עמנואל מקרון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
עמנואל מקרון
2008-07-07 Kiska resting on cat litter box.jpg
עמנואל יושב על קופסה, יולי 2019
תאריך לידה 19 במרץ 2016


מקום מגורים קריית אתא
השכלה פרימת חולצות למתקדמים
מקצוע נשיא צרפת
דת דת תשע הנשמות
תואר הוד חתוליותו
גזע חתול טאבי
ידוע בעיקר כ- חתולם האהוב של משפחת עטרה


עמנואל מקרון הוא חתול טאבי אפור מקריית אתא ונשיא צרפת הנוכחי. הוא אומץ בשנת 2016 על ידי משפחת עטרה (שמורכבת מאמא אפרת, אבא גדי, הילדים גיא ונרי והכלב פושפוש). הוא אוהב ליטופים, הסכמים דיפולמטיים עם מדינות דרום אסיה, ולצוד עכברים, ובזמנו הפנוי נוהג לנמנם על הכורסה בדיוק מתי שגיא רוצה לשבת בה כדי לשחק בפלייסטיישן.

אימוץ

נרי תמיד רצתה שיהיה לה חתול, והיא ביקשה אחד מהוריה מאז גיל 5. לאחר שנים רבות של הבטחות שהיא תטפל בו כמו שצריך ושהיא לא תרעיב אותו למוות כמו שהיא עשתה לאהוד אולמרט התוכי המשפחתי (2012—2014 תהי מנוחתו עדן), הוריה סוף סוף אימצו אחד לכבוד יום ההולדת התשיעי שלה.

שמו של החתול היה המוקד של ויכוחים ממושכים. בעוד שנרי רצתה לקרוא לו עמנואל, גיא התעקש על השם מקרון בגלל ההתמכרות הקשה שלו לסוכר ומוצריו. אחרי משחק אבן-נייר-ומספריים אינטנסיבי שלא הוביל לתוצאות ותחינות ממושכות של ההורים פשוט לקרוא לו מיצי ולגמור כבר עם החרא הזה, שני הילדים הגיעו לפשרה והחליטו על השם רקסי, שמאוחר יותר קוצר לעמנואל מקרון.

מקרון התחיל לעשות למשפחה המאמצת שלו בעיות כבר בגיל חצי שנה, כשהזדווג עם בריז'יט, מורתו בשיעור מיאו למתחילים, שהייתה מבוגרת ממנו בשנה וחצי.[1] מקרה זה יצר אצל עמנואל דחף בלתי נשלט לזיין נשים מבוגרות ממנו, ולכן הוא נחשב לחתול הראשון בהיסטוריה המתועדת שנמשך למילפיות.

הערות שוליים

  1. אצל חתולים זה נחשב להרבה