ברית הרוקנרול

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה הינו ערך מקולל! נא -

בזמן קריאתו.

כמו כן, מומלץ לשמוע ג'סטין ביבר אחרי 24 שעות מתום קריאתו.
RNR.JPG אזהרה: ערך זה נמצא בשליטתה המלאה של ברית הרוקנרול!

חל איסור מוחלט:

  • לשמוע מוזיקה שאינה רוקנרול
  • להלל סוגי מוזיקה שאינה רוקנרול
  • כמו כן, מומלץ להרוג גרביל תוך 24 שעות מתום קריאת הערך.


"הם רצו לשבור לי את הכינור על הראש? גם בהם הצלחתי לטפל כמו שצריך"
~ אלכסנדר ריבאק על ברית הרוקנרול

(ראו כשלים בניסיון בהשתלטות על העולם)

על הברית

סמל ברית הרוקנרול


ברית הרוקנרול העולמית הוקמה בשנת 666 לפנהס בקנדה ומטרתה לחסל את כל שאר סוגי המוזיקה בעולם, וגם את הערסים, את הפקאצות ואת הפרחות. מטרות נוספות שלהם הן להשתלט על העולם ולהביא את סולן "גאנס' אנד רוסס" לתפקיד מזכל האו"ם. בנוסף, הם מתכוונים לפעול להבאת להקות רוק מכל העולם לשליטה מוחלטת על מדינות המוצא שלהן. הם פועלים בעיקר בעזרת שטיפות מוח, בדיוק באותו סגנון של אלכסנדר ריבאק, רק בלי הפדופיליה. בשטיפות המוח האלו הם מעבירים מסרי שנאה על סגנונות מוסיקה השונים מהרוק, ויש הטוענים שבגללם מייקל ג'קסון מת. שטיפות המוח הנפוצות ביותר המועברות הן: "לפוצץ את האירוויזיון", "לרצוח את ליידי גאגא", "מוזיקה מזרחית גורמת למוות המוני", "לשבור לאלכסנדר ריבאק את הכינור על הראש שלו" ועוד. אך מטרתם העיקרית היא להעלות בסיאנס את ג'ון בונהם ולאחד שוב את לד זפלין ככה שכל מי שמתנגד למוזיקה שלהם נאנס אוטומטית ע"י רוח הרוקנרול.

כשלים בנסיונות ההשתלטות על העולם

אנשי ברית הרוקנרול, מרגע הקמתה, ניסו תוכניות רבות להשתלטות על יעדים חזקים בעולם ולסלק משם את המתנגדים למשטר הדיקטטורי במיוחד שהם ניסו להשליט. הם איימו בלקיחת בני ערובה, נסיונות פיגועים, נסיון כושל במיוחד לרצוח את שבתאי צבי ועוד. לא הצליח להם. הם התעצבנו, והחליטו לעשות טבח המוני בגרבילים, וזה דווקא הצליח להם. 30,000 גרבילים נהרגו. הגרבילים החליטו לנקום והמציאו את הפאקצה, הערס והפרחה. ראשי הברית נכנעו. כעבור יותר מ-2,000 שנה שבה הם הפסידו את חייהם ואת כבודם במלחמות נגד העם הטורקי, הסרבי, השבדי, הנורבגי(שם המפלה הייתה עוד יותר קשה לאחר אונס המוני שבוצע בהרבה מהם על ידי אלכסנדר ריבאק), הישראלי(ארצם של הערסים, הפרחות והפקאצות שהגרבילים בראו בתור נקמה על הטבח ושם 1,000 לוחמים נטבחו בגלל המוזיקה שהם שמו כדי להרעיל אותם למוות דרך האוזניים(המזרחית של הערסים והפרחות והדת' פופ של הפאקצות)), האוסטרלי, הניו זילנדי, האמריקאי, הצרפתי, הערבי, הרוסי(שם 5,000 מהם נרצחו על ידי קומוניסטים), ההולנדי(שם 10,000 מהם סוממו למוות), ועוד הרבה מאוד עמים, הם הגיעו בסוף שנות ה-70 שהם צריכים לעשות מחקר סמוי על היעד המתוכנן כדי שסיכויי ההצלחה יהיו גדולים יותר. הם עשו מחקר סמוי בניו יורק ולא הצליחו להשתלט עליה. הם ניסו בבנגקוק ולא הצליח להם, אבל אז הם הגיעו בטעות למידע על ישוב נידח בישראל הנקרא כפר יונה ולשם הם איכשהו הצליחו לפלוש.

הפלישה לכפר יונה

ב31 לספטמבר 2009 פלשה ברית הרוקנרול לכפר יונה. כוחות צבא ערסיים התקבצו יחדיו להלחם בכוחות הרוקנרול והתקבצו במעוזים ערסיים בכפר: תיכון איש שלום, המתנ"ס, וכמובן מועדון הנוער והטאבון הידועים לשמצה. מנגד, התחברו הפריקים והאימואים של כפר יונה ולימדו את חיילי ברית הרוקנרול אקורדים קטלניים. בתחילה, פנה הצבא הפולש למועדון הנוער במטרה לכבושו, אך לוחמים ערסים חיברו את הפלאפונים שלהם לרקמקולים ענקיים ויצרו חומת מגן של מוזיקה מזרחית. כוחות הרוקנרול גייסו את מלך האימואים, אביב גפן, שהצליח לעבור את החומה וזרק מפרטים מחודדים על הערסים, שמתו מיידית. בקרב הזה, ברית הרוקנרול ניצחה לעת עתה. ברית הרוקנרול הקימה בסיס אספקה ממעודון הנוער, וביססה קו אספקה היישר מהדיזנגוף סנטר בתל אביב, משם התגייסו גותים אכזריים ומטאליסטים איומים. החלו לפוץ שמועות שצבא הערסים גייס את משה פרץ, אז בעזרת סוכן פאנקיסט הוא חוסל. בסופו של דבר ברית הרוקנרול כבשה בהצלחה יתרה את כפר יונה, ועד מלחמת העולם השלישית היה שם מפעל גדול לייצור ילדי אימו.

מפעל האימואים

לאחר שכבשו את כפר יונה מידי הערסים(יש לציין שזהו הכיבוש היחיד שהם הצליחו לעשות), החליטו אנשי הברית להפוך את המקום לנקודת הפעילות המרכזית, ולכן החליטו להקים במקום את מפעל האימואים של הברית. למעשה, כך הם קיבלו חצי מנתח שוק ייצור האימואים שעד אז היה בשליטה טוטאלית של ישראבלוג. בהתחלה, הם ייצרו ילדי אימו למטרות צבאיות בתוך כפר יונה בלבד, אך מהר מאוד הם היו צריכים לקבל החלטה לפתוח קו אספקה לעוד מקומות בארץ (כמו דיזינגוף סנטר ועוד מקומות שמושכים אימואים) ולייצר לא רק ילדי אימו אלא גם סוגי אימו נוספים שפותחו על ידי הברית כמו זקנימו, אוטאקימו, ג'ינג'ימו ועוד(עע סוגי אימואים). כך הם יצרו פער תדמיתי על ישראבלוג, שלא הכירה בסוגי אימו אלו וידעה רק לייצר את האימו הישראבלוגאי. המפעל נהרס עי הערסים במלחמת העולם השלישית, בפיגוע האימו הגדול ונגרם נזק כלכלי וצבאי קשה לברית הרוקנרול.

מועדון 27

מועדון 27 אלו חסידי ברית הרוקנרול שהחליטו להקדיש את חייהם בהיכל הקבורה של הרטקנרול וככה לשכנע עוד נשמות פופיסטיות מגעילות ועלובות להצטרף לברית הרוקנרול וככה לטהר את העולם, מועדון 27 יצר את להקות ההדרגה כגון גרין דיי ולינקין כדי שבהדרגה הנשמות העלובות יהפכו מפופיסטיות לרוקיסיות אך הכי משפיעה נכון להיום אלו three days grace ובאותה מידה my chemical romance אך מכיוון שאלו להקות הדרגה הערך שלהן לא שווה הרבה עד שיתפרקו ואז יזכרו אותן כלהקות הדרגתיות נ.ב, תריך להרוג את גרין דיי הם נהיו יותר מדי פופיסטים.

ראו גם