קרוקס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הקרוקס הינה נעל ערב אופנתית המומלצת לשימוש בעת יציאה למועדונים. הקרוקס ידועים גם בשמם המקורי אך הפחות מוכר: קוקס.


קרוקס בצבעים רדיואקטיביים זוהרים בחושך. הקפידו לבדוק את רמת הקרינה טרם הנעילה


מהם הקרוקס?

הקרוקס משמשת כמעין סנדל לאנשים חסרי כל אופי, שמפצים על כיעורה הנורא של הנעל בתירוץ הנועל של - שזה מאוד "נוח". מקור השם הוא בסינית עתיקה והוא מורכב משתי מילים: קרו ו - קס שפרושם צואה ו-תנינים בהתאמה. מקור השם הנו המרכיב העיקרי של הקרוקס שהנו, באופן מפתיע למדי, צואת תנינים ואף סימלם מראה זאת. עם הזמן התחילו לצבוע את הקרוקס במגוון צבעים נרחב מדגל הגאווה. רוב הצבעים מבוססים על איזוטופים רדיואקטיבים זוהרים.

תולדות הקרוקס

בשנת 23 ישו המציא את הקרוקס כדי לטעון שהוא עושה ניסים, במקרה זה הליכה על מי הכינרת בעזרת כושר הציפה של הנעליים. בזמן ההליכה על המים תנין הטיל צואה על הנעליים וצלב את ישו על אחת השיניים שלו. בעקבות כך הלך התנין למשרד הפטנטים ורשם פטנט על נעלי ה"קרוקס" ( כידוע, נעלי צואת תנינים נוצריות).

המלצות לבוש

על מנת להשיג את אפקט הלבוש הסקסי הרצוי, יש לנעול קרוקס כתום תוך כדי גריבת גרביים של מכבי חיפה, מומלץ ללבוש מכנס קצר בזמן ההליכה כדי להבליט את הגרביים הגזעיים של מכבי חיפה. כמו כן ניתן לנעול גם קרוקס ורוד וגרביים של מכבי ת"א לשם הגיוון. נשים לעומת זאת, מתבקשות לנעול את הקרוקס השחור-מט בליווי חצאית מיני מעור וגרביוני רשת איכותיים.

רשימת האנשים שלא ינעלו קרוקס בחיים וחבל...

אהוד אולמרט

אבי ביטר

ביל גייטס

מרגלית צנעני

האנשים שקרוקס בחיים לא ינעל וטוב שכך!

ג' יפית וכמובן כל האימו למינהם והפריקים והגוטים


האנשים שלובשים קרוקס

1. בלהבלהבלהבלהבלה