אברהם בייגה ביטר

From איןציקלופדיה
(Redirected from אבי ביטר)
Jump to navigation Jump to search
Avi.png ערך זה מבאס...

לידיעתכם, ערך זה לא גורם לצחוק ולאושר לקוראים אותו כמו רוב הערכים באיןציקלופדיה, ולכן הוא יכול לבאס. מומלץ להימנע לאחר קריאתו משמיעת מוזיקת דיכאון או מהתאבדות...

איזה באסה...


Avi.png משתמש זה שמן,מתבכיין ועושה סדרה מעפנה בביפ או בקיצור: משתמש זה הוא אבי ביטר.


כבוד הרב אבי ביטר אברהם
סגנון מוזיקלי שירה עם זיופים ברקע קצת קללות,ובעיטה לזמר ממול!
בן אדם הזה לימד אותי דבר מאוד חשוב - החיים הם סתם שטות מטופשת!"
~ אבי ביטר על שבתאי צבי
"ה... בערך בן אדם הזה לימד אותי דבר מאוד חשוב - החיים הם חרא וצריך לבכות כל הזמן!"
~ שבתאי צבי על אבי ביטר
"הבייגל הזה מר!"
~ שבתאי צבי על אברהם בייגל ביטר


אבי ביטר

אבי ביטר, או בשמו העברי אבי המריר, (נולד ב1880 בשם איברהים אחמדיניג'אד-בלדס). קומפוזיטור, מהפכן צרפתי, מדינאי גרמני אנטישמי, וזייפן דולערים מורשע. חשוב לציין שהוא בן-דודו של צ'ארלס שבתאי קספן השני,מלך גרביליה החדשה ואביו של המלך הנוכחי.

התפתחות התופעה- טרום ילדות

בשנת 1871 השפיע איברהים (שבאותה תקופה היווה יישות בלתי גופנית) על אוטו פון ביסמרק להקים רייך גרמני מאוחד תחת שלטון ביטרסטי אלים. לשם כך השתמש באמצעים פופוליסטיים, ובכללם סיסמאות אנטישמיות ביטריות אופייניות- "היהודים גוזלים את מזונם של הילדים הארים!".

התופעה הקרויה ([אבי ביטר]) החלה בשנות השלושים של המאה השלישית לפנה"ס. עוד בשנה זו, החלו אנשים לצחוק ולהתבדח על חשבונו של המדען התמהוני אלברט חור.

מדענים בראשית שנות ה-50 במכון ויצמן החליטו להשתמש בקרינה מייסרת, אשר תוארה לראשונה בידי אלברט חור, על ביצית בשלבי חלוקה מתקדמים כדי לעצור את התפתחות הרגשות שבה. לבסוף, כאשר נותר רק רגש המרירות והעצב, הם הפסיקו את הקרינה ומרחו חמאת בוטנים כדי לעודד התפתחות רגש ספציפי בביצית.

אחרי מספר חודשים נולד ילד בריא בשם ביטר.

ילדותו

בשנת 1880 נולד לבסוף ביטר, בן לאב מוסלמי אדוק לאם ממוצא פריג'ידרי. לאחר שיוזמתו הגלויה להשמיד את עם ישראל כשלה, התדרדר בלדס לשימוש בסטרואידים מזויפים, אותם פיתח בביתו בציריך, שם גם זייף דולערים וילדים פיליפינים מהתחנה המרכזית. ב1910 נמלט ליברזיל, שם הפך לאליל וכונה בפי המקומיים "בוטרהה", ובהמשך היווה מקור לחיקויים אסיאתיים זולים בעלי שם דומה.

כבר בימיו הראשונים, שמו לב החוקרים כי הילד בוכה הרבה, יותר מכל ילד אחר, וכי לא ניתן להשליט סדר בבכי זה. הם נעלו את ביטר לבדו בחדר סאונה בכדי שלא יפריע להם לעבוד.

אבי ביטר בילדותו

לאחר בדיקות של פסיכולוג, התברר כי הדבר אינו טוב לביטר הקטן ורצוי לשלבו במהלך התקין של החיים. לכן השתמשו החוקרים בחמאת בוטנים כשוחד בכדי להשתיקו. לבוטנים שביטר קיבל מדי יום, לקרינה שקיבל עוד לפני שנולד ולסאונד הרועש שבחדר הסאונד היתה השפעה קטלנית על ביטר. זוג אזניו צמחו וגדלו למימדים עצומים, אפו התארך והפך לחדק, והלבלב שלו נהיה בצורת שנהב. המדענים, שהיו נדהמים מהשינוי שהתחולל בביטר, הסיקו שהוא לא בכלל לא בן אדם, אלא חיה שנהב.

בתור חיה שנהב, היתה לאבי ביטר ילדות קשה. הילדים נדחו ממנו וברחו בכל פעם בה רק התקרב, וגם הגננות והמורות השתדלו להתרחק ממנו כמה שיותר. כך, הפך ביטר ליותר מיוסר ממה שהיה קודם, ובכה בכל דקה בחייו. חייו השתנו ללא היכר כאשר פגש את ג'ון לנין.

אבי כמוזיקאי

זה היה בשנת 1963, כאשר עלה ביטר למצוות. ביטר הקריא את הפרשה שלו, שזויפה על ידיו כפי שנתגלה בחקירות משטרה עתידיות בשנת 6.10.11.2021 ,בצורה כה זוועתית, עד שהאנשים שהיו בבית הכנסת לא זרקו עליו סוכריות טופי, אלא דיסקים של זהבה בן/ת. ביטר כהרגלו בכה ואונן, ועקב כך שלכלך את ספר התורה בדמעות, גורש מבית הכנסת. הוא יצא מבויש מבית הכנסת, והתהלך ברחובות כשהדמעות לא חודלות לנזול. באופן מקרי, הבחין בו ג'ון לנין מהקצה השני של הרחוב. ג'ון לנין, שהבחין בביטר, הבין שהוא הדבר אותו הוא מחפש. יצור מוזר ומנודה מהחברה אשר מדי יום בוכה ומתייסר, זה בדיוק מה שצריך בשביל הלהקה. ג'ון לנין הציג את עצמו בפני ביטר, ואף הציע לו להצטרף ללהקתו, חסרי הקצב - או בלועזית -THE BEATERS. אבי ביטר סירב בהתחלה, אך ג'ון לנין הצליח לשחד אותו בשני טונות מספוא. כך, הצטרף אבי ביטר ללהקה, ולאחר כחודש טסו הוא וחברי הלהקה לצרפת, בתקווה ששם הלהקה תצליח.

ואכן, הלהקה הצליחה ואף זכתה בתואר הלהקה הכי טעימה בעולם. אבי ביטר היה חביב מאוד על האנשים בצרפת וסוף סוף הפסיק להיות אומלל ומיוסר. ההשראה שקיבל מהקהל הצורפתי נתנה לו את הכח לחולל את המהפכה הצורפתית, ואכן ב1979 הוציא בלדס את ההפיכה לפועל. כמו-כן, כשם שעשה בכל מקום בו דרכה כף רגלו, זייף ביטר את הפרנקים המקומיים (ז"א בדיוק כשם שזייף בארץ דולרים ושקלים). אך לא כל האנשים חיבבו את ביטר. אמרגן הלהקה תיעב את אבי ביטר בכל עמקי נשמתו מסיבה לא ידועה, והיה מוכן לעשות הכל על מנת לחסלו. הוא תקע חציל בבטנו של אבי ביטר בתקווה שזה יגרום לו להיחנק ולמות, אך אבי ביטר, שהיה חיה שנהב, היה בעל בטן משוריינת. וכך, החציל חזר אל האמרגן כמו בומרנג וגרם למותו. ב-1964 טסה הלהקה לישראל למסע הופעות. ביטר, שהרי גדל בישראל, נזכר פתאום בארצו האהובה, והחליט להישאר בה ולעזוב את הלהקה. הוא גמר את כל האוכל בארץ וכך החל המיתון.יש לציין שבעקבות נישואיו לאימו באותה השנה, עו"ד יפה בלדס-גרינג, אימץ ביטר מחדש את התורות הגזעניות שאותן פיתח בילדותו.

אבי ביטר החל להתפרנס ממוסיקה. הוא הופיע תחילה במועדונים עלובים ועם הזמן הפך לזמר מצליח וידוע. הוא לא שכח את האנשים שעזרו לו להיכנס לתוך העולם הזה, חסרי הקצב, ואף הקדיש להם את אחד משיריו. בשנת 1998 הפך אבי ביטר לזמר כה מוערך, עד שנתנו לו להיות שופט. לא, לא שופט בכוכב נולד, לא צריך להגזים. אבי ביטר התקבל להיות שופט בחבורת הזמר של קריית גת. ביטר שרד יפה בתור שופט, עד שנת 1999. באותה שנה, ראה ביטר לראשונה את הזמרת החדשה של הלהקה, נינט טייב, ומיד התאהב בה. התפתחה אהבה חזקה בין השניים, ולאחר רומן הומוסקסואלי מתמשך בין השניים, הם התחתנו בסופו של דבר. בשנת 2000 נולד לזוג בן, שהיה דומה להחריד לדוב קוטב מצוי. נינט הזדעזעה ממראהו של בנה, והתגרשה מביטר. ביטר היה כה אומלל מן הפרידה עד שנהיה אומלל ומיוסר כמו פעם. הוא התפטר מעבודתו בחבורת הזמר של קריית גת, והחל לייצר מוסיקה דכאונית, אשר ממוסיקה זו הוא מתפרנס עד עצם היום הזה. בשנת 1952 חזר בלדס בתשובה, והפך לרב הראשי עובדיה יוסף, ולמנהיג ש"ס בכנסת. על-פיו יישק דבר.

אבי כבמאי סרטים

חרף הכישרון שלו כמדען, נגנבו סרטיו על ידי עדת כוזרים, אשר הונהגה בידי האשכנזי המוצהר מנחם גולן. יו"ר קרן הסרטים ע"ש אבי ביטר אברהם (שמו הנוצרי) הגיב בנוגע לפרשה : "אבי ביטר הוא גאון קולנועי. הוא מתעלה בעומק יצירתו על פדרקריקו פיליני" סטיבן ספילברג,הבמאי הכושל אמר:"הלוואי והיה לי קצת מהכישרון שלו,איך לא חשבתי להכניס עמוד תאורה לפריים של מלתעות?!"


פחחחחחח...


Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על אבי ביטר.

אזהרה: משרד הבריאות קובע כי אכילה גורמת להשמנה.