בריטני ספירס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


"אני אוהב מסוממות"
~ בני סלע על בריטני ספירס


"המסוממת הזאת היא הבת שלי!?"
~ לין ספירס על בריטני


"המחשב של בריטני פרוץ. ככה גם היא"
~ האקר על בריטני


בריטני ספירס (ידועה כ"מרטיני שפריץ") (1766-1795, 1981-2006) היא זמרת דת' פופ מצליחה מאמריקה ומסנדקיות הז'אנר וגלגול נשמות והצד הנשי של אלביס. כמאמינה הדוקה בדת הפאקציולוגיה היא טוענת שבגלגולה הקודם הייתה עבד קמרוני בשם ברגנדה מודיסו ונהרגה בספינת עבדים שהגיעה לאמריקה וטבעה עקב בעיות גזים של שבתאי צבי, ולכן שתי תאריכי הלידה.

בריטני לפני ההפרדה

שנים מוקדמות

בריטני נולדה בגלגולה הנוכחי בתור פאקצה לסבית אחרי 23 חודשי הריון. בריטני נולדה מחוברת לתאומה סיאמית ישראלית בשם "בוסטי" בראש, וכשעשו הפרדה היא איבדה את המוח לטובת החיים.

בגיל 5 החלה בריטני להופיע במועדון מיקי מאוס עם ג'סטין טימברלייק ופוטרה בגיל 7 לאחר שסירבה למצוץ למיקי מאוס, בטענה שלא טעים לה.

בגיל 12 אמא של בריטני תפסה אותה צופה בסרטוני סקס לסביות. מה שגרם לבריטני לקבל פציעה במוח מהבלטה של אבא כאשר שמע על זה.

בגיל 15 החלה בריטני להתחכש ולהתחיל להתנהג כ"סטרייטית" למרות שהיא ידעה זאת שהיא לסבית.

בגיל 17 קיימה בריטני יחסי מין עם חברה בסוד מספר פעמים, ולאחר מכן התחילה יחסי מין עם בנים. דבר ששיעמם אותה מאוד.

בגיל 18 המשיכה לקיים יחסי מין עם בנות, וחגגה בסוד את "האורגזמה ה-100,000 שלה".

בגיל 19 הפסיקה לקיים יחסי מין עם בנות והתחילה להתנהג כמו זונה ולקיים סקס עם בנים, למרות ששיעמם לה מאוד ורצתה לצאת מזה.

בגיל 20 התחילה להוציא עשרות שירים מצליחים שהתוכן שלהם הוא על בנים ואהבתם, ועד היום בדיכאון סודי על זה ששיקרה לעולם שאוהבת בנים.

בגיל 26 עשתה סקס עם בעלה, ולאחר מכן שיקרה לו שהיא בהיריון ולקחה בסודיות שלושה ילדים לאימוץ, שגילתה לאחר כמה שנים שהם ערבים, והדיכאון רק עלה.

בריטני זוכה בפרס "הזונה של השנה"

בגיל 28 בריטני זכתה בפרס "הזונה של השנה". לעולם בריטני לא פגשה תגובות המראות שבריטני היא לסבית. אבל כשנכנסה לאתר כלשהו ראתה תגובה של איש האומר "היא סתם זונה! מתי היא תיצא מהארון?" מאז בריטני החלה במבצע הנקרא "שלם לי, זיין אותי". במבצע הזה הרשתה לכל העולם לעשות איתה סקס אבל בסכומים גבוהים למדי. להלן המבצע :

10,000 $ למציצה (אורך- שעה. אם רוצים שעתיים צריך לשלם כפול)

50,000 $ לזיון (אורך- שעה. אם רוצים יותר, צריך לשלם כפול)

70,000 $ זיון ללא קונדום (אבל בתחת)

100,000 $ דחיפת מקל לתחת (כמה שרוצים, בעומק שרוצים.)

350,000 $ 24 שעות של כל מה שרוצים (אך תיהיה הפסקה כל שעה של 10 דקות)

בגיל 30, לאחר 60,000 מציצות, 10,000 דחיפות מקל בתחת, 80,000 זיונים ללא קונדום, 290,000 זיונים, ו-330,000 של "24 שעות. מה שרוצים" הלכה בריטני לאישפוז ארוך במיוחד. באישפוז אמרו לבריטני אשר נקרע לה ממזמן פי הטבעת, וכל גופה מלא בחיידקים רצחניים בגלל מציצות. בריטני לא האמינה, ורצתה למות בגלל מה שעשתה. אך שמה לב לזה ממזמן בגלל שרק שילשלה, ושרף לה התחת למשך 16 שעות לאחר כל שילשול. אבל השיגה המון כסף, כך שקנתה את ה"ניתוח המושלם" שעזר לה ועלה 700,000,000 דולר, שזה רק עשירית ממה שקיבלה מהמבצע. היום בנו לה פי טבעת חדש, וניקו את גופה מהחיידקים. זה לא היה כל כך אפשרי אבל מצאו דרך מפני שרצו את כל הכסף.

קריירה מוזיקלית

לאחר ששמה לב שיש לה קול של חייזר, ושהיא נולדה עם מחלת "קול החייזר האוטיסט", ושנולדה כפקאצה, התחילה לבצע אלבומים שונים.

בשנת 1999 הוציאה בריטני את האלבום הראשון שלה "Fuck me baby one more time" עם שיר שעד היום לא ידוע איך הוא מצליח, ואיך מיליוני בני נוער קנו אותו עד היום. אומרים ששתי שליש ממי שקנה אותו הוא הומו/לסבית, ושליש אחד קנו אוטיסטים שמהלך ששמעו אותם השתגעו בבית ושברו את הבית. ועוד כמה עשרות חייזרים שגנבו אותו מהחנויות על מנת לשמוע בחללית את בריטני, עם הקול ה"חייזרי והלסבי".

בשנת 2000 הוציאה את האלבום "oops I'm lesbian again" , בו היא כתבה ב"צחוק" שהיא לסבית, אבל היא כן.

בשנים 2000-2003 הייתה בסיבוב הופעות עולמי בשם "raped, and reborn again", בו התחננה ל-ג. יפית שתפרסם את סיבוב ההופעות שלה בטלוויזיה של ישראל. ג. יפית הסכימה אבל שיחדה אותה ב-1,000,000 אירו ובזיון חזק ככל האפשר, מפני שרק היא ועוד בודדים ידעו שהיא לסבית. בריטני הסכימה, ובגלל ששמחה הבטיחה שתשתף בסיבוב את מרגול, למרות שבריטני לא סבלה אותה ותלתה בבית תמונה שלה שבתמונה מצויירת מרגול לאחר כריתת ראש.

בין השנים 2003-2004 התאוששה מזה שהיא לסבית, והתחילה להתנהג הפעם כמו סטרייטית אמיתית. קראה באינטרנט הכל על לסביות במשך שנה שלמה, והתחילה לקחת את עצמה בידיים למרות שהיא כל כך לסבית.

בשנת 2005 הכירה את הראפר המצליח קווין כראפרליין במפגש מעריצים אנונימיים של דיג'ימון. בשנת 2005 הולידה לו כ-30 ילדים (ההערכות לא מדויקות, ולמרות שבריטני לסבית), ואז נפרדו עקב הורדת דיג'ימון מהמרקעים סופית בערוץ 11.

בשנת 2007 הוציאה את האלבום "FuckOut", שהיה אמור להחזיר אותה לתודעה לאחר הפרידה מקווין. בריטני קדמה את האלבום בטקס הFucking Video Awards ב2007 והופיעה עם הסינגל "Gimme More Drugs" בלבוש חסידי, ההופעה נחשבה לכשלון אדיר מכיוון שלטענת המעריצים (זוג ילדי כאפות וילדה חסרת חיים מאתיופיה) בריטני לא היית זנותית מספיק. היא חשפה הכל, ולא יותר מהכל. לאחר מכן היא הוצאי סינגל מעולה הנקרא "You Wanna Piece of Shit" שהגיע למקום 1 במצעד הביצ'בורד. לאחר הנפילה הקשה עם האלבום וההופעה, בריטני נסתה לשחזר את ההצלחה עם סינגל "Fuck On Ice" אך ללא הצלחה. באותו זמן בריטני התחילה עם המבצע "שלם לי, זיין אותי". פרטים על המבצע בקטע המידע שלפני זה

בשנת 2009 הוציאה את האלבום "Jahnoon" שכלל שירים גזעניים על אנשי הייטק, על ביבי נתניהו ועל גלי עטרי, וכמו כן גם על שותפה הקודמת, מרגול - גזענות זו מתבטאת בסינגל השלישי שלה, "If U Seek Margol". מהאלבום שוחרר סינגל ראשון ששמו "Bibinizer" שמדבר על זה שהיא מצצה לביבי בשירותים בשביל להגיע לאן שהיא הגיעה, הסינגל נחל הצלחה מטורפת באתיופיה ובפיליפינים.

בשנת 2010 פרשה מעולם המוזיקה ועברה לקולקציות אופנה. קולקציות האופנה של בריטני התחרו בקולקציות של ליידי גאגא, אך בסוף לורד גאגא הביסה אותה. למרות זאת, הקולקציות היו דומות מבחינת ז'אנר. בין השמלות היו מספר שמלות שנראות כמו איבר מין גברי, חולצות וחזיות שקופות, חולצות שכתוב עליהן "אני זונה-פרחה-מרגול-פאקצה-תחת-אחמדיניג'ד-מיקי מאוס. בקשר לפריט הלבוש האחרון, הוא היה הצלחה מסחררת אך זמנית כאשר גל של נשים שמנות התקשרו להזמין. בינהן מרגול. לאחר שמרגול הזמינה שמלה שני הזמרות הלא-יוצלחות קבעו הסכם שלום ומתכננות להוציא אלבום בכורה משותף שיקרה על שמה של בריטני. כמובן ששם האלבום נקרא בזכות השוחד של בריטני בתור זונה. מייד לאחר תבוסתה לליידי גאגא ניסתה בריטני להתפרנס עבור האלבום בעזרת בשמים. הניחוחות איכזבו את המעריצים לאחר שראו איך מכינים אותם. האכזבה הגדולה ביותר הייתה על שם הבושם "בלה פוטוסיק" שלא היה מספיק ריאלי. המעריצים קבעו זאת מניסיון אישי שבריטני סיפקה למעריצים הסקרנים. ליידי גאגא ניצחה בדו קרב הסופי וזכתה בתארים רבים כגון: מלכת הפופ, מלכת המוזיקה ומלכת העולם.

בריטני כיום

לאחר שנפרדה מבעלה קווין פדרליין יצאה בריטני לבלות ולהחיות את חיי הרווקות שלה. באחד מתכסיסי האומנות הגדולים בהיסטוריה של האנושות חשפה את איבר מינה כביכול במקרה. טריק זה נעד לקדם את אלבומה החדש " I'm aware of AIDS" , בו, בין יתר הזוועות, יופיע גם איבר מינה ותמונות של אוניות עבדים מפורסמות.

האם היא יוצאת איתו?

בחיים הפרטיים, צהובונים שונים מבריטניה טוענים שצילמו את בריטני יוצאת מכנס מכחישי השואה שהיה לאחרונה באיראן שהיא מחזיקה בידו של לא אחר מאשר מחמוד אחמדינג'אד, ראש הדיקטטוריה האיראנית. בריטני הכחישה בתוקף שהם יוצאים בטענה ש" אני לא יוצאת עם מוכרים בסופר". מאז הזוג יצא לאור באירוע הפרידה המיוחד בו בריטני ספירס אונסת את אחמדיניג'ד בגלל שהוא לא נתן לה פצצת אטום לשימוש בתור חומר גלם לקולקצית האופנה שהיא יוצרת.

מותה

בריטני ספירס, כידוע לקהל הרחב, נהרגה עקב תאונת מכונת קפה בסניף של "סטארבאקס" בניו יורק, אך אוהבי קונספירציות ואף בכירים עלומי שם בממשל האמריקאי טוענים שהכיבכול תאונה הייתה התנקשות מתואמת של המוסד הישראלי שפחד מיחסיה המתחממים של בריטני עם הקוף האיראני המוזכר לעיל. גורמים בכירים בממשל האמריקאי מאמינים שבריטני תחזור בגלגולה השלישי בעוד כ-230 שנה, והיא תמלא תפקיד מרכזי במלחמת העולם הרביעית כחייזרית מחופשת לאדם, והיא זאת שתתנקש בנשיא ארה"ב בעתיד - בנימין חרמניהו.

חיזיון הגילגול הבא של בריטני

שבתאי צבי קיבל חיזיון מפחיד ביותר הקשור למפלצת (הגילגול הבא של בריטני). יש האומרים שזאת אחת הסיבות העיקריות למותו.

"ויקום בנימין בן זונה ויאמר: אשתי איננה אישתי כי זכר היא ואיננה ראוייה לעשיית זרעי ואתחנן לשבתאי צבי כי יעשה לי אישה אשר מיוחדת ולא רגילה, שאיש לא ראה מאז השואה. ויברא שבתאי צבי את פאקצער בת פלשתים אדומים ותעשה רעה על הארץ ולא הייתה עוד מלחמה מאז ימי שליט"א. וירא מאוד בנימין בן זונה כי עדיף את אישתו על פאקצער. ותבוא פאקצער אל ביתו של בנימין בן זונה ותאמר: היני נורא אוהבת לראות את סבלם של כל אדם ואדם באשר הוא. וכעת מלחמת סדום בעולם ורק אני חסרת מעש המספק נשמתי. אני מצווה עליך לשכב עימי ואם לא, אשמיד את עולמך סדומה מסדומה ואני אסע עצובה לסופר לקנות נייר טואלט ואלך לי אל ביתי בכוכב האדום. ויסכים בנימין בן זונה וישכבו. ותחייה פאקצער בת פלשתים אדומים אם בנימין ארבעים יום ולילה ויחליט בנימין חרמניהו בן זונה] לברוח מין השדה כי רע לו עשתה ומנוח לא נתנה. ותחר אפה נחירות עגומות ותעש היא משינה חמישים ושלוש נקבות. ויחר אפו בל בנימין חרמינהו וינפח בכל כוחו ותישמע פאקצער בת פלשתים ותשמיע מוזיקה איומה הגרמה לאבד אוזניו של בנימין. ותהרוג את בנימין בן זונה ותלך לשכב אם אימו הזונה. ויולידו יחדיו מאה ילדים ותנפך נשמתה של זונה. ותלך בת פלישתים אדומים לכוכבה האדום ותחר אפה ולא תקום עוד משנתה. ותנפח פאקצער נפיחה אחרונה ויתפוצץ היקום. ויבוא שבתאי צבי ויאמר: הוקוס פוקוס והעולם נוצר מחדש, אך בשל כוח אדיר נפח שבתאי צבי נפיחה אשר יצרה את שדיים וזונה צאצי אדם וחווה ויברא העולם מחדש בו כולם מקיימים יחסי מין כל היום". כמובן ששבתאי צבי יכול לשמור על הזכות המלאה לשכתב ערך זה ולכתוב שקרים רבים בו. אז אנא בתום קריאתכם נפחו בכל כוחכם ואימרו "שבתאי צבי הקדוש" ולא תמותו אחרי תום קריאת הערך.