פופ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

Dolz.png
iiiN*W ל222222222!!!!!!!!!1111

הדףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף הזה שולTav.png!!!11111 - נא לא להתבלבל עם ערך שולת (שווה לתחת).פופ הינו ז'אנר מוזיקלי, שנוצר כאשר משלחת פאקצות ממאדים החליטה לקחת בפיהן כמויות מסחריות של פופקורן, נזלת ושיער של בריטני ספירס, לקפוץ בחבל ולשיר בו זמנית. פולחן זה יצר קסם אפל וורוד (כי קסם ורוד הוא הקסם השחור החדש), שגרם להמון אנשים בעלי אי קיו של אוגר דרוס להתחיל לקפוץ, לשתות שיק בריאות עם ודקה ולחמצן את שערן. מאוחר יותר נדבקו כל נפגעי הפולחן מאיידס, כשל בכבד ולקו בתסמונת 'כריס קרוקר'. כיוון שאוכלוסיה זו לא תרמה לאנושות הוחלט שלאף אחד לא אכפת - טעות היסטורית חמורה, שיצרה את הדבר המכונה "מעריצות בנות 12 של בריטני ספירס" שבשלב המאוחר יותר של האבולוציה (אחרי ששחור הוכרז כורוד החדש) נהפכו להיות "מעריצות בנות 13 של טוקיו הוטל."


זרם הפאקציזם בתרבות הפופ

למרות שחלק ניכר מזרם המעריצות של בריטני נהפך לזרם המעריצות של בילוש, זרם לוקות בתסמונת 'כריס קרוקר' עדין חי וקיים. טעות נפוצה לחשוב שכל מעריצות בריטני הינן בעצם הינם (שם מדעי:הן-הם), אך חלקן גם מוטציות של אותו פופקורן ממאדים אשר לעסו הפאקצות ביום הגורלי ההוא. במילם אחרות, זהו זן הורוד פוקסיה, תת זן של הפאקצות, אשר מאזין לפופ. בין מעריצי הפופ המסורתיים, ניתן למצוא את אליעזר בן יהודה, אשר שחזר את השפה העיברית על מנת שיוכל לכתוב פופ מודרני בעברית, דבר שהוביל להולדתה של רוני סופרסטאר, על כוכב פופסטאר, שהתקיים בתוך הפאה הבלונדינית שגידל כריס קרוקר בחממה שהוכנה כולה מאלבומים של בריטני ספירס. כאשר גילה כריס את כוכב פופסטאר בפאה שלו, החליט שמדובר באיום פוליטי על בריטני. על מנת להגן על האישה היחדה שהוציאה נגדו צו הרחקה החליט כריס לגרש את כוכב פופסטאר בעזרת מחבט ביסבול אל עבר סין, אך כיוון שכריס קרוקר העדיף לשמוע את ההקלטות מהאזנות הסתר שלו לפלוצים של בריטני ספירס, ברחה רוני סופרסטאר בעזרת גלי הקול של מאיה בוסקילה אל עבר כותב שיריה אליעזר בן יהודה. גלי הקול של מאיה בוסקילה השפיעו רבות על מחשבותיה של רוני, מחשבות שלפי מסורת הפופ בכלל לא היו קיימות ולכן הגיע רוני ללוד. היא גילתה את הבונקר של אליעזר בן יהודה, גילתה שלא באמת צריכה להיות משמעות לשירי פופ והתחילה לשדר גלי סונאר, לליוויתנים כחולי תחת. לאחר שהחברה להגנת הטבע גילתה שטביעות הקול של זרם הפאקציזם גרמו להכחדתם של הלוויתנים כחולי התחת נאלצה רוני סופרסטאר לשדר אל המין האנושי, תהליך שגרם לגל התאבדיות ולהכפלת מין תצירי הפופקורן ממאדים הידועים בשם 'פאקצות'. עקב העובדה שרוני סופרסטאר היתה אישה, החל מין ההן-הם להתמעט, עד שלבסוף בחן מין ההן-הם לבנות רובוט בצורת אישה משתילי סיליקון, להתכווץ ולגור בתוכו, דבר שגרם לתופעה המכונה "דנה אינטרנשיונל". הפאקציזם העריץ את סופרסטאר עד כדי כך, שהן נהפכו להיות שיבוטים שלה, וצברו מעריצים בעזרת טובות הנאה מיניות.השפעות הפופ על הלו קיטי

בעבר הרחוק, היתקיימה בקיסרות יפן ישות בשם הלו קיטי, שהיתה הקייסרית הראשונה. הלו קיטי החליטה שהיא מוכנה ללכת לכיוונים חדשים, והתחילה לשמוע מוזיקת פופ, דבר אשר גרם לה למוות מוחי, תופעה שניצלו הקפיטליסטים היפאנים ויצרו בעזרת גופה קיטש' פופ יפאני, כלומר המון דברים בורוד, שעשויים מפאלסטיק ונועדו ליצור קשר עם נעלי עקב סגולות. הקשר עם נעלי עקב סגולות נכשל, אבל בעזרת שוחד עצום של חמישה בקבוקי נסטי הצהיר יוקיוקי, מעצב האופנה היפני שהלו קיטי היא השחור-ורוד-שחור החדש, דבר שפיתח את תרבות הקיטש' היפאנית, והפך את הלו קיטי לחתולה-צמח הכי פופולארית בעולם. היו שמועות על רומאן בין הלו קיטי לאליעזר בן יהודה, אך כיוון שהוא מת, והיא צמח האמת לא נחשפה עד היום.

ראו גם