פמלה אנדרסון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Canadaflag.PNG ערך זה שייך לקנדה!
תבנית זו מתווספת לערך כאשר:
  • הוא עוסק באישיות קנדית.
  • הוא עוסק באיזור ששייך לקנדה.
  • הוא עוסק במוזיקה או קולנוע או כל דבר שקשור לקנדה.
"הן דמויות עגולות ומלאות משמעות, נקודה."
~ שבתאי צבי על השדיים של פמלה אנדרסון
"היא רק עוד ג' שם בדוי ברשימה."
~ משה קצב על פמלה אנדרסון


פמלה אנדרסון היא פקאצה שהתפרסמה בעקבות הגדלת חזה דרסטית (עד כדי כך שמכינים לה הצילום שהופיע על השער, בו אנדרסון נראתה כשהיא מחייכת בפשטות אל המצלמה (ועירומה בין השאר, בתנוחה מאוד מגרה והיקף חזה שהתפתח כבר אז), החתים אותה בעל המגזין למדור שבועי בו לא נאמר יותר מדי. אנדרסון בת ה-4, עד גיל 13, הייתה מושא הערצה לכל חנונית ופקאצה ומושא אוננות לכל ערס ו...לכל אחד בכלל. בגיל 13, התאכזב העולם כולו כשאנדרסון הכריזה על עצמה כצמחונית. בעקבות ההכרזה החלה אנדרסון לאבד ממשקלה הדל, וכך הצטמקו גם שדיה והיא איבדה את אהדת הקהל.

פמלה- לפני

אחרי כמה שנות הסתגרות בביתה (יש האומרים מימים קשים, יש האומרים כי מצאה עבודה אחרת- יותר משתלמת), החלה אנדרסון לפתח לעצמה חזה מחודש, ושברה ראשונה את שיא גינס כ"האישה הצמחונית עם השדיים הכי מפותחים, מנופחים ומפוצצי סיליקון".

בנוסף, אנדרסון החלה להתפרסם כששיחקה בסדרה המוכרת "משמר המפרץ", בה תפקיד המצילים שרצים להציל נשים טובעות מתחלף- מצילות רצות להציל גברים שזקוקים לחוויה מינית דחופה. אנדרסון זכתה להצלחה בסדרה, והחלה להתפרסם גם בסדרות אחרות, כמו: "משמר המדף"- סאטירה שמדברת על העובדה שאנדרסון לא למדה כלל בבית ספר נורמלי; "שפץ ביתך"- קומדיה, מה קורה כשאנדרסון הופכת לשיפוצניקית; ו"מצוץ אותי עד כלות הנשמה" (מאעכ"ה)- בו נראתה אנדרסון עם חברה בתנוחות ביזאריות וחדשניות במיוחד.

כיום

בימים אלה פמלה אנדרסון מסתובבת בחברת פאריס הילטון, לאחר שהשתיים קנו את קלטות המין אחת של השנייה.

פמלה- אחרי

אחרי הופעת אורח בסרט "בוראט" הלא מצונזר (למרות שלא ראיתי שום ציצי), היא התפרסמה עוד יותר כעל ספורטאית עתידנית, כאשר נראתה בורחת מבוראט במהירות שיא לאורך מגרש חנייה (על עקבים!).

לאחרונה אנדרסון כתבה ספר, הנקרא "חיי כשחקנית". הספר גם נהפך לסרט בכיכובה, כאשר היא שיחקה את מה ששיחקה בעבר- אחות, לצד חולה אנוש. הסרט נקרא "אחות וחולה אנוש". סרט ההמשך יצא בעתיד הקרוב ויקרא "אחות וחולה אנוס".

פוסטר-גרפיה

-1971: ילדה קטנה ושובבה.
-1972: ילדה קטנה ושובבה מאוד.
-1975: ילדה גדולה ושובבה.
-1977: ילדה גדולה ושובבה מאוד.
-1979: ילדה גדולה, שובבה מאוד ועירומה לגמרי.
-1980: כן, גם אני צמחונית.