פאנקיסט

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.RNR.JPG אזהרה: ערך זה נמצא בשליטתה המלאה של ברית הרוקנרול!

חל איסור מוחלט:

  • לשמוע מוזיקה שאינה רוקנרול
  • להלל סוגי מוזיקה שאינה רוקנרול
  • כמו כן, מומלץ להרוג גרביל אחרי 24 שעות מתום קריאת הערך.


חיה ממשפחת הטווסיים (מלשון: טווס) שמוצאה מאיזור הים השחור, הים הבלטי והים הבלאט-נחוי. את הפאנקיסטים גילה לראשונה מרקו פולו במסעו ביחד עם ג'וני רוטן ועודד מנשה לחיפוש אחר העיר האבודה של אילן רמון, כאשר הם פנו פניה לא נכונה בדוכן ההמבורגרים שליד מכון וינגייט והגיעו בטעות לחופי הים השחור.


סוגי הפאנקיסטים

לאחר הקמת מעבדת מחקר וחקר ממושך של 32 שניות וחצי הגיעו מרקו פולו ו"חבריו" (הם לא באמת היו חברים שלו, הם סתם הלכו איתו כי הוא שילם להם על אוכל ו-וודקה) למסקנה כי את הפאנקיסטים ניתן לסווגם ל3 קטגוריות:

פאנקיסט מצוי - הפאנקיסט המצוי מתהלך לרוב ברחובות ראשיים בצורה מעניינת ולא שגרתית, בזמן שעל שער ראשו מופיעים דברים צבעוניים ולא מזוהים, שהוא מניח על ראשו לשם חיזור - אחרי בובות ראווה.

וונא-בי פאנקיסט - אדם המעוניין להיות פאנקיסט, בגלל סיבה שלא ידועה למדע, או למרקו פולו בכבודו ובעצמו, זן זה מסוכן במיוחד, כיוון שלא ניתן לזהות אותם והם מסתובבים בינינו כל הזמן.

הפאנקיסט המוזיקאלי - זרם קטן, שנפרד מהכת הפאנקיסטית במהלך מלחמת האזרחים בפאנקיסטיה (דרום מזרח מונגוליה, של היום), הפאנקיסט המוזיקלי מפגין את אהבתו לכלי הנגינה "גיטרה חשמלית", בניגוד לחבריו הפאנקיסטיים שרק מאזינים לצליליו הצורמים של הכלי. הפאנקיסט המוזיקלי מסוגל לנגן בכלי בערך 10-25 שעות ביממה.זיהוי וסיווג

את הפאנקיסט ניתן לזהות ע"י כמה סממנים בולטים: שיער פרוע וצבעוני. בגדי רוקנ'רול שחורים, וצמודים לאזור הירכיים. ברוב המקרים הם מאופרים יתר על המידה, במגוון צבעים כחולים.

ישנן מספר הבדלים קטנים בין כל זן וזן, וניתן לחלק אותם כך: הפאנקיסט המצוי לרוב ימצא בחבורות שיושבות על ספסל במקום ציבורי, ושומעות דת' מטאל להנאתם. הוונא-בי פאנקיסט אינו ניתן לזיהוי ולכן ממנו יש הכי להיזהר. הפאנקיסט המוזיקאלי - ימצא לרוב, יושב בודד בחדרו, מכין קאברים, ללהקות מטאל סקוטלנדיות שכוחות אל. לרוב הפאנקיסט המוזיקאלי הינו בתול!נזקי הפאנקיסטיות

הפאנקיסטיות גורמת למספר רחב נורא, של נזקים, בכל תחום חיים שקיים: בדידות לכל משך החיים. לגור עם ההורים גם אחרי גיל 40. חירשות, או שמיעה לא טובה. הדרדרות לסמים ואלכוהול, אחרי ניסיון למכור ו\או לשווק את שיריו המוזרים.


כיצד נדבקים

ניתן להדבק בפאנקיסטיות ב-2 דרכים:

שמיעה - הפאנקיסט משמיע לך את המוזיקה החביבה עליו, ואתה נמשך בצורה לא מובנת, לשמוע עוד ועוד מהזבל המוזר שהם קוראים לו מוזיקה.

נגיעה - הפאנקיסטיות עוברת ע"י מגע, ולכן הפאנקיסטים ישארו לרוב בתולים. הפאנקיסטים מדביקים אחרים במגע, בזמן הופעות של להקות מטאל, במחסן קטן ונטוש, שבו מצטופפים עוד מספר רב של אנשים. זו השיטה בה הפאנקיסטים משתמשים לרוב על מנת להגדיל את מספרם.


כיצד להזהר

ניתן להמנע מהפיכה לפאנקיסת בשיטה אחת פשוטה נורא - למצוא תעסוקה, ובכך השיעמום לא ידרדר אותך למצב קיצוני של הפיכה לפאנקיסט. לא תצטרך להאזין למוזיקה הפאנקיסטית, ולא תצטרך ללכת להופעות של להקות מטאל, ולקחת את הסיכון לחלות בפאנקיסטיות.