ראש הממשלה החלופי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ראש הממשלה החלופי
ראש הממשלה החלופי (מאחורי ביבי)
תאריך לידה שנה חלופית


כנסות הכנסת החלופית
סיעות מפלגת השלטון החלופית
תפקידים בולטים

ראש הממשלה החלופי
שר הביטחון החלופי
מנקה בבית של ראש הממשלה המכהן 

ראש הממשלה החלופי הוא פוליטיקאי חלופי בכנסת החלופית, מטעם מפלגת השלטון החלופית. הוא גר בראש העין החלופית, והעביר חוקים חלופיים רבים, כמו החוק נגד כיהון יותר משתי קדנציות חילופיות ואיסור על ראש ממשלה לשאת בתיקים פליליים חלופיים. הוא אף סירב לשבת תחת ממשלתו החלופית של בנימין נתניהו החלופי.

ראש הממשלה החלופי נולד בעיר חלופית בשנה חלופית, שם למד בבית הספר החלופי ע"ש גולדה מאיר החלופית. הוא הצטיין בלימודיו החלופיים, ושירת בצבא בתפקיד חלופי מאוד. לאחר מכן טס למזרח החלופי, שם עישן קנאביס חלופי ושר שירים היפים חלופיים. הוא נישא לאשתו החלופית בחתונה חלופית, ולשניים נולדו שני ילדים חלופיים.

את הקריירה הפוליטית החלופית שלו התחיל כשניסה להחליף את ראש הממשלה המכהן, וקיבל הרבה קולות חלופיים בבחירות החלופיות. הוא אמר שהוא לא יישב תחת ראש הממשלה המכהן, אך הפר את הבטחתו החלופית וקיבל את משרת ראש הממשלה החלופי. הוא משמש גם כיו"ר החלופי של מפלגתו החלופית, ושר הביטחון החלופי.

לאחר בחירות 2021, הוא עבר לעבוד בעבודות חלופיות.

ראו גם

  • בני גנץ
  • בנימין נתניהו
Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על בני גנץ.
Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא ראש הממשלה החלופי. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.