צב נינג'ה

From איןציקלופדיה
(Redirected from צבי הנינג'ה)
Jump to navigation Jump to search

צב נינג'ה הוא הכלאה של צב ואלמנה שחורה. בימי הביניים, צבי הנינג'ה היו מאוד פופולריים, עקב העובדה שיכלו לייצר כמות בלתי מוגבלת של ג.ש.מ.ש.ה.ל.כ.מ (גז שיוצא מהתחת של המורה לתנ"ך כשהיא מפליצה).

ההמצאה

צבי הנינג'ה הומצאו ע"י אלברט איינשטיין, לאחר שניסה למקסס צפרדע עם נחש. ההכלאה שנוצרה לא הייתה משהו, אבל זה כבר הייתה הדרך להצלחה, ובשנת 233 לפנה"ס, החליף איינשטיין את הצפרדע בצב ואת הנחש באלמנה שחורה, וקיבל את צב הניג'ה האידיאלי. לאחר מכן אנס צב הניג'ה את המורה לתנ"ך, וילדיו כבר היו צבי נינג'ה (מכאן גם היכולת לייצר כמות בלתי מוגבלת של ג.ש.מ.ש.ה.ל.כ.מ.)


צבי נינג'ה מפורסמים

צב הנינג'ה הכי מפורסם היה לאונרדו דה וינצ'י. את סיפורו העצוב יודעים רק מעטים. הוא היה עובד קרקס שמרני והבוס שלו היה מייקל ג'קסון, בנו של גרביל, חברו הטוב של לאונרדו. הבעיה שהכי הטרידה אותו הייתה שהוא לא יכל להסתכל לבוס שלו לעיניים (הוא לא היה מזוכיסט), ובטח שלא לאף (הוא אהב את חייו). אך פעם אחת הוא ראה את אפו של מייקל...

בימים אלא הועלתה סדרת טלוויזיה שנונה על חבורת הצבים, אשר מספרת על הרפתקותיהם בביוב, ועל ניסיונותיהם להשתלב בחברה למרות מראה גופם האיום. סדרת הטלוויזיה רק מנסה להוכיח ולהראות כמה שהחברה המודרנית היא גזענית ואינה מוכנה לקבל את השונה, גם אם הוא נראה כמו צב בעל גוף של נחש והבד היחיד שהוא לובש לגופו הוא בנדנה צבעונית הקשורה לעיניו.

צבי הנינג'ה כיום

כיום יש לצבי הנינג'ה זכויות אזרח לקבל מכות, ורובם מתגוררים במערב טיבט, ורוב עיסוקם הוא אונס מורות לתנ"ך. מיותר לציין שעודד מנשה אוהב מאוד צבי נינג'ה ומוכן להרוג אותם בחינם.

צ צב צבי צבי הנינג'ה מאומנים ומיומנים

בימים אלא ישנה מחתרת ששמה צ צב צבי צבי הנינג'ה מאומן, מחתרת זו הינה קטנה והיא ידועה רק בקרב מעריציה האמיתים של הצבים, ובקרב אלא שיודעים על התעלומה שנגרמה בעקבותיהם. תפקידה של המחתרת לא בדיוק ידוע, אך יש האומרים שאחד מתפקידיה הוא לשמור על יערות הגשם בהם משוטטות רוחות הצבים, ולתת לנשמותיהם לנוח.
לאחר מלחמת האזרחים שגרמו לה הצבים אחרי שהגיעו לפיצוץ אוכלוסין בביוב, הצבים דרשו את זכויותיהם לחיות ככל אזרח והם אף דרשו אספקה של מורות לתנ"ך, הממשלות בעולם לא הסכימו לתת להם זכויות אז הם עברו לגור ביערות העד של אוזבקיסטן, והפכו לפרטיזנים שכל חייהם הוקדשו להרס השלטונות בעולם וליצירת אנרכיה ועולם חופשי.
אולם עברו כ600 שנה מאז נראה צב הנינג'ה האחרון ביער, אך יש שמועות שנותרו עוד כמה עשרות. בכל פעם שהרוח נושבת, בכל פעם שהשמש שוקעת, בכל רשרוש של עלה בכל פלוץ של קרפדה אפשר לשמוע את זעקתם של צבי הנינג'ה האבודים, שזכו רק לחופש שלו נזקקו אחרי מותם. יש האומרים שנשמותיהם מטיילות ביערות העולם ותוהות לנצח במערב טיבט אף הוא.

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על צבי הנינג'ה.

ראו גם