר שיאי גניס הוא ספר הכי מטומטם בעולם ואפשר לכתוב שזה הספר הכי מטומטם בעולם ומתחת לקטגוריה הספר הכי לא נמכר בעולם. נ.ב. האתר הזה מזה יפה

עוד משהו מעניין

צ'אק נוריס יצר את כל השיאים בספר ועוד לא מת

לקריאה נוספת: